Ankstesnėje straipsnių serijoje mes išsamiai perskaitėme apie odos priežiūros ir plaukų priežiūros privalumus. Tiesą sakant, aš tiek daug sužinojau apie ricinos aliejų, kurį dabar mėgstu vadinti super aliejumi. Nuo raukšlių iki sausos odos iki strijų iki plaukų slinkimo iki iš anksto subrendusio žilimo. Kuo ricinos aliejus negali pasirūpinti? Sąrašas dar nėra baigtas; jis turi didžiulę naudą jūsų organizmui apskritai ir ypač jūsų akims. Žemiau, šiame rašinyje, norėčiau šiek tiek paaiškinti, kaip galite naudoti ricinos aliejų, kad prižiūrėtumėte akis ir sritį aplink akis.

Kaip naudoti ricinos aliejų akims?

Kaip naudoti ricinos aliejų akims

1. Yra žinoma, kad naudojant išgrynintą, sterilų ricinos aliejų akių lašų pavidalu, atskirai arba kartu su linų sėmenų aliejumi, naudinga tiems, kurie kenčia nuo sausų akių. Sausų akių būklė atsiranda dėl nuolatinio, ilgo darbo prieš kompiuterį, nepakankamo raumenų mankštos ir tam tikrų sveikatos sutrikimų, tokių kaip Sjogreno sindromas, kai ašarų liaukos tampa hipofunkcinės. Be to, sausos akys gali atsirasti dėl kai kurių vaistų šalutinio poveikio.

Ricinos aliejus yra geras pasirinkimas sutepti sausas akis ir palengvinti su tuo susijusį diskomfortą ir smėlingą, svetimkūnio pojūtį akyse. Pastebėta, kad reguliarus ricinos aliejaus akių lašų vartojimas padeda susidoroti su regėjimo problemomis ir atitolina / stabdo kataraktos susidarymą akyse. Jis taip pat buvo finansuojamas kaip švelnus antibakterinis vaistas ir padeda išvalyti šiukšles iš akių. Taigi, tie, kurie kenčia nuo dygimo problemų, gali ja naudotis. Prieš rašydamas šį straipsnį, aš asmeniškai perskaičiau daugelio žmonių atsiliepimus, kuriuose teigiama, kad jiems buvo naudinga naudojant šį super aliejų.

Tačiau PRIVALOTA pasikonsultuoti su savo akių priežiūros specialistu ar Ajurvedos specialistu ir tai padaryti bei aptarti galimas alergijas ir dirginimą. Be to, labai svarbu elgtis su aliejumi labai higieniškai, kad būtų išvengta akių infekcijų. Galiausiai atkreipkite dėmesį į šalto spaudimo arba šaltai suspausto ricinos aliejaus veisles.

P.S: Nustatyta, kad kai kuriems žmonėms jis sukelia paraudimą/ dirginimą, priežastys nežinomos.

ricinos aliejus akims

2. Ricinos aliejuje gausu omega riebalų rūgščių, todėl šis aliejus labai lengvai įsiskverbia į jūsų odą. Taigi, jei paakių srityje yra smulkių raukšlelių, o akių kamputyje – varnos kojos, galite naudoti šiek tiek pašildytą ricinos aliejų, sumaišytą su išspaustos vitamino E kapsulės turiniu; derinys, kuriame gausu antioksidantų, švelniai masažuoja odą po akimis. Tai darydami nenaudokite spaudimo ir masažuokite tik pirštų pagalvėlę. Naudokite šią priemonę prieš eidami miegoti, kiekvieną naktį porą mėnesių, kad pamatytumėte matomus rezultatus.

3. Ricinos aliejus padeda sutirštinti antakius ir blakstienas. Taigi, jei jūsų blakstienos/ antakiai yra menki, tepkite tuščią ricinos aliejų, naudodami tušo lazdelę. Tai yra geresnė alternatyva, nei naudoti visus tuos cheminius tušus ir akių antakių užpildus. Ricinos aliejus taip pat yra daug lengvesnis kišenėje. Taip pat galite naudoti ricinos aliejų kartu su bet kuriuo iš šių būdų: alyvuogių aliejumi, kiaušinio baltymu, glicerinu. Tai darydami naudokite švarius, vienkartinius Q patarimus.

Aš labai tikiuosi, kad jums patiko skaityti straipsnį ir radote jį naudingą ir tikrai naudosite ricinos aliejų aprašytais būdais, kad palengvintumėte akis.