Šiuolaikiniai laikai privertė mus likviduoti, o greitas mūsų gyvenimo būdas mus paveikia labai daug. Joga, sena Indijos psichikos ir kūno disciplina, yra puikus būdas atsikratyti streso. Jogos užsiėmimų Noidoje yra daug ir siūlomos įvairios jogos mokyklos mokymuisi. Jogos galia yra neįtikėtina; su tikslia laikysena ir taisyklingu kvėpavimu joga daro jus fiziškai tinkamus ir nukreipia jūsų psichinę sveikatą.

Joga taip pat supažindina jus su meditacija, o tai padeda kontroliuoti protą ir gyventi uždarą gyvenimą. Tai padeda atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti. Tai tobulas detoksikas. Taip gerai suplanuotame mieste kaip „Yoga Noida“, lengva pradėti savo jogos kelionę. Jei norite pasiekti savo kūno rengybos tikslų ir rasti vidinę ramybę, skaitykite daugiau ir sužinokite apie pirmąją jogos studiją Noidoje.

Geriausios mokomosios jogos pamokos Noidoje su išsamia informacija

Naujausios ir geriausios jogos pamokos Noidoje:

1. Amritam jogos fondas, 50 sektorius:

50 sektoriuje įsikūręs „Amritam“ jogos fondas yra vienas geriausių jogos centrų Noidoje. Jie siūlo pilną atjauninimo programą, kuri daug moko apie jogą ir padeda pasiekti savo fizinius tikslus. Kartu su joga jie taip pat turi meditacijos ir natūralios detoksikacijos programą. Širodhara yra retas ir senovinis Indijos masažas ir detoksikacinis mokslas, kurį galima rasti čia. Jei norite išgydyti savo fizinį ir psichinį temperamentą ir gyventi ilgą sveiką gyvenimą, turėtumėte apsilankyti šiame jogos centre. Jų jogos kursai Noidoje atveria duris kiekvieną savaitės dieną 6 val!

 • Adresas: B-4, apatiniame pirmame aukšte, netoli centrinio turgaus, vartai Nr. 9, priešinga „Ravi Noody Play“ mokykla, sektorius -50 Noida (U.P)-201301.
 • Kontaktas: 099907 71734, +911204133941
 • Interneto svetainė: http://www.amritamyoga.com/

2. Sohamo jogos mokslų institutas, 61 sektorius:

Šis jogos centras Noidoje yra stebuklų šalis jogos mėgėjams! Jie turi viską jogos užsiėmimus, meditacijos kursus, jogos terapiją, jogos užsiėmimus vaikams, visa tai. Šios jogos studijos treneriai yra labai kvalifikuoti ir buvo įvertinti kaip naudingi ir tikri. Ši jogos studija taip pat siūlo prenatalinius jogos užsiėmimus noidoje. Joga yra labai naudinga nėščioms moterims, o geriausia yra tai, kad galite paprašyti užsiėmimų namuose! Tereikia pakelti ragelį. Jie taip pat siūlo verslo užsiėmimus, todėl užsukite į nemokamus jogos užsiėmimus „Noida“ bandomojoje pamokoje dabar! Šios jogos studijos darbo laikas yra nuo 6 iki 9 val., Visomis savaitės dienomis.

 • Adresas: C-11, Near Shopprix Mall, 61 sektorius, Noida, Utar Pradešas 201301
 • Kontaktas: 08368342800
 • Interneto svetainė: http://sohumyogastudio.com/

3. Pranavos jogos akademija, 37 ir 76 sektoriai:

Dvi pagrindinės Noida vietos turi šią nuostabią erdvę jogos mokymuisi, Pranavos jogos akademiją. Jie siūlo užsiėmimus savo studijose ir individualius mokymus namuose. Neabejotinai viena iš geriausiai žinomų vietų mokytis jogos mokytojų Noidoje. Subalansuota mityba yra raktas į kūno rengybą, ir ši jogos akademija siūlo jums dietos valdymą ir konsultacijas, kurios padės jūsų gyvenimui grįžti į vėžes. Užsisakykite susitikimą su kvalifikuotu jogu ir leiskitės į kūno rengybos ir sveikatos kelionę.

