Sadhana joga susideda iš trijų pagrindinių komponentų: jogos pozų, meditacijos ir kvėpavimo metodų (pranajama). Šių trijų derinių rezultatas yra kažkas dieviško, kurį galima pavadinti atgaila arba Sadhana. Pasak Sri Sri Ravi Shankar, Sadhana joga yra naudinga ieškant savo vidinės stiprybės. Sadhana yra nuolatinis jūsų gyvenimo puoselėjimas, ir taip atsitinka jūsų kasdieniame gyvenime.

Nėra tinkamo Sadhana jogos apibrėžimo, nes Sadhana skirtingiems žmonėms gali reikšti skirtingus dalykus. Kai kuriems tai yra 15 minučių meno galerijoje, o kai kuriems – jogos Sadhanos valandos. Turite rasti tai, kas jums labiausiai tinka, ir eiti. Daugelis dvasinių guru sukūrė jogos Sadhanos praktiką, o kai kurie iš jų buvo paminėti žemiau esančiame straipsnyje.

Joga Sadhana Kelionė į sąmoningumą ir gerovę

Sadhana jogos samprata:

Joga Sadhana yra proto ir kūno praktika. Tai disciplina reguliuoti vidines sistemas, kurios praturtina jūsų protinius ir fizinius gebėjimus gyventi visavertį gyvenimą. Pasak Sadhguru, pagrindiniai dalykai veikia jūsų Sadhaną. Tai, kaip jūs vaikštote, ką valgote, kaip kalbate ir tt Visas jūsų gyvenimo būdas daro įtaką jūsų Sadhana, taigi ir rezultatams. Žemiau paminėta nauda, ​​kurią galite gauti sekdami Sadhana, ir tai, ką reiškia kasdien atlikti Sadhana jogos praktiką.

Stabilus:

sadhana joga

Labai svarbu, kad jūsų kūnas būtų stabilus atliekant Sadhana jogą. Meditacija vyksta tik tada, kai jūsų kūnas yra ramus. Prieš pradedant jogos užsiėmimus, jogos sutra labai daug dėmesio skiria stabilumui. Jei jaučiate stiprų drebėjimą atlikdami tam tikrą poziciją, atminkite, kad tai gali būti daroma neteisingai.

Suvokimas:

Sadhana jogos suvokimas

Jūs turite žinoti, kas vyksta. Būti stabiliam yra gerai, bet ką daryti, jei užmigsi vidury sesijų? Todėl labai svarbu būti budriems. Atkreipkite dėmesį į tai, ką darote, ir atsisakykite nereikalingų minčių, kurios gali užblokuoti jūsų mintis.

Būkite grakštus:

Būkite grakštus

Darydami jogos pozas, išmokite būti grakštūs. Visas šios rutinos grožis priklauso nuo to, kaip grakščiai galite tai atlikti. Nebūkite per daug kietas, nes kitaip atrodysite kaip robotas. Būkite švelnus ir leiskite kiekvienai pozai tekėti kaip šokio žingsniui. Tai padės atsipalaiduoti ir palaikyti ryšį su kūnu.

Siekite tobulumo:

Siekite tobulumo

Kad ir kokią pozą darytumėte, stenkitės tai daryti kaip profesionalas. Padarykite tai taip, kad atrodytų tobulai. Treniruokitės kasdien ir šiek tiek pasistenkite. Kai kurias pozas gali būti nelengva padaryti, tačiau su praktika bus lengviau. Išmokite būti kantrūs ir pasiduokite visu šimtu procentų. Netrukus pamatysite puikius rezultatus.

Pabandykite eiti toliau:

Pabandykite eiti toliau

Darant Sadhana jogą, stenkitės neviršyti savo galimybių. Neapsiribokite savimi. Stenkitės kuo daugiau išmokti. Išplėskite savo žinias ir galimybes. Tai yra viena iš svarbiausių paslapčių šioje srityje, todėl geriau ją išnaudokite.

Kūno treniruotė:

Sadhana joga

Geriausia Sadhana jogos dalis yra ta, kad ji suteikia jums viso kūno treniruotę. Tai užtrunka tik apie dvidešimt minučių jūsų laiko ir suteikia jums tonizuotą ir tvirtą kūną. Nuostabiausias dalykas šioje treniruotėje yra tai, kad jis sudegina daug daugiau, nei turėtų treniruotis dvidešimt minučių. Tai labai intensyvi ir naudinga tiems, kurie norėtų numesti keletą kilogramų.

Sadhana jogos pranašumai:

Kai kasdien praktikuosite Sadhana jogą, pasieksite tvirtesnį kūną ir ramesnį bei pozityvesnį protą. Tai paruoš jus aukštesnio lygio meditacijai ir visą laiką atsipalaiduos. Tai taip pat suteiks jums energijos ir energijos visą dieną.

Kada reikia praktikuoti?

Sadhana joga

Patartina kiekvieną rytą ir vakarą praktikuoti Sadhana jogą maždaug po keturiasdešimt penkias minutes. Tai tikrai bus nuostabi patirtis visiems pradedantiesiems joga.

Sadhana jogos pranašumai išvardyti aukščiau. Bet kokia disciplina, kurią pasirenkate; tam reikia nuoseklumo. Nesvarbu, ar tai nauja meno forma, ar kūno rengybos režimas, ar net joga, norėdami gauti vaisių, turite dėti šias pastangas, tačiau nauda yra nepalyginama. Nieko nėra geriau už sveiką kūną ir sielos ramybę. Jei jums patiko šis straipsnis, pasidalykite juo su draugais ir parašykite savo atsiliepimus komentaruose.

Dažnai užduodami klausimai & Atsakymai:

Q1. Ar man reikia nustoti valgyti ne daržoves prieš Sadhaną??

Ans: Idealus būdas yra valgyti tik augalinės kilmės maisto produktus. Pradžioje gali būti veiksminga kontroliuoti savo mitybą ir modifikuoti valgius. Galų gale potraukis praeina, ir jūs nenorite valgyti ne daržovių maisto. Tai Sadhanos galia. Jūs augate atskirai nuo įpročių, kurie nėra naudingi jūsų sveikatai.

Q2. Ar man reikia daryti Sadhana kiekvieną dieną??

Ans: Kuo daugiau tai darysite, tuo labiau tai jums padės. Ekspertai rekomenduoja 45 minutes Sadhana kasdien, nes tai padeda atsikratyti streso visai dienai. Šiuolaikiniame judriame pasaulyje sunku kasdien skirti tiek daug laiko. Geriau pradėti nuo 15 minučių kiekvieną dieną ir galiausiai padidinti savo laiką.

Q3. Ar galiu tai padaryti namuose, ar man reikia jogos užsiėmimų?

Ans: Sadhaną galite atlikti bet kur. Tai neapsiriboja tik kambariu; tai egzistuoja tavo galvoje. Jūsų smegenys yra įjungimo/išjungimo jungiklis. Bet taip, jei norite išmokti jogos, turite eiti pas instruktorių, kad išmoktumėte tinkamų metodų ir nesusižeistumėte. Priešingu atveju Sadhana gali būti atliekama būnant dėkingam kiekvieną dieną, tvirtai tvirtinant, vedant dienoraštį ir bendraujant su gamta ir pan..