50 metų viskam yra didelis dalykas. Jubiliejus yra puiki proga, kuri yra aukšta ir išreiškia jūsų meilę ir rūpestį vienas kitu. Jei planuojate padovanoti savo artimiesiems, tėvams ar net mėgstamai porai, čia yra mūsų geriausi pasiūlymai. Pažvelkite į keletą labiausiai apgalvotų 50 -ųjų vestuvių metinių dovanų idėjų.

penkiasdešimties vestuvių metinių dovanos

Kas yra įprasta tradicinė ir moderni 50 -mečio dovana?

Ši proga yra apie auksą. Šiemet, švenčiant 50 -ąsias vestuvių metines, tiek šiuolaikinės, tiek tradicinės dovanos yra palankios auksui, ir tai tikrai yra šio sezono akimirka.

50 -osios vestuvių metinės dovanos vyrui:

Pažvelkite į keletą geriausių 50 -ųjų vestuvių metinių dovanų.

1. Auksinis dovanų krepšelis:

50 -osios vestuvių metinės dovanos 1

Nustebinkite savo vyrą krepšiu, pilnu gėrybių. Išsirinkite egzotiškiausius dalykus – nuo šokolado iki šampano. Atminkite, kad visa tai yra apie jį, todėl nedvejodami rinkitės ką nors mažiau nei geriausia.

2. Saulės laikrodis prie stalo:

50 -osios vestuvių metinės dovanos 2

Šis nuostabus auksinis saulės laikrodis puikiai tinka kaip 50 -ųjų vestuvių metinių dovana. Galite suasmeninti šį sandorį savo vyro vardu. Padėkite jį ant stalo ir mėgaukitės malonumu stebėti, kaip laikas bėga tiksliausiai.

3. Odinė piniginė:

50 -osios vestuvių metinės dovanos 3

Kaip mes visada sakome, nėra nieko, kas būtų toks stilingas kaip oda. Ši odinė piniginė yra tobula, atspari laikui. Galite pritaikyti piniginę pagal jos dizainą ir įsitikinti, kad jis ją įsimyli.

4. Ausinės:

50 -osios vestuvių metinės dovanos 4

Ne! tai nėra kitos ausinės. Išsirinkite tuos, kurie turi „Bluetooth“, ir tai reikš, kad jam nereikės nuolat blaškytis renkantis kitą muziką. Norėdami tai padaryti, sukurkite jam muzikos takelį, kuriame būtų visos mėgstamos dainos. Šios 50 -osios vestuvių metinės dovanos vyrui yra labai nuostabios.

5. Šampanas:

50 -osios vestuvių metinės dovanos 5

Nes šampanas yra geriausias būdas atverti bet kokią gerą progą. Išsirinkite geros kokybės šampaną, kad atitiktų nuotaiką.

6. Auksinis žiedas:

50 -osios vestuvių metinės dovanos 6

Kad atitiktų jubiliejinių metų temą, išsirinkite vyrui piršto žiedą. Jei jis turi kokių nors specifikacijų, būtinai įtraukite tai į jį. Esame tikri, kad jis įvertins jūsų pastangas.

7. Batai:

50 -osios vestuvių metinės dovanos 7

Ar yra koks nors batų fetišas? Jei taip, šiais metais jo dovana yra batai. Išsirinkite jam labai patogius batus, kuriuos jis jau seniai žiūrėjo. Nėra nieko panašaus į patogius batus.

8. Namų siurprizai:

50 -osios vestuvių metinės dovanos 8

Kaip būtų pavaišinti jį begaliniu naminių skanėstų iš visų jam patinkančių patiekalų sąrašu. Galite pradėti nuo pyragų ir baigti klasikiniu desertu. Jis tai mylės labiau už viską.

9. Žiūrėti:

50 -osios vestuvių metinės dovanos 9

Norėdami tiksliai pasakyti jam, kad laikas yra labiausiai vertinamas dalykas, ir jūs visą laiką su juo branginote, štai laikrodis! Pasirinkite laikrodį, kuris tiksliai atitiks jo riešą.

10. SPA:

50 -osios vestuvių metinės dovanos 10

SPA yra turbūt labiausiai neįvertintas dalykas! Palepinkite savo vyrą egzotišku vyrų SPA. Jam patiks patirtis. Mes statome!

50 -osios vestuvių metinės dovanos mano žmonai:

Čia trumpai apžvelgiamos galimos dovanos žmonai.

1. Auksas:

50 -osios vestuvių metinės dovanos 11

Tik auksas! Ji tikrai įvertins bet kokios formos auksą – auskarus, apyrankes, žiedus ir pan. Auksas yra metų tema. Tiesiog nustebinkite ją viskuo, kas įmanoma auksu.

2. Grožio produktai:

50 -osios vestuvių metinės dovanos 12

Šiek tiek palepinkite ją šiuo nuostabiu grožio produktų rinkiniu. Leiskite jai jaustis atsipalaidavusiai ir gražiai. Tai bus puiki 50 -ųjų vestuvių metinių dovana žmonai.

