„Anusara Yoga“ įkūrė Johnas Draugas 1997 m. Ji labai greitai išpopuliarėjo JAV ir greitai išplito į Aziją ir Europą. Tai viena iš prasmingiausių jogos formų, kurią galima pamatyti, ir turi keletą įdomių pozų, pasidalytų keliose tolesnėse pastraipose.

Kaip atlikti Anusara jogos asanas ir naudą

Anusara jogos pozos:

Žemiau pateikiame geriausias Anusara jogos asanas ir jų naudą.

1. Pusmėnulio poza:

anusara joga

„Half Moon Pose“ iššūkis jūsų kojų raumenims ir jūsų pusiausvyros sugebėjimams. Yra keletas šios pozos pakeitimų, kad ją galėtų praktikuoti ir pradedantieji, ir pažengusieji. Tai taip pat turi naudos sveikatai, pavyzdžiui, pailgina stuburą, ištempia žalos stygas ir atveria krūtinę. Tai taip pat sumažina nerimą ir stresą.

2. Pusiau skėrių poza:

Anusara jogos asanos-pusės skėrio poza

Pusiau skėrių poza taip pat žinoma kaip Salabhasana. Tai tonizuoja ir stiprina jūsų kūną ir padeda lengvai pagilinti nugaros galus. Tai atveria jūsų plaučius ir padeda geriau kvėpuoti. Jūsų kojų, liemens ir sėdmenų raumenys taip pat įgauna tonusą ir yra geros formos. Tai taip pat suteiks stiprybės jūsų krūtinės ir pilvo raumenims.

3. Krokodilo poza:

Anusara jogos asanos -anusara joga

Atsigulkite ant grindų ant pilvo ir ištieskite kojas. Suspauskite sėdmenis ir pakelkite krūtinę į viršų. Įkiškite smakrą ir lėtai uždėkite kaktą ant rankų. Atsipalaiduokite. Šioje pozicijoje keletą sekundžių sulaikykite kvėpavimą ir porą kartų pakartokite šią pozą. Tai padės jums padaryti krokodilo pozą, kuri Anusaros jogoje laikoma labai svarbia.

4. Laivo poza:

Norėdami pozuoti valtyje, atsisėskite ant jogos kilimėlio ir švelniai ištieskite kojas. Pakreipkite kūną į nugarą ir pakelkite kojas nuo grindų. Ištieskite kojas taip, kad jos būtų lygiagrečios grindims. Atleiskite šlaunis ir palikite delnus į kūną. Laikykitės šios pozos maždaug nuo penkių iki dešimties įkvėpimų ir pakartokite keletą kartų.

5. Kario poza:

Anusara jogos asanos-trikonasana

Norėdami sukurti kario pozą, turite iškvėpti ir pašokti kojas atskirai. Pakelkite rankas taip, kad jos būtų lygiagrečios viena kitai, ir pasukite kairę koją apie 45 b iki 60 laipsnių dešinėje. Sulenkite dešinį kelį ir iškvėpkite. Laikykitės nuo trisdešimties sekundžių iki minutės ir pakartokite tai keletą kartų. Tai atlikę sėkmingai baigsite atlikti kario pozą.

6. Kalnų poza:

Anusara jogos asanos-kalnas

Kalnų poza taip pat populiariai žinoma kaip Tadasana. Tai gydo jūsų kūną ir protą, taip pat suteikia jėgų jūsų kūnui. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai stovėti kojomis kartu ir sujungti rankas delnais viena į kitą. Giliai kvėpuoti. Tai atlikdami nepamirškite uždaryti akių.

7. Lengva poza:

Anusara jogos asanos-lengva poza

Lengva poza yra labai populiari didinant koncentracijos lygį. Norėdami tai padaryti, turite sėdėti sulenktomis kojomis. Rankos turi būti ant kelių. Įkvėpkite ir iškvėpkite kelis kartus. Tada kelias sekundes sulaikykite kvėpavimą ir atleiskite. Darykite tai nuolat penkias minutes.

8. Saulės laikrodžio poza:

anusara joga -saulės laikrodžio poza

Ši poza, dar žinoma kaip Dandasana, yra labai sudėtinga. Turite priartinti kairę prie galvos ir ranka laikyti koją ir ištiesti. Dėl šios pozos turite sėdėti tiesiai ir kuo ilgiau išlaikyti kvėpavimą.

9. Apsisukęs trikampis:

Anusara jogos asanos- pusmėnulio poza

Norėdami tai padaryti, turite stovėti tiesiai ir išstumti kairę koją. Iškvėpkite, sulenkite į priekį ir padėkite pirštus ant grindų. Pasukite į kairę, pakelkite ranką į kairę ir nukreipkite į viršų.

Vaizdo šaltinis: „Shutterstock“