Joga, kaip mes visi suvokiame, yra ne tik treniruoklis, bet gana galingas instrumentas, veikiantis visapusiškai, tobulinantis ar bandantis jus ištobulinti visais įmanomais būdais. Tai, kas prasidėjo kaip paprasta fitneso banga, dabar labiau nukreipta į jogos veikimo gilumą, kur ekspertai pateikė mums patikrintus geriausios jogos pranašumus..

Parivrtta Baddha Parsvakonasana Kaip tai padaryti ir nauda

Tiek psichinis malonumas, tiek fizinis rūpestis, todėl daugeliui mūsų patiko joga, nes šiame amžiuje šis amžius nebuvo ribojamas. Tarp kitaip didžiulio įvairių laikysenų, tipų ir panašių katalogų, viena iš tokių joga yra mūsų straipsnio tema šiandien. Tai vadinama Parivrtta Baddha Parsvakonasana. Mes pasimėgausime šio straipsnio pranašumais ir taip pat pateiksime jums trumpą informaciją apie veiksmus.

Kaip padaryti „Parivrtta Baddha Parsvakonasana“ ir jo naudą:

Kaip tai padaryti?

Angliški šios jogos pavadinimai visada yra tokie pažodiniai ir aiškūs, kad po truputį iš po pavadinimo gaunamas mažas samtelis pozų ir pozų viduje. Prieš pereidami prie naudos, čia yra nedidelis atlikimo veiksmų vadovas. Angliškas pavadinimas yra „Revolved Side Angle“ poza, būtent tai ir ketinate daryti šiame straipsnyje.

Atsargiai, prieš atlikdami šią jogą įsitikinkite, kad neturite problemų su slydimo disku ar sulaužyta nugara, kuri gali būti mirtina. Dar kartą geriausia tai daryti tuščiu skrandžiu, o galvos svaigimą, jei toks yra, galima suvaldyti išgėrus daug vandens..

Pradėkite stovėdami tiesiai ant jogos kilimėlio, kojos sulygintos su kiekvienu, atskirtas nedideliu tarpeliu tarp jų, tiesinant čiulpus ir kaklą. Jūsų rankos tingiai beriasi prie jūsų kūno. Dabar pradėkite minkštu įkvėpimu, sulenkdami vieną galūnę, sakydami dešinę nuo kelio, taip pasilenkdami į priekį.

Nusileiskite iki galo, kol jūsų daiktai taps lygiagretūs žemei, jūsų kelias bus centrinis su pėda. Dabar vienu metu judinkite kairę koją atgal, kai pasilenkiate, laikydami ją tiesiai ir palaikydami koją ant pirštų. Dabar, kai esate ten, pradėkite tvarkyti viršutinę kūno dalį. Pasukite save į dešinę pusę, jei dešinysis kelias sulenktas.

Sukimas turėtų būti pakankamai geras, kad galėtum atsiremti nugaros pečius ant kelio, giliai įkvėpdamas, dabar užrakindamas kvėpavimą ir šiek tiek iškvėpdamas skrandį, kad rankos iš šono dabar galėtų liestis po šlaunimi, viena – ant kūno pagal.

Kaip tai padeda?

  • Tai yra geras pusiausvyros pratimas, kai sukate kūną taip, kad akys suprastų ne laikyseną, o protą. Čia mes kalbame apie kūno pusiausvyrą, kuri iš esmės yra akis, signalizuojanti apie protą. Dabar galite patobulinti savo pusiausvyrą, tobulindami tą koordinaciją.
  • Kitas privalumas yra kitoje pakuotėje. Tai vadinama stiprinimu, kuriuo galima pasinaudoti posūkiais ir tempimais, daugiausia prisitaikant prie pilvo srities.
  • Besisukdamas tu nesąmoningai masažuoji savo skrandžio organus kraujo spaudimu, kurį sukėlė slėgis.
  • Tas pats poveikis taikomas ir apatinei kūno daliai, kai šis pratimas padeda tonizuoti ir sustiprinti raumenis, todėl jie tampa lankstesni, kad įgautų jėgų ir tvirtumo..