Šiuolaikiniame pasaulyje stresas yra dažnas veiksnys, net tarp vaikų. Šis didėjantis streso augimas yra daugelio psichinių ir fizinių problemų priežastis, kurių negalima lengvai išgydyti. Joga yra vienas iš būdų, kaip žmogus gali išmokti efektyviau susidoroti su stresu. Joga skirta visiems ir neturi amžiaus ribojančių veiksnių. Geriausia jogos dalis yra ta, kad ją galima praktikuoti savo namuose, todėl tai yra labai asmeniškas procesas.

Navasana (valties poza), kaip tai padaryti ir nauda

Buvo žinoma, kad tai padeda nutukimui, diabetui, aukštam kraujospūdžiui ir daugeliui kitų problemų, su kuriomis šiandien susiduria žmogus. Jogą daugiausia sudaro pusiau įmantrių pozų procesas, po kurio vyksta laipsniškas ir nuolatinis gilus kvėpavimas, kad būtų galima puikiai atlikti bet kokią poziciją..

„Navasana“ (valties pozos) privalumai ir naudojimo būdai:

Šiandienos straipsnyje kalbėsime apie „Navasana“ laikyseną kartu su žingsniais ir nauda.

Kaip tai padaryti?

„Navasana“ taip pat žinoma kaip valties poza, kilusi iš galutinės jogos pozos, kai jūs panašus į mažą medinę valtį, plaukiojančią upės pakraščiuose. Nors maža valtelė saulėlydžio danguje jums primena taiką ir ramybę, ši pasirinkta joga taip pat padeda suteikti jūsų protui tiek reikalingos pertraukos, ypač po tos varginančios kelionės iš namų į biurą ir atgal.

Dar kartą, šioje jogoje bus išbandyta jūsų raumenų jėga, per kurią mes stengiamės sustiprinti jūsų kūno skeleto -raumenų dalis. Norėdami pradėti treniruotę, pirmiausia padėkite jogos kilimėlį. Jūs netgi galite pasirinkti mažas patogias pagalvėles, jei esate pirmasis laikų jogos pasaulio laikmatis. Sėdėdami ant kilimėlio, kojos turi būti ištiestos priešais jus, o rankos – šone, delnai žemyn nukreipti į kojos kryptį.

Laikydami stuburą standų ir tiesų, sulygiuokite kaklą su juo. Dabar giliai įkvėpkite ir leiskite jam sulenkti galūnes taip, kad jūsų keliai dabar sudarytų apverstą V. Mažiausiai atsiloškite ir pradėkite kelti kojas nuo žemės, kol patys suformuosite V formą. Savo rankas galite naudoti kaip nugaros atramą, kai dabar ištiesinate galūnes, pakreipdami jas į viršų taip, kad pirštai būtų šiek tiek virš jūsų regėjimo žvilgsnio.

Dabar nuimkite rankų atramą ir pakelkite rankas iki kelių. Pradedantiesiems gera idėja būtų pagalvėlė gale arba tiesiai po klubais. Jūs netgi galite pasirinkti atskirą rankų porą savo pagalbai. Formuodami V formą, įsitikinkite, kad kaklas ir čiulpai yra sulygiuoti, bet nėra įtempti, nes stresas vėliau gali virsti skausmu.

Kaip tai mums padeda?

  • Bet koks blogas raumenų skausmas gali būti jūsų kasdienio tvarkaraščio skausmas ir kuo greičiau jį pašalinti, geriau pasirinkti šią jogą, kuri sukelia spaudimą jūsų stuburui ir apatinei nugaros daliai, taip atveriant įtampą. raumenis, atleisdamas jus nuo skausmo.
  • Tai taip pat yra geras būdas įgyti kūno lankstumą, ypač standžius sąnarius ir diržą.
  • Spauda ir traškėjimas treniruotės metu tikrai padeda įveikti tas blogo virškinimo dienas.
  • Žinoma, kad ši jogos poza stimuliuoja skydliaukę, taigi, jei turite problemų dėl per didelio skydliaukės hormono gamybos ar sekrecijos, dabar galite tai reguliuoti šia joga.
  • Tai taip pat yra stiprus streso šalintojas. Kai tik gausite ankstyvą įtemptos dienos užuominą, tiesiog naudokite šią jogą kaip vyšnią torto viršuje.