 • Adresas: 37 sektorius – Arun Vihar Amar viešosios mokyklos miestelis, netoli Chinmaya misijos, 37 sektorius, Noida Artimiausia metro stotis: Noida golfo aikštynas 76 sektorius: JM Orchid Sector 76 Noida Gautam Budha Nagar Uttar Pradesh.
 • kontaktas: 9650996490, 9650422526
 • Interneto svetainė: https://pranavayoga.co.in/

4. Indijos jogos guru, 15 A sektorius:

Jogos guru yra plačiai paplitęs visame mieste ir turi keletą filialų, esančių 15 A sektoriuje, 26 sektoriuje, 50 sektoriuje, 18 sektoriuje ir tt Viena iš geriausių jogos pamokų Noidoje, šioje vietoje siūlomi įvairūs kursai holistinio gydymo. Joga, meditacija, jėgos joga noidoje, įmonių užsiėmimai yra keletas pavyzdžių. Jei kurį laiką praktikuojate jogą ir norite pradėti mokyti, patikrinkite jų jogos mokytoją „Noida“ programoje. Taip pat siūlomi nėščiųjų užsiėmimai jogos ir nėštumo jogos užsiėmimams noidoje, nes jie yra veiksmingi ir padeda ugdyti motinos ir vaiko sveikatą. Jei norite pakeisti savo gyvenimą ir sveikai suktis, prisijunkite prie jogos „Guru India“.

 • Adresas: 15A sektorius – sek. 15A klubas, Noida, Indija 26 sektorius -Gangotri salė, RW & CS 26 sek., Noida sektorius 50 -Neelgiri Hills valstybinė mokykla, sek. 50, Noida, Indija.
 • Kontaktas: 098102 69806, 098102 69806,
 • Interneto svetainė: http://theyogaguru.com/contact-us/our-centers/

5. Kailash Naturopatijos Ajurvedos ir jogos institutas, Didžioji Noida:

Ieškote jogos užsiėmimų Didžiojoje Noidoje? Rado tobulą. „Kailash“ jogos institutas Noidoje turi intensyvią jogos programą kartu su kitomis gydymo disciplinomis, tokiomis kaip natūropatija ir ajurveda. Ši vieta specializuojasi ligų gydymui joga ir Ajurveda. Gydymas siūlomas žmonėms, kenčiantiems nuo diabeto, skydliaukės, kraujospūdžio, astmos, nutukimo ir kt. Joga yra natūraliausias streso malšinimo būdas. Jie siūlo nemokamas pamokas nepasiturintiems žmonėms. Jei jums reikia visiško atjauninimo, šią vietą būtina aplankyti. Jie taip pat padeda žmonėms, kovojantiems su depresija ir kitomis psichinėmis ligomis. Užsiėmimų valandos čia yra kiekvieną savaitės dieną nuo 8 iki 21 val.

 • Adresas: 26, žinių parkas – 1, Didžioji Noida – 201308, Utar Pradešas, Indija.
 • Kontaktas: 0120-2321000, 2327900
 • Interneto svetainė: http://www.kailashnaturopathy.com/contact.aspx

6. Joga Hutt, 27 sektorius:

Geresnis gyvenimo būdas ateina su sąmoningumu, priėmimu ir taisymu. Joga yra puikus pakeitimas, kurio reikia jūsų įtemptam gyvenimui. Jogos „Hutt“ metu protas ir kūnas gali visiškai atsipalaiduoti tinkamai treniruodamiesi ir skirdami asmeninį dėmesį. Jie siūlo jogos užsiėmimus moterims ir vaikams. Jie taip pat turi jėgos jogos užsiėmimus noidoje. Jėgos joga yra moderni disciplina, kurioje ritminiai judesiai ir kvėpavimo pratimai yra mokomi siekiant jūsų kūno rengybos tikslų. Jei ieškote optimistiško mankštos metodo, jėgos joga yra vienas iš geresnių variantų. Užsukite į pamoką bet kuriuo metu nuo 6.30 iki 8 val. Ir pradėkite kelionę laimingo gyvenimo link.

 • Adresas: B 108, netoli Kidzee mokyklos, 27 sektorius, Noida, 201301
 • Kontaktas: +919152641821

7. Bharat Thakur meninė joga, 41 sektorius:

Vienas žinomiausių jogos praktikų Bharatas Thakuras įkūrė savo instituciją visame pasaulyje. Ši institucija nagrinėja senovinę jogos sampratą. Čia mokoma kelių jogos stilių, kartu su meditacija. Jie taip pat rengia virtualius ir internetinius mokymus žmonėms visame pasaulyje. Jūs galite išmokti jogos Noidoje namuose savo patogumu internete! Galimi mokytojų rengimo kursai kartu su svorio metimo programomis. Šiame jogos centre siūlomas holistinis požiūris į kūno ir proto gijimą. Įsikūręs 41 sektoriuje, jis yra lengvai pasiekiamas greitam užsiėmimui dieną.

