Langai yra būtini kiekvieniems namams, norint praleisti daug šviesos ir oro! Tačiau jie nėra vienodo dizaino. Skirtingi langų dizaino tipai turi skirtingus funkcionalumo ir estetinio patrauklumo tikslus. Svarbu suprasti šių langų skirtumus, kad žinotumėte, kuris iš jų geriausiai tinka jūsų namo statybai.

Kad jums būtų lengviau, mes surinkome 20 geriausių langų dizaino su nuotraukomis. Nesvarbu, ar tai būtų interjero renovacija, ar visiškai nauji namai, jums gali būti įdomu ištirti šiuos dizainus prieš bėgiojant po fizines parduotuves!

20 geriausių langų dizaino su nuotraukomis, 2021 m.

Štai keletas populiariausių namų langų dizaino su išsamia informacija:

1. Svetainės lango dizainas:

Svetainės lango dizainas

Pasirinkę tinkamus savo salės langus, galite sukurti gyvą atmosferą ir praskaidrinti erdvę. Vietoj tradicinių langų galite pasirinkti šiuos didelius langus, kad galėtumėte pasiekti fantastiškus lauko vaizdus. Platūs stiklo langai į kambarį gali įleisti daug saulės ir gryno oro, kad sukurtų teigiamą atmosferą. Spalvas ir dydžius galima pritaikyti pagal kambario struktūrą ir jo išdėstymą.

2. Virtuvės lango dizainas:

Virtuvės lango dizainas

Patikrinkite šį virtuvės erkerį, kuris uždengia kriauklės plotą ir dramatiškai pakeičia šios erdvės grožį. Platus rėmas talpina keturis pritaikytos formos langus. Centriniai langai tvirtinami skaidriu stiklu, o šoniniai langai veikia. Įleidžiant į kambarį daug šviesos ir oro, šis lango dizainas leidžia sutaupyti energijos jūsų namuose.

3. Balkono lango dizainas:

Balkono lango dizainas

Čia yra klasikinis prancūziško lango dizainas balkonams, kuris gali pagerinti jūsų namo išorinio fasado grožį. Itin dideli langai yra pritvirtinti prie kiemo durų šonų, kurie vientisai dera su likusiu raštu. Šio tipo langų stiliaus idėja yra užtikrinti geresnį šviesos ir oro srautą į kambarį ir išlaikyti jį apšviestą dienos metu. Naktinis vaizdas taip pat gali būti įspūdingas!

4. Vonios lango dizainas:

Vonios lango dizainas

Dauguma žmonių nekreipia dėmesio į tai, kad vonios kambariams reikalingi langai vėdinimui! Langai ne tik praleidžia šviesą į kambarį, bet ir užtikrina pakankamą oro cirkuliaciją, kad patalpose kvepėtų gaiviai. Čia yra populiarus vonios kambario langų dizainas, kuriame naudojamas dvigubo pakabinamo lango stilius. Dvi varčios slenka aukštyn ir žemyn, kad kontroliuotų šviesos ir oro kiekį. Kai nenaudojate, galite naudoti skaidrų stiklą, kad matytumėte išorę.

5. Biuro lango dizainas:

Biuro langų dizainas

Sukurkite šviesų ir gyvą namų biurą, įdiegę didelio lango dizainą su vaizdu į išorinę sceną. Langai ne tik vėdina biuro patalpas, bet ir padeda įveikti vangumo ir vangumo jausmus. Tai leidžia jausti ryšį su išoriniu pasauliu, malšina stresą ir taip pagerina bendrą produktyvumą. Norėdami valdyti savo nuotaiką, galite naudoti stumdomų langų derinį.

6. Laiptų langų dizainas:

Laiptų langų dizainas

Stiklinis langas, esantis šalia laiptų, ne tik puikiai atrodo, bet ir suteikia tinkamą ventiliaciją šioje kitaip tamsioje erdvėje. Čia yra viena iš tokių laiptų lango idėjų, pagaminta iš sukrautų langų, naudojant skaidrų stiklą. Šių langų dydį galima pritaikyti pagal sienos ilgį. Naudokite fiksuotų ir kilnojamųjų langų derinį, kad pakviestumėte gryno oro, nepakenkdami privatumui.

