Puikus būdas palaikyti savo fizinę formą tiek psichiškai, tiek fiziškai yra pasinerti į jogos pasaulį. Joga buvo pagrindinis jūsų kūno problemų prižiūrėtojas, atsižvelgdamas į ramybę, kurią pasiekia jūsų protas, kai einate šiuo keliu. Per pastaruosius metus joga praktikuojama daugelį metų ir dar daugiau. Šiuolaikinis pasaulis labiau domisi paprastais būdais, kaip atsikratyti savęs, ieškant mažų patarimų ir gudrybių, kaip išspręsti nesibaigiančias mažas kūno problemas. Šiandienos straipsnyje kalbėsime apie vieną tokią jogą, pavadintą Karnapidasana, ir jos teikiamus privalumus.

Karnapidasana

Karnapidasana (poza nuo kelio iki ausies):

Karnapidasana taip pat žinoma kaip poza nuo kelio iki ausies, kur „karna“ pirmiausia reiškia „ausis“. Per kūno posūkius ir tempimą kartu su švelniu giliu kvėpavimu ši jogos poza pradedantiesiems gali būti ne vaikų žaidimas. Tačiau kai mes pradėsime atskleisti su tuo susijusią naudą, jus apims baimė.

Kaip tai padaryti?

  • Norėdami pradėti, atsistokite ant jogos kilimėlio. Pradžioje tai gali būti šiek tiek sunku, todėl primygtinai patartina nepriversti savęs tobulėti jau pirmą bandymo dieną. Tiesą sakant, galite paprašyti atskiros rankų poros, kad padėtų jums šiame bandyme. Pirminė jogos padėtis daugiausia nukreipta į kaukolės spaudimą, todėl reikia būti atsargiems.
  • Atsigulkite ant nugaros, padėkite rankas iš abiejų pusių, lygiagrečiai kūnui, žiūrėdami į stuburą tiesiai ir išlygindami kaklą.
  • Dabar ateina dalis, kai keliate kojas aukštyn delnus į žemę. Įkvėpus kvėpavimo ir laikant jį pakeliant, procesas bus lengvesnis.
  • Dabar pakelkite kojas aukštyn ir virš galvos, pakeldami klubus. Šiuo metu jūsų vienintelis kūno balansas yra ant rankų ir kaklo.
  • Pasukdami jį į kitą pusę, kelius nuleiskite lygiagrečiai ausims.
  • Kai užsifiksuosite tokioje padėtyje, leiskite rankoms išlaikyti pradinę padėtį, tačiau šį kartą delnu į viršų.

Ausų spaudimo poza pradedantiesiems:

Norint praktikuoti šią pozą, reikia kartu lankstumo ir pusiausvyros. Karnapidasana yra išankstinis Sarvangasanos ir halasanos lygis. Svarbūs patarimai pradedantiesiems:

  1. Nesijaudinkite, jei jūsų keliai nesiekia grindų. Gerai laikyti kelius aukštyn, kol jie natūraliai atsistos ant grindų.
  2. Šioje padėtyje kaklas turi tam tikrą svorį, todėl griežtai draudžiama perkelti galvą iš vienos pusės į kitą.

Karnapidasana privalumai:

Vienas iš pagrindinių jogos privalumų, kuriuos amžinai mums teikia, yra kūno lankstumas. Mes žinome, kad visą savaitę jūsų sustingimas gali sustiprėti, kai nugaroje atsiranda švelnus skausmas arba šiek tiek traukiama prie kaklo. Per šią jogos pozą galite leisti savo kūnui būti lankstesniam. Pilvo darbas turėtų būti tobulas moterims ne tik todėl, kad jame yra kiaušidės, bet ir dėl to, kad didžiulis virškinimo skyrius buvo susijęs su pilvu, kuriame taip pat yra žarnynas. Spaudimas, kurį jaučiate pilvo srityje, eidamas per šią laikyseną, tikrai išlaikys jūsų pilvą stiprų ir sveiką. Atliekant šią jogą, spaudžiant kaukolę, jis spaudžia skydliaukę, stimuliuoja ją, o tai palengvina kūno augimą ir visų pirma sveikos skydliaukės patikra. Tai taip pat susiję su stuburo ir pečių pailgėjimu, kuris vyrams padės jums išplėsti viršutinę kūno dalį ir krūtinę.

Atsargumo priemonės ir kontraindikacijos:

Tokią jogos pozą pradedantiesiems labai sunku įvaldyti. Karnapidasanos jogos poza reikalauja daug jėgų ir lankstumo.

Pagrindinės kontraindikacijos yra žmonės, turintys tokių problemų kaip viduriavimas, menstruacijos, kaklo sužalojimas, užsikimšusios arterijos, aukštas kraujospūdis, astma, nėščios moterys. Šiems asmenims labai rekomenduojama vengti praktikuoti šią pozą. Jei šią jogos praktiką praktikuoja šie asmenys, ji turėtų būti atliekama tik griežtai prižiūrint ekspertui ir laikantis gydytojo patarimo..

Karnapidasana taip pat žinoma kaip poza nuo kelio iki ausies, kur „karna“ pirmiausia reiškia „ausis“. Šis pratimas yra labai rekomenduojamas moterims, kenčiančioms nuo pažeidimų ir susijusių problemų, dabar, kai pradėjote praktikuoti šią jogą, menstruacijos gali būti lengvas išbandymas. Sinuso susidarymo galima išvengti atliekant šį pratimą, kai spaudimas jūsų kaukolėje atveria nosies ertmę leis jums tinkamai kvėpuoti. Joga visų pirma suteikia ramybę, vieną iš svarbiausių sveiko miego katalizatorių. Taigi, jei vis dar neįveikėte nemigos, žinote, ką daryti geriausiai.