„Nada“ joga apima klausymąsi aplinkinio pasaulio vidinių ir išorinių garsų, kurie sukurs taikos ir ramybės jausmą. Tai patyriminė jogos forma, kuriai reikia daug laiko, kad galėtumėte pereiti prie profesinio lygio. Žemiau buvo pasidalinta pagrindiniu Nada jogos supratimu.

Nada jogos asanos ir nauda

Nada jogos asanų pranašumai:

Nada jogos tipai:

Nada joga

Yra keturios Nada jogos rūšys, būtent Vaikhari reiškia girdimą garsą, Madhyama reiškia garsą, Pashyanti reiškia pasąmonės garsą ir Paranada reiškia transcendentinį garsą. Jie yra svarbiausi šios formos aspektai ir sukuria vienybės, harmonijos, taikos ir brolybės jausmą.

Pasiruošk:

Prieš pradėdami praktiką, turite gerai pasiruošti. Pasirinkite savo namuose patogią ir ramią vietą. Pasirinkite tinkamą jogos kilimėlį ar audinį, ant kurio turėsite praktikuoti asanas. Sėdėkite sukryžiavę kojas ir pradėkite nuo Nada jogos užsiėmimo.

Meditacija:

Nada joga yra apie meditaciją. Norėdami tai padaryti, turite uždaryti akis ir sutelkti dėmesį į kvėpavimą. Įkvėpkite ir iškvėpkite padėję rankas ant kelių. Medituodami įsitikinkite, kad sėdite sukryžiavę kojas. Jūs visada galite pradėti savo meditacijos sesiją klausydamiesi švelnios ir ramios muzikos. Tai padės jaustis pozityviai ir atsipalaiduoti.

Ko neturėtumėte daryti:

Ką neturėtumėte daryti

Svarbu žinoti, ką turėtumėte ir ko neturėtumėte daryti praktikuodami Nada jogą. Pirma, neatidarykite akių. Tai sugadins jūsų ramybę. Antra, medituodami neklausykite jokios garsios muzikos. Jūsų protas natūraliai nukryps į skirtingas puses. Ir trečia, laikykitės nustatyto laiko praktikai. Dažnas laiko keitimas nelaikomas geru įpročiu jogams.

Nada jogos pranašumai:

Nada joga turi keletą privalumų. Tai padidina jūsų mąstymo gebėjimus ir padeda jums patirti laimę, džiaugsmą ir ramybę. Tai atjaunina jūsų pojūčius ir padeda geriau susikaupti gyvenime. Jūsų kūnas, protas ir siela atsipalaiduoja, o jūsų asmenybė pagerėja.

Kodėl turėtumėte praktikuoti Nada jogą??

Reikėtų praktikuoti Nada jogą, nes ji palengvina visą stresą, nerimą ir įtampą, kurią galite jausti visą dieną. Ji turi savo magiją ir tie, kurie tai praktikuoja, galės su tuo susieti. Tai atgaivins jus ir padės jums kasdien gyventi visavertį gyvenimą.

Nada jogos užsiėmimai:

Nada jogos užsiėmimai trunka apie dešimt – penkiolika minučių. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sėdėti ir sutelkti dėmesį į muziką, kuri skambės fone. Geriausia kurį laiką klausytis tos pačios muzikos. Kai tai padarysite įpročiu, galėsite išgirsti išorinius ir vidinius garsus iš vidaus. Tai palies jūsų vidinę dvasią ir padės sustiprinti jūsų stebėjimo ir klausymo įgūdžius.

Nada jogos praktikavimas:

Nada jogoje žmogus mokomas sutelkti dėmesį į muzikos garsą. Tai suteikia jums galimybę rinktis iš įvairių stilių, tokių kaip Indijos klasika, iki natūralių dalykų, tokių kaip kolibris. Tai sukelia laimės ir ramybės jausmą ir padeda geriau medituoti.

Ar Nada joga yra laimingo gyvenimo būdo raktas??

Nada joga tikrai yra vienas svarbiausių žingsnių, padėsiančių jaustis laisvai ir atsipalaidavus. Bet tai tikrai nereiškia, kad neturėtumėte sutelkti dėmesio į nieką kitą. Sveika subalansuota mityba ir geri įpročiai taip pat sukels ramų jausmą iš vidaus.