Joga palietė kelis gyvenimus visame pasaulyje. Akro joga yra praktika, kuri buvo atrasta visai neseniai. Kaip rodo jo pavadinimas, tai unikalus akrobatikos ir jogos derinys. Ji supranta, kaip joga ir akrobatika papildo viena kitą, ir išnaudoja šį aspektą, kad sukurtų ypatingą partnerių jogos formą.

Akro jogos asanos ir nauda

Jame yra dvi pagrindinės mokyklos – „Acro yoga Inc.“, kurią sukūrė Jasonas Nemeris ir Jenny Klein Kalifornijoje, ir „Acro yoga Monreal“, kurią 2001 m. Pradėjo Jessie Goldberg ir Eugene Poku. Pirmasis naudoja akrobatikos, jogos ir įvairių gydymo menų, įskaitant tailandietišką masažą, išmintį. Kita vertus, pastarasis derina akrobatiką ir jogą su įvairiais šokių pasirodymais.

„Acro joga Inc.“ turi tris pagrindinius komponentus. Tai Saulės akrobatinės praktikos, Mėnulio gydymo menai ir Jogos praktika.

Saulės akrobatikos praktikos apima mokymą akrobatinių judesių, ugdančių pasitikėjimą ir galių suteikimą sielai. Partnerių akrobatika yra praktika, pagrįsta tiek pasitikėjimu, tiek praktika ir įgūdžiais. Įvairūs laikymai, galvos atramos, rankiniai ir keltuvai reikalauja visiškai pasitikėti savo partneriu savo brangiausiu turtu – savo kūnu. Taigi akrobatinė praktika padeda jums pasitikėti kitais ir priverčia juos labiau pasitikėti jumis.

Šios praktikos taip pat stiprina komandinio darbo dvasią. Jie tarnauja kaip jūsų kūno stiprumo elementai. Įprasti pratimai, tokie kaip atsilenkimai, šunų atsilenkimai, pilvo pratimai ir partnerių kondicionavimo pratimai, padeda sustiprinti raumenis ir pasiruošti tolesnėms griežtesnėms procedūroms. Ši praktika turi tris pagrindinius tikslus – pagrindą arba išmokyti jus elementarios akrobatikos, skrajutę ar mokyti pasitikėti šokio judesiais, leidžiančiais jums skristi, ir stebėtoją, padedantį saugiai pasiekti tai, kas išdėstyta aukščiau..

Mėnulio gydymo menai apima žinias apie masažus ir jų gydomąsias galias bei partnerių jogą. Masažai buvo žinomi dėl gaivinančių ir atpalaiduojančių savybių. Tačiau masažai gali būti naudojami mūsų kūno pusiausvyrai ir savo ruožtu gydymui. Partnerių joga apima vienas kito svorio, kvėpavimo ir dvasios naudojimą, siekiant subalansuoti savo. Jis naudoja gravitaciją, jautrumą, meilę, gerumą, jausmą ir atleidimą bei ugdo pasitikėjimą.

Jogos pratimai yra trūkstama grandis, jungianti saulės akrobatiką ir mėnulio gydymo menus. Joga, kaip mes visi žinome, yra daugiau nei tik pratimų rinkinys, tai yra gyvenimo būdas. Jogos praktika padeda geriau pažinti save. Tai padeda mums atskleisti savo paslėptas galias. Nors saulės akrobatika labiau susijusi su partnerių pasitikėjimu ir jūsų stiprybių panaudojimu, kad atskleistumėte kitų stipriąsias puses, jogos pratimai padeda pažinti save. Joga ugdo nuolankumą, atsidavimą ir atsidavimą.

Akro joga praktikuojama bendruomenėse. Tobulėdamas ir pasiekdamas aukštesnį lygį, gauni pažymą, pažyminčią tavo pažangą! Tai sistema, pagrįsta subtilia gavimo ir davimo bei jėgos ir jautrumo pusiausvyra

„Acro yoga“ Monrealio sekta buvo sukurta specialiojo mišinio ture, kuriame dalyvavo Eugenijus Poku ir Jessie Goldberg, kai suprato, kad jogos ir akrobatikos ryšiai yra daug gilesni nei principų nuoseklumas.

Taigi jie sujungė įvairias bandhas (vidines spynos) dristi (žvilgsnis) ujiay kvėpavimą (skamba kvėpavimas) ir vinyasa srautą su įvairiomis šokio formomis, tokiomis kaip modernus, džiazas, baletas, improvizacija ir kaukių darbas. Joga ir akrobatika skatino pasitikėjimą savimi ir savo partneriu, kuris yra labai svarbus visų rūšių šokiams. Kai Eugenijus ir Džesė tai pamatė, jie atrado Akro jogos esmę.

Akro joga Monrealyje įpareigoja: „Akrobatinė joga, kaip ir b-boying, taps požiūriu ir gyvenimo būdu-ne tik žingsniais ar formomis, bet ir nuolat besikeičiančiu chameleonu, prisitaikančiu prie praktiko ir jo aplinkos“.

akro joga