7. Kampinio lango dizainas:

Kampinių langų dizainas

Kampiniai langai yra protingas būdas panaudoti nepanaudotas jūsų namų vietas. Kietos sienos pakeičiamos šiais V formos stiklo langais, kurie atitinka jūsų kambario struktūrą ir užtikrina vėdinimą. Kampiniai langai dažniausiai tvirtinami, kad būtų išvengta nepageidaujamo įsibrovimo ar atsitiktinio kritimo. Tačiau galite pasirinkti skaidomus langų stilius, kurie yra veikiantys ir aprūpinti saugos fiksavimo mechanizmu. Ar jums tiesiog nepatinka ši idėja?

8. Arkinio lango dizainas:

Arkinio lango dizainas

Arkinio tiko medžio langų dizainas suteikia jūsų namams nesenstančią išvaizdą, kurios nepavyksta padaryti įprastiems langams! Jų unikali forma sukuria pabrėžtą kambario pojūtį ir taip pat suteikia kaimišką atmosferą. Šie universalūs langai pasižymi puikiu funkcionalumu ir yra geri vėdinimo taškai. Taip pat yra galimybė pritaikyti dizainą ir laikyti juos kaip pilnus langus arba pusiau pritvirtintus viršuje, o tik apatinė dalis yra kilnojama.

9. Apvalių langų dizainas:

Apvalių langų dizainas

Čia yra apvalus pasukamas lango dizainas, sukuriantis šiuolaikišką jūsų namų patrauklumą. Didelis langas, suteikiantis gyvybę, suteikia galimybę be jokių apribojimų patekti į gryną orą ir gausiai apšviesti jūsų erdvę. Apvalūs rėmai sukuria kitokį jūsų namų vaizdą ir padidina jo vizualinį patrauklumą. Šie langų stiliai idealiai tinka į sodą arba dangų nukreiptiems kambariams, iš kurių atsiveria puikus vaizdas. Jūs netgi galite pasirinkti fiksuotus langus, jei kilnojamieji daro jus paranojiškais!

10. Stumdomų langų dizainas:

Stumdomų langų dizainas

Stumdomi langai turi daug privalumų, palyginti su tradiciniais šarnyriniais arba žaliuziniais langais. Pirma, jie puikiai taupo erdvę ir idealiai tinka kompaktiškiems kambariams. Priklausomai nuo dizaino, jie gali būti atidaryti horizontaliai arba vertikaliai. Be to, šie langai nereikalauja priežiūros, todėl juos reikia pakeisti mažiau. Šiems langams valdyti pakanka švelnaus stūmimo ar traukimo, o tai gali būti gana patogu tiek vyresniems, tiek vaikams.

11. Markizės lango dizainas:

Markizės langų dizainas

Markizės langai yra gana populiarūs daugelyje biurų ir namų dėl jų universalumo ir daugiafunkcinio dizaino. Šie unikalaus dizaino langai atsidaro į išorę, naudojant dujinį arba rankinį vyrį, taigi sutaupoma daug vietos patalpoje. Jie netgi gali būti užrakinti, kad langas būtų atidarytas ir įleistų oro. Markizės langai tinkami naudoti virtuvėse, vonios kambariuose ir kambariuose su vaizdu į sodą.

12. „Jalousie“ arba „Luvro“ langai:

„Jalousie“ arba „Luvro“ langai

Luvro langai, dar vadinami „Jalousie“ langais, leidžia maksimaliai patekti į kambarį, nepakenkiant privatumui. Langai suprojektuoti naudojant stiklus, vadinamus žaliuzėmis, pagamintus iš įvairių medžiagų, tokių kaip stiklas, medis, metalai ir tt. Čia yra viena iš tokių idėjų, sukurta naudojant medinį rėmą ir stiklo žaliuzes, todėl atrodo gražiai. Na, tai ne tik išvaizda! Luvro langai labai sumažina jūsų sąskaitas už elektrą ir taip pat leidžia prastam orui išeiti į lauką!

13. Lanko lankai:

Lenkite „Windows“

Lankiniai langai yra pagal užsakymą pagaminti langai, kurie įgauna kampinę formą. Rėmas pritaikytas taip, kad atitiktų sienų formą, o virš jo būtų išdėstyti korpusai. Paprastai lanko langai montuojami ant išorinių sienų, šiek tiek išsikišę lauke. Čia yra „uPVC“ lanko lango dizainas su 4 langų langais, sukuriančiais suapvalintą išvaizdą. Didžiausias šio lango privalumas yra galimybė mėgautis panoraminiu lauko vaizdu.

