Joga yra praktika, padedanti išvalyti sielą ir sustiprinti kūną. Įvairios jogos pozicijos ar asanos yra skirtos konkretiems tikslams pasiekti. Tinkamai praktikuojant, tai pasirodo labai naudinga. Oro joga arba „Unnata“ yra naujas jogos stilius, sukurtas neseniai. Jis naudoja įvairius rekvizitus, kad padėtų praktikui pasiekti didesnį tikslumą kai kuriose sudėtingose ​​tradicinėse jogos pozose. „Unnata“ yra sanskrito kalbos žodis, reiškiantis pakilimą. Čia pakilimas reiškia ir jūsų kūno, ir jūsų dvasios pakilimą.

Oro joga yra praktika, kuri prasidėjo maždaug prieš 14 metų, kai jos įkūrėja Michelle pirmą kartą įgijo sertifikatą mokyti jogos dar 1998 m. Po to, kai į pasaulį buvo įvesta oro joga, ji įgavo savo tempą.

Oro jogos metodai

Oro joga, kaip rodo pavadinimas, apima tokių jogos pozicijų praktikavimą, dėl kurių pakeliate dalį ar visą kūną į orą. Iš esmės jis naudoja cirko hamaką kaip atramą, kad pasiektų kitaip neįmanomas jogos pozicijas. Šios pažangios jogos pozicijos yra sunkios ir paprastai įgyja keletą metų. Oro joga suteikia jums paprastesnį ir greitesnį būdą išmokti praktikuoti šias pozicijas.

„Unnata“ arba joga iš oro padeda studentams pagerinti jų lankstumą, jėgą ir derinimą. Tai taip pat verčia juos praktikuoti kitas ne oro jogos pozicijas. Iš esmės kiekvienos jogos praktikoje pagrindinis dėmesys skiriamas stresinių minčių paleidimui, kad galėtume nustoti matyti pasaulį per baimę, pyktį, liūdesį ar troškimą. Kai atsikratysime šių neigiamų emocijų, kurios trukdo mūsų nuotaikoms ir nuspalvina mus supantį pasaulį gana tvirtais tonais, mes automatiškai jaučiamės daug geriau.

„Unnata“ dizaino pratimų mokytojai yra paprasti ir lengvai valdomi. Šie pratimai padeda mokiniams geriau suprasti sudėtingas jogos pozas, todėl jiems lengviau pasiekti šias pozicijas. Kitos fizinės veiklos, įtrauktos į „Unnata“ užsiėmimus, praktika padeda pagerinti kūno raumenų jėgą. „Unnata“ metodai nėra tik paprasti tempimo pratimai. Jie yra šiek tiek gilesni nei tai. Kvėpavimo pratimų praktika sustiprina ramų ir ramų požiūrį, o tai savo ruožtu padidina mūsų psichinį lankstumą, o „Unnata“ sprendžia tiek fizinį, tiek dvasinį pakilimą, jie taip pat tampa svarbia kasdienybės dalimi!

Pagrindinis hamako naudojimas yra tam tikrų kūno dalių įtampos pašalinimas. Naudodamiesi keliais sumaniai suplanuotais pratimais, „Unnata“ mokytojai nustato jūsų kūno lėtinės įtampos sritis ir tada naudoja hamaką, kad pašalintų šią įtampą, taip pagerindami jūsų lankstumą. Šios lėtinės įtampos pašalinimas taip pat padeda sumažinti psichinį spaudimą.

Nors tai gali atrodyti sunku, „Unnata“ joga yra gana paprasta ir suprojektuota taip, kad ja galėtų užsiimti visi, net neturintys sporto, jogos ar kitos fizinės veiklos. Tačiau to negalima daryti nėščioms moterims ir tiems, kuriems yra aukštas kraujospūdis.

Dėl nematomų jogos hamakas dabar tapo vienu iš labiausiai perkamų jogos prekių. Jis yra gana stiprus ir gali atlaikyti ir sunkių žmonių svorį. Kaip jau buvo minėta aukščiau, oro joga ar unnata yra skirta ne tik keletui žmonių, bet ir visai populiacijai! Prieš pradėdami kiekvieną pamoką, turite laikytis tam tikrų taisyklių, kad gautumėte naudos. Tai apima visų papuošalų pašalinimą, maisto nevartojimą prieš pat pamokos pradžią. Valgykite maistą tokiu laiku, kad pasiekę pamoką jis būtų visiškai virškinamas. Išskyrus šias atsargumo priemones, nėra daug kitų, kurių reikia laikytis.

Oro joga yra įdomus ir protingas jogos mokymosi būdas ir sparčiai populiarėja! Apskritai, jei esate jogos fanatikas, verta pabandyti.

Turinio šaltinis: Oro joga