Satyananda joga pavadinta jos įkūrėjo Sri Swami Satyananda Saraswati vardu, kuris sukūrė šią jogą, kuri yra senovės tradicinės jogos ir šiuolaikinės medicinos fizioterapijos derinys. Guru, taip pat jogos meistras tiek Indijoje, tiek Vakaruose, jo mokymai skleidžiami Indijoje „Biharo jogos mokyklos“ vardu. Tai plati praktika, kuri, be asanų ir pranajamo, taip pat apima šatkarmas arba šešias valymo technikas, jogos nidrą, dhyan jogą, karma jogą, kundalini jogą, krija jogą, mantros jogą, Juna jogą, Seva jogą. Dabar pažvelkime į keletą geriausių Satyananda jogos pozų.

Šri Svamis Satyananda jogos pozos & amp; Jų privalumai

Sri Swami Satyananda Saraswati jogos pozos:

  1. Kas yra Satyananda joga?
  2. Skirtumas tarp Iyengar jogos ir Satyananda jogos?
  3. Koks yra Satyananda jogos poveikis?

Kai kurios pagrindinės Satyananda jogos pozos buvo aptartos kitose pastraipose.

1. Kobros poza:

Satyananda jogos pozos Kobros poza

Norėdami atlikti „Cobra Pose“, turite atsigulti ant pilvo ir kojas laikyti arti viena kitos. Rankos turi būti po pečiais ant žemės. Giliai įkvėpkite ir labai lėtai pakelkite galvą. Po to taip pat turite pakelti krūtinę ir pilvą. Laikykite bambą ant grindų.

2. Lanko poza:

Lanko pozos Satyananda joga

Norėdami atlikti lanko pozą, gulėkite ant jogos kilimėlio ir laikykite rankas šalia. Jūsų kakta turėtų remtis į kilimėlį. Užmerkite akis ir du kartus kvėpuokite. Dabar sulenkite kelius ir patraukite kojas į sėdmenis. Laikykite kojas ir pakelkite kojas bei liemenį nuo grindų. Laikykitės kelių pozų ir grįžkite į pirmąją padėtį.

3. Lotoso poza:

Lotoso poza

Norėdami naudoti „Lotus Pose“, turite sėdėti ant jogos kilimėlio ir sulenkti kojas taip, kad viena būtų ant kitos. Padėkite rankas ant kelių, sulenkite skrandį, pajuskite tempimą ir keletą sekundžių laikykite pozą. Grįžkite į įprastą padėtį ir padarykite tai keletą kartų.

4. Sėdi į priekį lenkimo poza:

Sėdi į priekį lenkimo poza

Atsisėskite ant jogos kilimėlio ir ištieskite kojas tiesiai priešais save. Įkvėpkite, iškvėpdami pasilenkite į priekį ir nuleiskite krūtinę. Keletą sekundžių atidarykite pečius ir normaliai kvėpuokite. Palaikykite 30 sekundžių ir atleiskite.

5. Saldžiavaisio poza:

Skėrių poza

Norėdami naudoti skėrių pozą, turite gulėti ant grindų galva į grindis. Jūsų rankos turi būti viena šalia kitos. Dabar švelniai pakelkite kojas nuo grindų, paskui galvą ir viršutinę liemens dalį. Palaikykite sekundę ir įkvėpkite. Atlikite šį pratimą kelis kartus, nes tai padės visą laiką išlikti sveikiems, aktyviems ir sveikiems.

6. Katės poza:

Katės poza

Norėdami atlikti katės pozą, pakelkite rankas ir kelius ant kilimėlio kaip keturkojis. Ištieskite pirštus ir žiūrėkite į grindis. Giliai įkvėpkite ir paspauskite nugaros vidurį aukštyn. Dabar pažvelkite į grindis ir sulenkite galvą į vidų. Pakartokite šį pratimą maždaug dešimt ar dvidešimt kartų. Po to galite paleisti liemenį vertikaliai.

7. Palanki poza:

Palanki poza

Sėkminga poza yra viena iš lengviausiai atliekamų asanų. Norėdami tai padaryti, turite sėdėti ant jogos kilimėlio, kai dešinė koja yra tuščioje vietoje tarp kairės šlaunies ir blauzdos raumens. Laikykite stuburą tiesiai ir padėkite rankas ant smakro. Kvėpuokite kelis kartus giliai ir ilgai.

8. Kalnų poza:

Kalnų poza

Norėdami atlikti kalnų pozą, atsistokite tiesiai kojomis. Sujunkite delnus taip, kad jie būtų atsukti vienas į kitą. Laikykite stuburą tiesiai. Dabar įkvėpkite ir iškvėpkite. Būtinai giliai ir lėtai įkvėpkite.

9. „Thunderbolt“ poza:

„Thunderbolt Pose“

Norėdami naudoti „Thunderbolt Pose“, turite atsiklaupti ant grindų ir uždėti rankas ant kelių. Žvelkite į priekį švelniu žvilgsniu ir atsipalaiduokite. Atsisėskite aukštai ir visą minutę laikykite pozą. Norėdami atleisti pozą, padėkite delnus ant grindų ir pakelkite sėdmenis. Sukryžiuokite kulkšnis ir ištieskite kojas.

Taigi aukščiau paminėtos yra kelios geriausios Satyananda jogos pozos, tačiau tai dar ne viskas. Kiti šios jogos formos aspektai yra per daug pranašesni už fizinę naudą ir yra skirti aukštesniam žmogaus psichiniam vystymuisi. Dvasinio augimo, kurį patiria žmogus, praktikuojantis Satyananda jogą, neįmanoma apibūdinti žodžiais. Ateik ir prisijunk prie šios jogos, kad patirtum jos naudą, taip pat pasidalyk ja su draugais ir artimaisiais.

Dažnai užduodami klausimai & Atsakymai:

Q1. Kas yra Satyananda joga?

Ans: „Satyananda“ joga yra jogos forma, kuri, be pranajamos ir asanų, taip pat orientuota į įvairias meditacijas ir apsivalymo būdus, padedančius pakelti žmogų visais 3 lygmenimis, ty fiziniu, protiniu ir dvasiniu..

Q2. Kuo Satyananda joga skiriasi nuo Iyengar jogos ar Ashtanga jogos??

Ans: Pagrindinis skirtumas tarp Satyananda jogos ir Iyengar jogos arba Ashtanga jogos yra tas, kad pagrindinis šios jogos akcentas yra ne asanos, bet ji veikia daugiasluoksnius žmogaus aspektus. Taigi, praktikuodami Satyananda jogą, galite turėti bendrą žmogaus vystymąsi ir, svarbiausia, dvasinį žmogaus pakilimą, jausdami, kad esate vienas su aukštesne siela ir dievišku savimi.

Q3. Koks yra Satyananda jogos poveikis?

Ans: Praktikuojant Satyananda jogą paprastai patiriama:

  • Gilus atsipalaidavimas
  • Vidinė ramybė ir ramybė
  • Tuo pačiu metu asanos padeda pašalinti stresą, sukauptą mūsų kūne
  • Gerėja mūsų kūno suvokimas, mažėja stresas.