„Khadi Natural“ yra puiki kompanija, gaminanti natūralius vaistažoles odai ir plaukams. Šie „Khadi“ veido pakuotės produktai yra skirti visiems odos tipams ir gali būti saugiai naudojami. Peržiūrėkite platų jų gaminamų veido paketų asortimentą.

Geriausi ir naujausi „Khadi Face Pack“ produktai Indijoje:

Čia rasite 9 geriausius Indijoje apšviestus „Khadi“ veido pakuotės produktus.

1. „Khadi Rose“ veido paketas:

„Khadi Rose“ veido paketas

PIRKITE ČIA

„Khadi Rose Face“ pakuotė yra puikus žolelių mišinys, kuris turi naudingų savybių, pavyzdžiui, stabdo senėjimą, ir puikiai tinka brandžiai odai. Naudokite „Khadi“ veido pakuotės rožę ant veido, kaklo ir net rankų, kad atjaunintumėte odą ir ją giliai kondicionuotumėte. Tai padės atsikratyti bet kokio odos sausumo ir drėkins ją, kad ji taptų stipri ir elastinga.

Kaip naudoti: Naudokite pieną arba rožių vandenį pasta su Khadi Rose veido kauke. Tepkite sluoksniu visą veidą iki kaklo. Palikite veikti ant odos bent 10-15 minučių. Švelniai nuplaukite vandeniu, kad nušveistumėte. Tada nuplaukite.

Ingridientai: Rožių vanduo.

Kaina: Rs 120 už 50 g.

2. „Khadi Gold Peel off“ kaukė:

„Khadi Gold Peel Off“ kaukė

PIRKITE ČIA

„Gold Peel off Mask“ yra geriausia „Khadi“ veido pakuotė sausai odai, nes tai galingas gryno medaus ir aukso dulkių ekstrakto mišinys. Jame yra natūralių aliejų, kurie maitina odą ir sutraukia poras. Tai apsaugo odą nuo spuogų ir kitų odos problemų.

Kaip naudoti: Sumaišykite veido kaukę su rožių vandeniu, paprastu vandeniu arba pienu. Plonu sluoksniu tepkite visą veidą ir kaklą. Palikite visiškai išdžiūti. Nulupkite kaukę.

Ingridientai: Agurkų ekstraktas, aukso dulkės, bazė Q.S.

Kaina: 140 Lt

3. „Khadi Sandal“ ir „Rose Face Pack“:

Khadi sandalų ir rožių veido paketas

PIRKITE ČIA

Khadi sandalai & Rose Face Pack yra Ajurvedos produktas. Ši „Khadi“ sandalmedžio veido pakuotė suteikia odai švarią išvaizdą ir pagerina veido spalvą.

Kaip naudoti: Naudokite veido kaukę ir vandenį. Užtepkite ant odos ir palaikykite 15 minučių. Tuomet kaukę nuvalydami galite nuplauti vandeniu, kad oda būtų graži.

Ingridientai: Sandalų aliejus, baziliko aliejus, simondsijų aliejus, „Fullers Earth“.

Kaina: Rs 180 už 50*2 g.

4. Khadi sandalmedžio veido pakuotė:

Khadi sandalmedžio veido paketas

PIRKITE ČIA

Ši khadi sandalmedžio žolelių veido pakuotė yra pripildyta sandalmedžio gerumo, kuris puikiai tinka išlaikyti šilumą nuo odos. Dėl to oda tampa minkšta ir švytinti. Antiseptinės sandalmedžio savybės taip pat padeda išlaikyti sveiką odą. Rasite šviesią odą, kuri šviečia ir atrodo jaunesnė.

Kaip naudoti: Paimkite gerą veido pakuotės kiekį ir sumaišykite su vandeniu ar net pienu. Tada galite užtepti sluoksnį ant veido ir palaikyti 15 minučių. Nuplaukite ir pamatysite skirtumą.

Ingridientai: Fullerio žemė, sandalmedžio milteliai.

Kaina: 170 rublių už 50*2 gm.

5. „Khadi Neem“ veido paketas:

„Khadi Neem“ veido paketas

PIRKITE ČIA

„Khadi Neem Face Pack“ padeda jūsų odai atsikratyti kasdienės taršos. Visi toksinai, esantys po oda, gali būti išvalyti naudojant šį produktą, o jūs galite atsikratyti bakterijų, mikrobų ir nešvarumų, kad oda taptų švari ir sveika..

