Vynmedžiai ir vynmedžiai iš įvairių žydinčių augalų yra tai, kas sudaro sausmedžio augalą. Tai garsus Azijos vijoklis su vamzdeliais kvepiančiomis gėlėmis. Be gražių į trimitą panašių gėlių, kurios atrodo ir kvepia gražiai, tai taip pat yra gera namų dekoravimo medžiaga. Būdamas laipiojančios veislės vijoklis, jis atrodo nuostabiai, kai jie užsidengia virš vartų ar priekinės verandos.

sausmedis

Tačiau be šio sausmedžio yra saldus stebuklingas augalas, turintis daug privalumų, kai kurie iš jų aptariami toliau:

Nuostabūs sausmedžio privalumai:

Odos problemos:

Kas gali būti geriau už vaistažolių odos gydymą? Daug, jei žmonės susiduria su odos problemomis dėl sunkių oro sąlygų. Tam buvo įvesta priemonė – sausmedis. Taip galima išgydyti odos bėrimus ar spuogus ar ligas, tokias kaip ąžuolo nuodai. Yra daug kartų, kai mes esame įpjauti ar sumušami, o tada nerimaujame, kaip tai paliks pėdsaką ant odos. Sausmedis taip pat yra priemonė nuo to. Stiebai dažniausiai yra pagrindinė odos dalis. todėl nedelsdami pradėkite pilti aliejų į paveiktą vietą.

Kvėpavimas:

Sausmedis yra veiksminga priemonė kvėpavimo takų problemoms gydyti. Saldžios sausmedžio gėlės naudojamos astmai ar kosuliui gydyti. Šie augalai turi šią spazminę savybę, kuri padeda atpalaiduoti krūtinės raumenis. Tokiu būdu jis padeda išgydyti, užkirsti kelią kvėpavimo takų problemoms ar jas slopina.

Galvos skausmas:

Sausmedis yra puikus produktas blogos galvos skausmo dienai. Tiesiog užvirkite puodelį garuojančios sausmedžio arbatos ir sėdėkite prie lango gurkšnodami ją ir stebėkite, kaip ji akimirksniu išnyks. Tai įmanoma, nes ji turi unikalią savybę užkirsti kelią uždegimui ir pašalina skausmą. Džiovintos sausmedžio gėlės užvirinamos kartu su arbata arba paliekamos joje keletą minučių, kad įsigertų.

Gripas:

Mes visi nusileidžiame, kai mus kamuoja šaltis ar karščiavimas. Tačiau greita priemonė gali pakeisti dieną. Šiltas medaus arbatos puodelis su trupučiu medaus gali sustiprinti imuninę sistemą, padedančią mums kovoti su peršalimu ir gripu. Kai susergame gripu, mūsų imuninė sistema sumažina skydą ir įveikia įvairias ligas. Kuriant imuniteto skydą kiti veiksniai, kuriuos sausmedis gali ištaisyti, yra gerklės skausmas, kosulys, nosies slinkimas, sinusų problemos, galvos skausmas, viduriavimas ir kt..

Be toksinų:

Kasdien į organizmą kaupiasi storas toksinų sluoksnis, kuris gali sukelti daug problemų, įskaitant nutukimą. Tačiau sausmedis tas toksines jungtis iš karto nutraukia ir pašalina. Tokiu būdu galima išvengti tokių ligų kaip reumatas, artritas ar podagra arba jas sustabdyti.

Pykinimas:

Vėžys yra sunkiai gydoma liga. Taip pat ir kasdienis eismas bei bėdos. Pykinimas būdingas XXI amžiaus žmonėms. Taigi, sausmedis skrenda, kad išgelbėtų dieną ar, tiksliau, pacientą nuo pykinimo, barfo ar skrandžio sutrikimų. Taip pat padeda hepatitas C, esantis sausmedyje.

Šviežia burna:

Dėl sutraukiančių savybių sausmedis kartais naudojamas kaip burnos skalavimo skystis arba skalaujamas gerklės niežuliui ar peršalimui gydyti, nes visi žinome apie jo šalčio savybes.

Nerimas dėl šlapimo pūslės:

Dar vienas problemų sprendimas – sausmedis padeda tinkamai virškinti, taip užtikrinant tobulą šlapimo pūslę.

Infekcijos sprendimas:

Sausmedis pasižymi antibakterinėmis ir antivirusinėmis savybėmis, kurios, kaip minėta anksčiau, padeda malšinti siaučiantį peršalimą ir karščiavimą. Tačiau dar vienas dalykas, kurį jis puikiai padeda gydyti infekcijas. Kai antibakterinės ir virusinės savybės susimaišo su vitaminu C ir antioksidantais, tampate „peršalimo“ žmogumi. Ir visa tai galima pasiekti tik puodeliu šiltos garuojančios arbatos.