Joga savaip padėjo daugeliui žmonių įvairiais būdais. Ilgoms kelionėms biure ir pavargusiam vakaro sugrįžimui gali pakenkti tik geras jogos užsiėmimas, atgaivinantis jus iki galo. Net anksčiausiai ryte, kai miglotas dangus neleidžia tvirtai bėgti, kodėl gi nepanaudojus visos energijos geros valandos jogai atlikti?.

Jei jums įdomu, kaip joga padeda, yra tam tikrų pozų ir pozų, kai kurias galima pasiekti akimirksniu, kai kurias ne taip paprasta. Viena iš tokių pozų yra malasana, pakankamai lengva, jei gerai treniruojatės, pakankamai sunki, jei jos nepaisote. Šiandienos straipsnyje kalbėsime apie šios jogos pozas ir naudą.

Malasana (girliandos poza) Kaip tai padaryti ir jos nauda

Kaip tai padaryti?

Angliškas šios pozos pavadinimas vadinamas girlianda. Girliandos poza daugiausia priklauso nuo kūno raumenų tonizavimo, tuo pačiu leidžiant atlikti kasdienius pritūpimus tuo pačiu pratimu. Dabar, kai jau supratote, kas bus ateityje, pradėkime nuo treniruotės. Viskas, ko jums reikia, yra jogos kilimėlis ir visa jūsų koncentracija.

Dėl šios laikysenos mes reikalaujame, kad sėdėtumėte ant kojų pirštų, sulenkę kelius, kai atremiate kūno atramą ant šlaunų. Pradėkite stovėdami tiesiai, stuburas ir kaklas suderinti vienas su kitu. Jūsų kojos turi būti išskleistos, bet tiesios ir lygiagrečios viena kitai. Dabar stabiliai laikydami kaklą ir čiulpus, pradėkite lenkti kojas, kelius skleisdami.

Norėdami tai išsamiau paaiškinti, tai yra paprastas pritūpimas, tačiau vietoj pusiaukelės einame žemyn, kol atsiremiame į sulenktą kelį. Šiuo metu pakelkite rankas ant kelių, kad užpildytumėte mažą tarpą, ir sulenkite jas kartu. Dabar pradėkite nuo pirštų prispaudimo prie vidinės šlaunies, priartindami galūnes prie liemens. Prieš įkvėpdami palaikykite poziciją 30 sekundžių ir atleiskite laikyseną. Išskleiskite maldos rankas ir pradėkite tiesinti kelius, kol grįšite į pirmąją padėtį.

Kaip tai mums padeda?

Girliandos poza yra žinoma dėl savo greito vaisto nuo nugaros ir čiulpų skausmų. Tai daugiausia dėl jūsų kūno standumo, kurį dabar reikia atsikratyti atliekant šį pratimą. Kai pasilenkiate ir pasilenkiate į priekį, kad sulenktumėte rankas, jūsų kūno svoris perkeliamas ant klubų juostų.

Slėgio zonoje sukuriama didžiulė kraujotaka, atverianti įsitempusius mazgus, taip atgaunant nugaros skausmus. Tai taip pat taikoma kūno lankstumui, kai nusilenkite, o tempimas ir sukimasis suteiks jūsų kūnui lankstumo.

Žinoma, kad Malasana joga rūpinasi jūsų medžiagų apykaita, viena iš priežasčių, kodėl ji gali palengvinti svorio metimą. Metabolizmas mūsų kūne užtikrina, kad mūsų maisto virškinimo procesas būtų vykdomas greitai, kad kūnas galėtų susidaryti atliekas ir greitai panaudotų svarbias maistines medžiagas.

Tai suteikia mažiau laiko maisto laikymui, riebalų gamybai ir taip toliau, kad jūsų kūnas būtų sveikesnis. Kai pasilenkiate ir perkeliate savo kūno svorį į apatines galūnes, jūsų pilvas taip pat susiduria su spaudimo situacija, būtent tokia joga tonizuoja pilvo raumenis ir padeda jai geriau veikti.