Kaip naudoti: Naudojant maždaug 5 g veido pakuotės su vandeniu ar pienu, galite gauti gerą pastą. Naudokite jį veido ir kaklo srityje ir palaikykite 10 minučių. Vėliau galite nuplauti vandeniu ir nušveisti, kad nušveistų.

Ingridientai: Neem, Fullers Earth, baziliko aliejus, simondsijų aliejus.

Kaina: Rs 160 už 50*2 gm.

6. Khadi Rose ir Orange Face Pack:

Khadi rožių ir apelsinų veido pakuotė

PIRKITE ČIA

Rožė & „Orange Face Pack“ yra Ajurvedos produktas, kurį galima saugiai naudoti visų tipų odai. Khadi veido pakuotė riebiai odai suteikia odai švarią išvaizdą ir šviesina jos spalvą.

Kaip naudoti: Produktas, sumaišytas su pienu ar vandeniu, suteiks gražią pastą. Užtepkite ant veido ir palikite maždaug 10 minučių. Tada kaukę galite nuvalyti vandeniu.

Ingridientai: Rožė, apelsinas, sandalmedis, ciberžolė.

Kaina: 180 rupijų už 50*2 gm.

7. „Khadi Fruit Face Pack“:

„Khadi Fruit Face Pack“

PIRKITE ČIA

„Khadi Fruit Face Pack“ yra pagamintas iš nuostabių vaisių ekstraktų, tokių kaip papajos sultys, morkų aliejus, alyvuogių aliejus, apelsinų ekstraktas ir kt. Naudingas visų tipų odai. Taip pat galite naudoti šią „Khadi“ veido pakuotę sąžiningumui, nes vaisiai skaistina odą.

Kaip naudoti: Sumaišykite veido pakuotę su rožių vandeniu, pienu arba paprastu vandeniu. Užtepkite ant odos ir palikite 10 minučių. Vėliau pakuotę išimkite paprastu vandeniu.

Ingridientai: Papajos sultys, Akhrot aliejus, alyvuogės, aliejus, apelsinų ekstraktas ir kt.

Kaina: Rs 180 už 50*2 gm.

8. „Khadi Anti Wrinkle Face Pack“:

Khadi veido raukšlių paketas

PIRKITE ČIA

Žolelių veido pakuotė nuo raukšlių khadi yra pagaminta iš šafrano, sandalų aliejaus, papajos, migdolų aliejaus ir kviečių gemalų aliejaus. Kiekvienas iš šių elementų vienaip ar kitaip padeda odai. Šafranas paryškina jūsų odos toną ir suteikia jai jaunatvišką išvaizdą. Migdolų aliejus puikiai drėkina odą ir ją maitina.

Kaip naudoti: Naudokite pakankamai khadi veido kaukės su vandeniu, kad gautumėte lygią pastą. Užtepkite ant odos ir palikite 15 minučių. Maitinkite odą šveičiant paprastu vandeniu. Kruopščiai išskalauti.

Ingridientai: Bazilikas, žaliųjų obuolių ekstraktai, kolagenas, sandalai, „Fullers Earth“, ožragė, „Neem“, rožių žiedlapiai, jūros putos.

Kaina: Rs 120 už 50 g.

9. „Khadi Neem“ ir „Tulsi“ veido paketas:

„Khadi Neem Tulsi“ veido paketas

PIRKITE ČIA

Šis „Khadi Neem“ ir „Tulsi“ veido paketas yra nuostabus produktas, naudingas šalinant spuogus. Tai taip pat padeda sumažinti raukšles & padarykite savo odą stangrią ir elastingą.

  • Kaip naudoti: Veido pakuotę galite naudoti su trupučiu vandens ar pieno. Padarykite pastą ir paskirstykite ant veido. Palikite veikti maždaug 10 minučių. Tada nuplaukite įprastu vandeniu.
  • Ingridientai: Neem, Tulsi, rožių ekstraktai
  • Kaina: 200 rublių už 100 g.

„Khadi“ produktai yra geriausi jūsų odai. Suteikite odai grožio procedūrą, kurios reikia, kad ji atrodytų švytinti ir skaisti.