Ar žinojote, kad grotelių įrengimo ant langų idėja prasidėjo 1886 m., Žmogaus vardu John Wesley Harbert? Iki tol langai buvo beveik atidaryti, o tai suteikė įsibrovėliams gerą galimybę įsibrauti į namus. Siekdamas apsaugoti savo privatumą ir saugumą, Jonas sugalvojo unikalią langų tvirtinimo nuo įsilaužimo koncepciją, kurioje buvo tik geležinės grotelės!

Laikui bėgant šios „tvirtinimo detalės“ buvo įvairios konstrukcijos, kad padidintų namo vizualumą ir padidintų ventiliaciją be saugumo pažeidimų. Taigi, jei norite, kad jūsų namai būtų apsaugoti nuo vagysčių, labai rekomenduojame ištirti šiuos 15 geriausių langų grotelių dizainų.

15 geriausių langų grotelių dizaino 2021 m.

Štai 15 geriausių langų grotelių dizaino, kuriuos reikia patikrinti šiais metais:

1. Paprastas langų grotelių dizainas:

Paprastas langų grotelių dizainas

Peržiūrėkite šią paprastą grotelę, skirtą langams, kuri skirta daugiau saulės ir oro patekti į kambarį! Vertikalios metalinės juostos pritvirtintos prie metalinio rėmo, o tarp jų įterpiamos mažos horizontalios juostos, kad būtų sukurtas plytų stiliaus raštas. Rėmas yra pritvirtintas prie lango sienų varžtais ir gali būti išmontuotas bet kuriuo metu. Be ventiliacijos šaltinio, grotelės taip pat suteikia aukščiausios kokybės saugumą namuose.

2. Dekoratyvinio lango grotelių dizainas:

Dekoratyvinių langų grotelių dizainas

Pažvelkite į šį gražų langų grotelių dizainą, kuris padidina jūsų namų patrauklumą. Dizainas visiškai dengia langą ir apsaugo nuo nepageidaujamų įsibrovimų. Unikalus tinklelio, strėlių ir baroko stiliaus raštų derinys sukuria puikų tradicijų ir modernumo derinį. Šio tipo grotelės idealiai tinka patalpoms, nukreiptoms į sodą ar kiemus, siekiant maksimaliai apsaugoti.

3. Šiuolaikinis langų grotelių dizainas:

Modernus langų grotelių dizainas

Pažvelkite į šias langų groteles, kurios savo dizainu dvelkia šiuolaikišku žavesiu. Skirtingai nuo įprastų grotelių, kurios tvirtai priglunda prie lango ertmės, ši eina tiesiai virš lango, kad jaustųsi kaip tvirtovė. Matinis stiklas veikia kaip dvigubas apsaugos nuo paukščių ir kenkėjų sluoksnis. Paprastas ir elegantiškas dizainas užtikrina, kad jūsų namams bus skiriamas visas nusipelnęs dėmesys, atėmus privatumo pažeidimą!

4. Minimalus lango grotelių dizainas:

Minimalus langų grotelių dizainas

Jei ieškote minimalaus, neįkyraus savo lango dizaino, pažvelkite į šį! Keturios vertikalios juostos centre tampa platesnės, o išvaizda ir funkcionalumas yra šiek tiek suapvalintas. Horizontalios juostos suteikia papildomą apsaugą ir stiprumą metaliniam rėmui. Ši paprasta konstrukcija puikiai tinka mažiems ir siauriems butų langams. Rėmo dažymas balta spalva yra puikus kontrastas su juodomis milteliniu būdu dengtomis grotelėmis.

5. Nerūdijančio plieno langų grotelės:

Nerūdijančio plieno langų grotelės

Nerūdijančio plieno langų grotelės yra idealus pasirinkimas vietose, kuriose yra daug drėgmės, todėl įprasta geležis gali lengvai korozuoti. Nerūdijančio plieno grotelės ne tik yra atsparios rūdims ir oro sąlygoms, bet ir puikiai atrodo. Štai vienas toks dizainas, kuriame yra pakaitomis išdėstyti horizontalūs plieniniai strypai, kurie suteikia grotelėms tvirtumo ir stabilumo. Blizgios plieninės grotelės taip pat spinduliuoja švarią ir rafinuotą išvaizdą, kurios negali pasiūlyti joks kitas metalas.

6. Baroko stiliaus langų grotelės:

Baroko stiliaus langų grotelės

Jei jūsų langas turi į išorę nukreiptą palangę, įprastos langų grotelės gali būti netinkamos. Čia yra paprastas ir estetiškas šios problemos sprendimas, kai grotelės yra pritvirtintos prie išorinės lango sienos. Suapvalinta apatinė pusė dengia slenkstį ir leidžia ją naudoti sodinamiesiems ir dekoratyviniams elementams, o smailios juostos viršuje sustiprina saugumą ir leidžia be baimės mėgautis privatumu.

7. Vintage langų grotelių dizainas:

Vintažinis langų grotelių dizainas

Jei jums patinka vintažiniai elementai, tai šios lango grotelės tikrai paliks jums įspūdį. Antikvarinio stiliaus langų grotelių dizainas pagamintas iš kaltinės geležies, kuri yra gana tvirta ir tvirta. Naudojant vertikalių strypų ir arkų derinį, grotelės nutraukia nepageidaujamą prieigą prie jūsų namų. Be to, jis tęsiasi kaip augalų laikiklis, kad patenkintų žalią nykštį!

