Jogos praktika yra kilusi iš priešvedinio amžiaus, kilusio iš mūsų šalies ir laikui bėgant išplitusi savo šakas visame pasaulyje. Jogos praktikavimas yra naudingas žmonėms, patiriantiems psichinį stresą, nes jis taip pat ramina protą ir dvasią. Be to, „Eka Pada Sirsasana“ joga yra geresnis pasirinkimas nei sporto salė, nes padidina virškinimo lygį.

Eka Pada Sirsasana Kaip tai padaryti ir nauda

Taigi, jei turite tokių problemų kaip nugaros skausmas ar silpna virškinimo sistema, išbandykite jogą. Jis gydo beveik visas ligas ar ligas. Iš daugelio laikysenos rūšių dabar diskutuojama apie Eka Pada Sirsasana. Tai sanskrito terminas, kuriame Eka reiškia vieną Pada reiškia koją, seras yra galva, o Asana yra laikysena.

Taigi, viena koja už galvos galvos (Eka Pada Sirsasana) yra sudėtingas pratimas, kurį reikia atlikti labai atsargiai ir kantriai. Nors laikysena trumpa ir greita, patartina ją daryti lėtai. Prieš pradėdami diskusiją apie „Eka Pada Sirsasana“ naudą, leiskite mums gauti išsamias žingsnis po žingsnio instrukcijas, kaip teisingai atlikti šią pozą.

Kaip tai padaryti:

„Eka Pada Sirsasana“ pratimas yra šiek tiek sudėtingas, todėl geriausias pasirinkimas yra padalyti jį į žingsnius. Pradėkite atlikdami „Dandasana“, kuri apima sėdėjimą tiesiai ant kilimėlio ar antklodės. Sėdėkite tiesiai, bet atsipalaiduokite. Tada ištieskite kojas į priekį, ištiesindami nugarą. Jūsų stuburas turi būti stačias.

Jei turite nugaros problemų arba sunku išlaikyti pozą, galite naudoti sieną. Jūsų kojos ir pėdos turi būti klubų pločio ir lygiagrečios. Tęskite kvėpavimą ir laikykite vieną ranką prieš nosį, kad patikrintumėte, kuri iš jūsų šnervių yra aktyvi.

Jei dešinė šnervė yra aktyvi, suimkite dešinę kulkšnį arba atvirkščiai, įkvėpdami sulenkite kelį, tada iškeldami padėkite koją virš galvos ir uždėkite ant kaklo. Laikykite pozą mažiausiai 30 sekundžių ir kvėpuokite.

Kaip tai mums padeda:

Kaip ir bet kuri kita jogos padėtis, „Eka Pada Sirsasana“ turi savų privalumų. Įtraukite šį pratimą į savo kasdienybę, kad patirtumėte teigiamų rezultatų.

1. Padidėjęs kraujo tekėjimas ir pagerėjęs hemoglobino kiekis:

Eka Pada Sirsasana jogos pratimas padidina nugaros kraujotaką. Tai taip pat padeda pagerinti hemoglobino kiekį. Žmonėms, kurių hemoglobino lygis yra mažas, rekomenduojama šį pratimą atlikti kasdien, nes tai tikrai padės. Didėjant kraujotakai, pašalinami toksinai, kurie kaupiasi lėtai kraujotakai.

2. Naudinga žmonėms, sergantiems anemija ir nervų drebėjimu:

„Eka Pada Sirsasana“ yra puikus pratimas žmonėms, kenčiantiems nuo mažakraujystės ir nervinio drebėjimo.

3. Gerai jūsų virškinimo sistemai:

Jei turite silpną virškinimo sistemą, „Eka Pada Sirsasana“ yra pratimas jums. Ši jogos padėtis padeda tinkamai virškinti, todėl naudinga žmonėms, kurių virškinimo sistema prasta.

4. Lankstus korpusas:

„Eka Pada Sirsasana“ jogos padėtis padeda sukurti lankstų kūną. Dėl to klubai ir kojos tampa elastingi, o stuburas lankstus. Tai taip pat padidina jūsų kūno elastingumą.

5. Geresnis kvėpavimas:

Vienos kojos galva už pozos padeda pagerinti kvėpavimą, o tai turi daug kitų privalumų. Atlikite šį pratimą kasdien, kad pagerintumėte ir kontroliuotumėte kvėpavimą.

6. Neatidėliotina astmos, migrenos, galvos skausmo ir pykčio prevencija:

„Eka Pada Sirsasana“ mankšta yra geriausia priemonė, padedanti gydyti tiesioginius astmos, migrenos ir galvos skausmo padarinius. Žmonės, sergantys cukriniu diabetu ar šienlige, taip pat gali palengvėti praktikuodami šią pozą. Tai taip pat padeda valdyti pyktį ir nerimą.