Jei norite išmokti jogos, tada Bharadvajasana jums geriausiai tinka. „Bharadvajasana“ yra viena iš labai paprastų pozų, ir pradedantieji yra priversti pirmiausia išmokti šią asaną. Jis taip pat žinomas kaip sėdėjimo posūkio padėtis. Jo pavadinimas kilęs iš sanskrito žodžio Bharadvaja, kuris buvo Vedų kūrėjas. Ši asana atliekama sėdimoje padėtyje ir turi didžiulę naudą. Jis turi raminamąjį poveikį jūsų kūnui ir padeda nuraminti nervų sistemą.

Bharadvajasana, kaip tai padaryti ir nauda

Priežastys, kodėl dauguma žmonių nori daryti šią asaną, nes tai padeda sumažinti jūsų kūno stresą. Tai leidžia jaustis žvaliai ir energingai. Daugelis žmonių dieną pradeda joga. Atlikdami asaną, galite gauti greitų rezultatų. Tai ne tik išlaiko gerą formą, bet ir sukelia stresą jūsų gyvenimui. Žemiau pateikiamos kelios pagrindinės instrukcijos, kaip galite atlikti paprastus veiksmus „bharadvajasana“:

Kaip padaryti Bharadvajasana

Bharadvajasana nauda sveikatai 2

  1.  Pirmiausia padėkite save ant kilimėlio.
  2.  Dabar pradėkite sėdėti ant kilimėlio. Tiesiog būkite savo komforto zonoje. Tiesiog ištieskite kojas priešais save ir tiesiog padėkite rankas ramioje padėtyje šalia savęs.
  3.  Lėtai pradėkite lenkti kelius ir tiesiog patraukite juos link kairiojo klubo. Įsitikinkite, kad jūsų kūnas dabar remiasi į dešinįjį sėdmenį. O vidinė kairės kulkšnies pusė yra ant dešinės pėdos arkos.
  4.  Dabar lėtai giliai įkvėpkite viduje ir kiek įmanoma ištempkite stuburą. Dabar palikite kvėpavimą ir atsargiai pasukite viršutinę bagažinę, kiek galite. Laikykite dešinę ranką ant grindų ir leiskite kairei rankai remtis į kairės kojos pėdkelnes.
  5.  Kol esate šioje pozoje, tiesiog įsitikinkite, kad kairysis klubas spaudžia kūno svorį ant grindų.
  6.  Dabar lėtai sulenkite viršutinę nugaros dalį ir pasukite aplink stuburą.
  7.  Su kiekvienu kvėpavimu stenkitės daugiau jėgos patekti į stuburą. Ir su kiekvienu iškvėpimu pabandykite pasukti kūną toliau.
  8.  Dabar lėtai pasukite galvą ir žiūrėkite žemyn link pečių dešinėje. Būkite pozoje ilgiau nei minutę.
  9.  Po to lėtai atsukite bagažinę ir grįžkite į pradinę padėtį. Procedūrą taip pat galite pakartoti su dešiniuoju kūno šonu.

Iš pradžių jums gali atrodyti, kad ši poza yra šiek tiek sunki. Tokiu atveju pradėkite keisti pozos variantus.

Galite tiesiog paimti antklodę ar pagalvę aplink savo kelius, kad iš pradžių jums būtų šiek tiek lengviau.

Taip pat galite pasinaudoti partnerio pagalba, kad ši poza būtų lengva ir paprasta. Nors ši poza suteikia daug naudos sveikatai, kartais reikia visiškai vengti šios pozos.

Jei turite stiprų galvos skausmą, žemą kraujospūdį ar menstruacijų problemas, venkite. Visada patartina jogos išmokti pas profesionalų jogos trenerį, kad jis maksimaliai padidintų jūsų naudą.

Privalumai:

Bharadvajasana nauda sveikatai 3

Reguliariai atlikdami šią pozą galite pasiekti keletą privalumų

• Tai tikrai padeda tempiant stuburus, pečius ir klubus. Tai taip pat padeda stiprinti pagrindinius raumenis.

• Tai taip pat padeda pagerinti virškinimo sistemą.

• Manoma, kad tai terapinė asana nuo riešo kanalo sindromo.

• Tai padeda išgydyti nugaros ir išialgijos skausmus.

• Tai grąžina jūsų pusiausvyrą ir pusiausvyrą protui ir kūnui.

• Jis stimuliuoja jūsų organus, taip pat reguliuoja medžiagų apykaitą.

Taigi, jei ieškote ramesnės ir grakštesnės proto būsenos, pradėkite praktikuoti šią asaną kiekvieną dieną. Kiekvieną rytą atlikdami šią pozą, galėsite pasiekti sveiką ir geresnį gyvenimą.

Vaizdai Šaltinis: langinių atsargos