14. Sodo langai:

Sodo langai

Jei esate augalų mylėtojas, tada sodo lango dizainas yra tinkamas tipas, kad patenkintumėte žalią nykštį. 3D projektuojamas langas sukuria mini šiltnamį jūsų augalams ir apsaugo juos nuo ekstremalių oro sąlygų. Rėmas gali būti pagamintas iš mokomosios medžiagos, pavyzdžiui, medžio, tačiau plokštės paprastai pagamintos iš skaidraus stiklo su lentynomis, skirtomis augalams ir dekorui. Sodo langai ne tik sukuria daugiau erdvės jūsų kambaryje, bet ir padidina patrauklumą.

15. Individualus langų dizainas:

Individualus langų dizainas

Puikiems namams reikia įspūdingo langų dizaino, kuris praplečia namų savininko stilių ir skonį! Čia yra vienas toks pagal užsakymą pagamintas lango stilius, kuriame naudojama kampinė kambario erdvė. Trys šoninės sienos pritvirtintos stikliniais langais, kad būtų sukurtas didelis vaizdas. Pridedant sofą ar sofą, ši erdvė gali tapti „Zen“ tašku, kad būtų galima susieti su gamta ir net jūsų artimaisiais. Plokščių dydį ir skaičių galite pasirinkti pagal savo kambario architektūrą.

16. Stogo langai:

Stogo langai

Šios stačiakampio formos langų konstrukcijos pritvirtintos prie stogo, kad būtų gražus vaizdas. Jie taip pat vadinami stoglangais, kurie į kambarį pritraukia daug natūralios šviesos ir oro. Akiniai yra padengti specialia UV apsaugine medžiaga kartu su įprastu stiklu, kad būtų išvengta saulės žalos žmonėms ir kambario baldams. Kad būtų lengviau naudotis, kai kuriuose languose yra dujomis užpildyti vyriai ir lietaus jutikliai, kurie automatiškai užsidaro ir atsidaro.

17. L formos langų dizainas:

L formos langų dizainas

L formos langai yra geriausias būdas išnaudoti kambario kampus. Įdiegus didžiulius stiklinius langus, šis „nepanaudotas“ kampas gali tapti visiškai funkcionalia erdve. Stiklo pluošto lango dizainas tvirtinamas naudojant L formos rėmą, kuris yra pagamintas pagal užsakymą pagal sienos dizainą. Galite pridėti L formos sofą arba įmesti keletą kėdžių, kad tai būtų gražus požiūris ar skaitymo vieta.

18. Išgalvotas langų dizainas:

Išgalvotas langų dizainas

Pridėkite savo interjerą linksmybių pasirinkdami unikalios formos, išlenktą lango dizainą, tokį kaip šis! Kreivas, į ateitį orientuotas dizainas tikrai sužavės jūsų svečius ir paliks juos nepatikimo būsenoje. Išlaisvinkite savo kūrybiškumą ir pabandykite sugalvoti naujų idėjų, suteikiančių jūsų namams meninio prisilietimo. Pagal galutinį eskizą galite nupjauti akinius pagal formą ir dydį.

19. Geležinio lango dizainas:

Geležinių langų dizainas

Geležiniai langai yra puiki idėja apsaugoti jūsų namus nuo nepageidaujamų įsibrovimų ir pažodžiui paversti juos vagystėmis. Stiprią ir tvirtą medžiagą sunku pralaužti ir ji puikiai apsaugo jūsų namus. Paprastai metaliniai langai yra sumontuoti kaip saugos mechanizmai virš įprastų stiklo langų ir nukreipti į jūsų namų išorę. Galite pasirinkti, kad vidiniai šoniniai langai būtų atidaryti, kad galėtumėte mėgautis grynu oru, nesirūpindami dėl saugumo.

20. Stiklo blokų langai:

Stiklo bloko langai

Stiklo blokų langai yra protingas būdas praleisti natūralią šviesą, nesirūpinant privatumu. Šie langai ne tik suteikia kambariui prašmatnią išvaizdą, bet ir apšviečia interjero erdvę. Stiklo blokų langų stiliai idealiai tinka šešėlinėms vietoms, tokioms kaip vonios kambariai, miegamieji ir svetainės. Langai pagaminti iš skirtingų formų matinio stiklo blokų, tokių kaip kvadratas, stačiakampis ir kt.

Tai yra vieni geriausių langų dizainų, kuriuos galite išbandyti savo namuose! Jei abejojate, koks lango stilius tinka jūsų erdvei, nedvejodami kreipkitės į interjero ekspertą ir atvirai aptarkite savo poreikius. Taigi, kokią idėją, jūsų manymu, verta išbandyti ir kodėl?