 • Adresas: I-67, Dadri kelias, 41 sektorius, Noida-201303, priešingos geros valios ligoninė. Šalia golfo aikštyno metro stotis,
 • Kontaktas: 18001021000
 • Interneto svetainė: http://www.artisticyoga.com/

8. „Yogathon“, 19 sektorius:

Vienintelė vieta Noidoje, mokanti „Aquayoga“! Taip, šiuolaikiškas jogos sukimasis, kurio metu vandens telkiniai tyrinėja naujas fizines ir psichines jogos ribas. Pratimai vandens telkinyje padeda atpalaiduoti raumenis ir praturtina galūnių bei sąnarių sveikatą. Kartu su „Aqua joga“ joga teikia tokias paslaugas kaip galios joga, įmonių užsiėmimai. Jie taip pat turi Zumba užsiėmimus. Ji buvo įvertinta kaip viena geriausių Noidos jogos studijų, kurioje minima trenerių ir išsilavinimo kokybė. Jei norite smagios treniruotės, įsitraukite į jogos pratimus ir gerai praleiskite laiką. Ši vieta dirba visą parą, septynias savaitės dienas.

 • Adresas: A-729, Noida, 19 sektorius, Noida-201301
 • Kontaktas: +919152925031

9. Gyvenimo menas, 41 sektorius:

Jogos sąrašas nėra išsamus be gyvenimo meno, vienos geriausių jogos ir meditacijos įstaigų pasaulyje. Norintiems išmokti jogos yra keletas programų. Jie siūlo avarinius kursus ir laimės programas, kurios padės jums atjaunėti ir grįžti į darbą su švaria galva. Joga yra labai naudinga norint išlaikyti tinkamą temperamentą ir kontroliuoti savo psichinę sveikatą. Jogos pagalba lengva subalansuoti gyvenimo būdą be jokio streso. Jei norite pasitaisyti savo gyvenime naudodamiesi kūno rengybos ir sveikatingumo procesu, peržiūrėkite „Gyvenimo menas Noidoje“ ir pakelkite savo sąmoningumą.

 • Adresas: D-3, Hansraj bokšto pagrindinis kelias, 41 sektorius, Noida, Utar Pradešas.
 • Kontaktas: 2960- 08046800092
 • Interneto svetainė: https://www.artofliving.org/node/6168

Jogos treneriai Noidoje:

 • Bharat Thakur
 • Tina Kanwar
 • 3 Jogguru Kamalis.
 • Rišikešas
 • Ayush Sengar
 • Dineshas Dagaras
 • Ranjeeta
 • Maya
 • Pradeep Sharma
 • Shweta Singh

Aukščiau paminėti buvo geriausi jogos užsiėmimai Noidoje. Visose vietose siūlomos kokybiškos treniruotės, ir jūs pastebėsite, kad jūsų sveikata pasikeis nuosekliai praktikuojant. Joga yra puiki detoksikacijos forma ir įkrauna jūsų baterijas miesto sūkuriui, kurį mes vadiname gyvenimu. Jei manote, kad šis straipsnis buvo naudingas, rašykite atsiliepimus komentaruose, kad praneštumėte mums, ką manote, ir pasidalykite jais su žmonėmis, kurie turi tokią pačią aistrą sveikatai kaip jūs..

Dažnai užduodami klausimai & Atsakymai:

Q1. Ar joga tikrai gydo ligas?

Ans: Taip. Joga yra žinoma dėl savo gydomųjų savybių, kurias lydi nuoseklus ir prižiūrimas mokymas. Joga yra fizinių pratimų forma, apimanti visą fizinę sistemą ir sistemingai įtraukianti protą, kad pagerintų procesą. O joga atgaivina gyvybiškai svarbias kūno operacijas ir padeda atsigauti, tačiau visada atminkite, kad tai turi būti daroma tik prižiūrint.

2. Ar turiu būti tinkamas užsiimti joga?

Ans: Visiškai ne. Jogą darai tam, kad būtum tinkamas, o ne atvirkščiai. Šios disciplinos privalumas yra tas, kad galite pradėti mokytis neturėdami amžiaus ribos. Jei esate tinkamas, turėtumėte užsiimti joga, kad pagerintumėte savijautą. Jei esate netinkamas, norint tapti sveiku, būtina imtis jogos ar meditacijos.

3. Ar alkoholio ir mėsos produktų vartojimas yra draudžiamas?

Ans: Remiantis jogos filosofija, turėtų būti vengiama ne daržovių maisto produktų ir alkoholio. Jei esate pradedantysis ir bandote jį išbraukti iš savo dietos, kai pereinate prie aukštesnio lygio, gali būti, kad nesulauksite numatomos jogos naudos, nes alkoholis ir mėsos produktai sutrikdo mūsų vidines sistemas. Po geros praktikos nepajusite poreikio jo vartoti.