Senovinė kūno sveikatos priežiūros forma, žemiškas, natūralus požiūris į jos sveikatą ar tiesiog ramus pabėgimas pandemijos viduryje, mes visi galime sutelkti šiuos žodžius į paprastą vieno žodžio stebuklą, jogą. Nuo seno praktikuojama joga naujai įgijo minkštą kampelį sveikatos mėgėjams.

Paripurna Navasana (visa valtis), kaip tai padaryti ir nauda

Naujoji kūno rengybos banga turi daug žmonių, besiremiančių joga. Renkantis iš plataus katalogo, yra pratimas, skirtas skirtingiems jūsų poreikiams, ar tai būtų plokščias skrandis, ar pavargęs galvos skausmas. Šiandienos straipsnyje aptarsime vieną tokią jogą iš daugelio, vadinamų Paripurna navasana. Mes sužinosime apie šios nuostabios kelionės pranašumus ir žingsnius.

„Paripurna Navasana“ (visa valtis) ir jo privalumai:

Kaip tai padaryti?

Angliškas šios pozos pavadinimas kildinamas pažodžiui iš galutinės šios jogos pozos. „Paripurna Navasana“ angliškai vadinama visa valties poza, kur identiškai savo kūnu priminsite valties formą, kuri daugiausia grindžiama keliais tempimais ir būtinai kūno lankstumu.

Pradiniame etape išbandymas gali atrodyti šiek tiek sunkus, tačiau laikui bėgant ribos bus pakeistos. Visada turėtumėte prisiminti, kad tobulumas ateina ne per dieną, o paprastas neteisingas žingsnis gali pakenkti jums. Norėdami pradėti šią jogą, pirmiausia atsisėskite ant jogos kilimėlio.

Kai sėdite, kojos turi būti ištiestos priešais jus, kai sėdite pastatę stuburą, suderindami jį su kaklu. Jūsų rankos, kaip įprasta, ilsisi šalia jūsų. Dabar lėtai sulenkite kojas nuo kelio, kad pėda dabar liestų grindis. Šiek tiek pakreipkite atgal ir patraukite rankas už savęs, kur galėtumėte jas naudoti kaip atramą pakelti sulenktą koją.

Pradiniame etape galbūt norėsite pasirinkti minkštą pagalvėlę aplink nugarą, kad galėtumėte kontroliuoti pusiausvyrą, tačiau niekada visiškai nepasikliaukite nugaros atrama, tokia kaip siena ar bet kokia kita, nes tai visiškai nepadeda šios jogos. Dabar, kai palaikote save rankomis, lėtai pabandykite ištiesti kojas tiesiai ir aukštyn.

Šiuo metu jūs jau įpusėjote savo valtį. Dabar gerai subalansuokite save, prieš palikdami rankos atramą ir nešdami ją į priekį. Kai labiau atsilošite atgal, laikykite ranką ties krūtinės lygiu, kai griebiate kelius, kad užfiksuotumėte visą valties pozą.

Kaip tai mums padeda?

  • Vienas iš geriausių šios jogos pranašumų yra apatinės kūno dalies raumenų stiprinimas. Čia mes rodome pirštus į pilvo sritį, kuri per visą valties pozą eitų per įtemptą slėgio mazgą, bandydama pakelti apatinę kūno dalį aukštyn. Be stiprinimo, jis taip pat palengvina sveiką sistemos veikimą.
  • Atliekant šį pratimą galima pasiekti kūno lankstumą, nes jūs spaudžiate suspaustus įtemptus raumenis, kad jie atsivertų tempdami ir keldami save.
  • Tai geras pratimas kūno raumenims tonizuoti, ypač apatinių galūnių, šlaunų ir blauzdos raumenims. Tuo pačiu metu jūsų skrandžio sritis patiria kalorijų nuostolius, kai pakreipiate atgal ir vėl verčiate save pirmyn.
  • Daugeliui žmonių vis dar kyla problemų subalansuoti savo kūną, kai nervas paprastai yra šiek tiek lėtas koordinuojant su smegenimis. Tai galima pagerinti atliekant šį pratimą.
  • Šis pratimas yra žinomas kaip streso malšintojas. Kai tempiatės, keliatės ir sukatės, jūsų kūno toksinai, kurie susikaupė per kelis mėnesius, dabar pasišalina ir užkerta kelią daug laimingesniam stresui..