Augalo, kurį mes žinome kaip dygliuotąjį kriaušių kaktusą, vaisiai yra garsiai pasiskirstę kaip dygliuotosios kriaušės. Jums gali kilti klausimas, kaip kaktuso augalas gali būti valgomas ar kuo nors naudingas?

Taip! Dygliuota kriaušė yra vienas iš skanių ir ovalios formos kaktuso vaisių, kurie taip pat turi daug naudos sveikatai. Vaisiaus spalva gali būti nuo žalsvai geltonos iki giliai raudonos ir net violetinės. Dygliuota kriaušė yra ne tik dietos dalis, bet ir žinoma dėl savo gydomųjų savybių. Jis gali būti valgomas tiek žalias, tiek džiovintas. JAV ir Meksikos pietvakarių regione dygliuotų kriaušių augimas yra didelis.

Dygliuotų vaisių nauda sveikatai

Nuostabios dygliuotų kriaušių vaisių naudos sveikatai:

Tačiau prieš pradėdami vartoti vaisius, svarbu žinoti, kas jūsų laukia. Tai padės priimti lengvesnius ir geresnius sprendimus. Norėdami sužinoti daugiau, peržiūrėkite šį sąrašą:

1. Diabeto gydymas:

Specialistų teigimu, hipoglikeminis poveikis yra viena iš pagrindinių dygliuotųjų kriaušių savybių, kuriomis galite pasinaudoti. Tai vienas iš natūralių produktų, naudojamas diabetui gydyti ir jau daugiau nei 1000 metų. Tai ypač pasakytina apie žmones, kurie gyvena Centrinėje Amerikoje.

2. Padeda virškinti, gydo vidurių užkietėjimą:

Maistinių skaidulų yra daugelyje vaisių, daržovių ir net grūdų ir jos netirpsta. Šis pluoštas padeda reguliuoti virškinimo sistemą, taip pat gydo vidurių užkietėjimą. Tas pats yra ir dygliuotoje kriaušėje. Tai padeda virškinimui ir padeda išvengti skrandžio ir žarnyno problemų.

3. Sumažina blogojo cholesterolio kiekį:

Na, vėlgi, didelis maistinių skaidulų kiekis čia veikia jūsų naudai ir iš organizmo pašalina blogojo cholesterolio, dar vadinamo MTL, kiekį, taip išvengdamas širdies problemų. Tai padeda sumažinti insulto ir priepuolių riziką ir taip gerai apsaugo širdį.

4. Pateikia esminius mineralus:

Mineralai, tokie kaip kalis ir magnis, padeda organizmui išskirti fermentus, kurie padeda reguliuoti visas organizmo funkcijas. Tiesą sakant, jie taip pat padeda pagerinti medžiagų apykaitą ir gaminti gerą energijos lygį. Tai taip pat padeda reguliariai plakti širdį ir tinkamai veikia raumenis ir nervus.

5. Kaulo stiprumas:

Kartu su kaulų vystymusi dygliuotoji kriaušė padeda užtikrinti tinkamą kaulų stiprumą ir gerą sveikatą. Šis vaisius yra vienas geriausių, kai kalbama apie didelį kalcio kiekį. Pakanka maždaug 1 porcijos vaisių, kad gerai prisotintumėte kasdienį kalcio poreikį.

6. Padeda valdyti svorį:

Nesotieji riebalai ir ribotos kalorijos yra svarbios norint tinkamai valdyti svorį. Dygliuota kriaušė, be jokios abejonės, yra viena didžiausių galimybių valdyti svorį ir jį numesti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įtraukti šio vaisiaus dalį į dietą geriausiems tikslams.

7. Suteikia amino rūgščių:

Dygliuotoje kriaušėje yra apie 8 aminorūgštis, kurių organizmas nepajėgus paruošti ir kurių reikia iš maisto šaltinių. Aminorūgštys yra labai svarbios tinkamoms kūno funkcijoms ir poreikiams. Nėra nė vieno klausimo, kad dygliuotoji kriaušė turi daugiausiai amino rūgščių, palyginti su kitomis.

8. Gydo pagirias:

Norėdami sumažinti blogų pagirių padarinius, dygliuotoji kriaušė tikrai yra geras pasirinkimas. Visus nemalonius pojūčius, susijusius su alkoholio pagiriomis, pvz., Pykinimą, vėmimą ir burnos džiūvimą, galima gydyti šiuo vaisiumi.

9. Stiprina imunitetą:

Dygliuotoje kriaušėje yra polisacharidų, kurie stimuliuoja imuninę sistemą ir yra dar vienas privalumas, padedantis kovoti su ligomis ir infekcijomis.

Vaizdo šaltinis: „Shutterstock“