8. Maroko stiliaus langų grotelių dizainas:

Maroko stiliaus langų grotelių dizainas

Šis gražus kaltinės geležies grotelių dizainas tinka danguje arkiniams langams. Rėmas suprojektuotas taip, kad tilptų kaip pirštinė lango ertmės viduje. Maroko stiliaus formos pagamintos iš metalinių strypų, kad būtų sukurtas į gėlių tinklelį panašus raštas. Šio tipo grotelės puikiai tinka nepriklausomiems namams ir net kurortams, kur langai yra neįprastos formos ir reikalauja pritaikymo.

9. Balto lango grotelių dizainas:

Baltų langų grotelių dizainas

Daugelyje šiuolaikinių namų yra balti langai, o ne tradiciniai juodi, kad padidėtų estetinis grožis. Balti dažai ant metalinių grotelių suteikia namams elegantišką išvaizdą. Štai vienas toks dizainas, kuris yra iš anksto pagamintas gabalas, paruoštas taisyti. Vertikalios juostos su užapvalintais galais suteikia šiuolaikišką ir erdvų pojūtį, kartu padidindamos saugumo aspektus.

10. Tinklelio rašto lango grotelės:

Tinklelio rašto lango grotelės

Tinklinių langų grotelės yra tokios populiarios dėl jų siūlomo griežto saugumo. Kryžminis metalinių strypų išdėstymas net neleis kam nors įkišti rankų ar įrankių į langą. Pasirinkus šiek tiek storesnius batonėlius, griliui suteikiama daugiau jėgų ir jūs gyvenate ramiai ir be rūpesčių. Rėmas taip pat gali veikti kaip antrasis apsaugos sluoksnis už įprasto stiklo lango.

11. Dizainerių langų grotelių dizainas:

Dizainerių langų grotelių dizainas

Išlaisvinkite savyje meninę dvasią pasirinkdami šį unikalų grilio dizainą savo langui! Visas rėmas pagamintas iš ketaus, kad būtų patvarus ir patvarus. Unikalus lapų ir gėlių raštas suteikia išorės kūrybiškumo, o dizainą galima pritaikyti pagal jūsų poreikius. Jis taip pat gali būti sumontuotas vidinėje kambario pusėje, kad padidėtų vizualinis grožis. Tokie dizainai rekomenduojami namams viršutiniuose aukštuose arba esant griežtai saugiai.

12. Kaltos geležies grotelės:

Kaltos geležies langų grotelės

Šios kaltinės geležies lango grotelės yra skirtos dviem tikslams-viena išryškina jūsų namų išorės išvaizdą, o kita-suvaržyti bet kokius įkyrus įsibrovėlius. Kalvystė yra žinoma dėl savo sunkaus svorio, ypatingo stiprumo ir ilgaamžiškumo, kurie visi yra pageidaujami lango grotelių simboliai. Geriausia tai, kad metalas gali būti pagamintas įvairių formų, pavyzdžiui, šis dekoratyvinis raštas, kuriame yra lapų ir gėlių su papildoma spalva.

13. Aliuminio apsaugos lango grotelės:

Aliuminio apsauginės langų grotelės

Aliuminis yra lengva ir mažai priežiūros reikalaujanti medžiaga, kuri puikiai tinka langų grotelėms. Tačiau neleiskite, kad jo subtili išvaizda jus apgaudinėtų, nes aliuminį nėra lengva sulaužyti, todėl saugumo požiūriu jis yra aukštas. Kadangi jis yra atsparus rūdims, jums nereikia nerimauti dėl korozijos dėl drėgmės pertekliaus ore. Šios apsauginės grotelės su sandariai austa tinkleliu gali būti dedamos ant stiklo žaliuzių, kad būtų apsaugotas pirmasis sluoksnis.

14. Langų grotelių dizainas su puodų laikikliais:

Langų grotelių dizainas su puodų laikikliais

Čia yra daugiafunkcinė langų grotelė, kuri apsaugo kartu su atraminėmis sodinimo medžiagomis. Išorinėje grotelių pusėje yra pritvirtinti žiedai prie mažų puodų. Dekoratyviniai elementai yra pagaminti ant vertikalių juostų, kad būtų sukurta graži išvaizda, papildanti jūsų augalų grožį. Ši idėja puikiai tinka kaip balkono ir sodo šoninių langų grotelės.

15. Kampinių langų grotelių dizainas:

Kampinių langų grotelių dizainas

Langams, pastatytiems ant kampų, reikia specialiai pagamintų grotelių, atitinkančių „V“ formos išdėstymą. Priklausomai nuo jūsų pasirinkimo, galite pasirinkti paprastas vertikalias juostas, tokias kaip šis, arba tinklelio raštą. Pats rėmas suprojektuotas unikalios atviros knygos formos, o centrinė vertikali juosta padalija abi puses. Tas pats modelis gali būti naudojamas kaip nedidelis lango grotelių dizainas kitiems kambaryje.

Tai yra keletas naujausių langų grotelių dizaino, kuriuos reikia išbandyti šį sezoną. Atminkite, kad pagrindinis kepsninės tikslas yra užtikrinti saugumą namams, todėl medžiaga taip pat yra prioritetas. Rinkitės patvarias, oro sąlygoms atsparias medžiagas ir suprojektuokite jas taip, kad būtų sukurtas kvailas modelis, kuris puikiai atrodytų ir būtų saugus!