3. Šalikas:

50 -osios vestuvių metinės dovanos 13

Geras šalikas yra graži dovana bet kuriuo metų laiku. Išsirinkite jai specialų šaliką, kuris yra minkštas ir patogus.

4. Muzikos takelis:

50 -osios vestuvių metinės dovanos 14

Ar ji mėgsta gerą muziką? Galbūt jau žinote jos pasirinktą dainą ir žanrą. Eik į priekį ir padaryk jai savo ypatingą juostą. Nesvarbu, jei tai padarysite neteisingai. Ji tiesiog įvertins jūsų pastangas.

5. Juvelyrinių dirbinių dėžutė:

50 -osios vestuvių metinės dovanos 15

Jūsų žmonai tai patiks! Padovanokite jai rakinamą juvelyrinių dirbinių dėžutę, kurioje yra atskiri skyriai, skirti apsaugoti jos vertybes. Ši mintis eina toli!

6. Individualūs džiuto maišeliai:

50 -osios vestuvių metinės dovanos 16

Džiuto maišeliai yra tikrai draugiški aplinkai, taip pat galite tai pritaikyti taip, kaip patinka jūsų žmonai. Būkite kūrybingi ir eikite į priekį, kad sukurtumėte tobulą krepšį!

7. Auksu padengtas rėmas:

50 -osios vestuvių metinės dovanos 17

Įrėminkite savo mėgstamą nuotrauką į gražų auksu padengtą rėmelį. Būtinai pasirinkite tą, kuris turi daug prisiminimų ir emocijų. Jai tai patiks.

8. SPA:

Kaip jau minėjome, geras SPA yra būtinas dalykas. Tai atleidžia jus nuo streso, taip pat leidžia įsijausti į komforto esmę. Išsirinkite vieną geriausių moterų SPA.

9. Vyno krepšelis:

Vyno krepšelis yra dovana bet kuriuo metų laiku. Kai kurie iš nuostabiausių vyno butelių yra tie, kurie fermentuojami daugelį metų ir yra skaniausi. Ištraukite gražų krepšelį ir užpildykite jį daugybės pasirinkimų vynais. Nes ši diena nusipelno vienos!

10. Auksinė tiara:

O kaip auksinė tiara? Užuot pasakęs jai, kad ji yra tavo princesė, čia yra būdas priversti ją jaustis tokia!

50 -osios vestuvių metinės dovanos tėvams:

Galvojate, ką padovanoti tėvams? Čia yra mūsų idėjos.

1. Auksinio jubiliejaus puodelis:

Indijos tėvai tiesiog mėgsta chai. Štai gražios 50 -ųjų vestuvių metinių dovanų idėjos jūsų tėvams. Ant puodelių atspausdintos gražios auksinės širdelės. Pati dėžutė papuošta jubiliejiniais linkėjimais. Ši dovana visada bus geras pasirinkimas jūsų mylimam žmogui.

2. Auksinė pagalvė:

50 -osios vestuvių metinės

Ar kada pagalvojai apie tai? Tai geras atminimas, turintis poros vardą ir didelę auksinę širdį. Jūsų tėvams tai patiks!

3. Individualus nuotraukų rėmelis:

Visi mėgsta gerą atminties nuotrauką. Išsirinkite dvi nuotraukas, vieną, kuri tėvams primena seną gerą praeitį, o dabartinę. Padėkite juos vienas prieš kitą. Tai bus puikus gestas, ir jūsų tėvams tai patiks!

4. Auksinė audinio širdis:

Šią nuostabią audinio širdį galite pasigaminti iš pasirinkto audinio dizaino, kuriame yra aukso. Aplink ją suriškite gražią juostelę ir padovanokite ją tėvams. Atsisėskite ir pažvelkite į juos, žavėdamiesi visa baime.

5. Auksinis kryžiažodžių rėmas:

Tai yra apgalvotas dalykas! Šį auksinį kryžiažodžių rėmelį sudaro šeimos narių vardai kryžiažodžio stiliaus dėlionėje, kuri vėliau įrėminama. Padarykite tai dovanoms poros 50 -osioms vestuvių metinėms.

Penkiasdešimties vestuvių metinių dovanų idėjos draugams:

Galvojate padovanoti savo mėgstamą porą? Čia yra mūsų pasiūlymai.

1. Auksinis dovanų laikrodis:

Suasmeninkite laikrodį spausdindami jų vardus ant auksinio viršelio. Juodos rankos prie auksinio rėmo atrodys pritrenkiančiai ir tai savaime suteikia darbui grožio.

2. Poros laikrodžiai:

Čia yra puikus dovanų rinkinys, kurį galite padovanoti porai. Šioje dėžutėje bus abiejų šalių laikrodžiai. Skamba tobulai ne?

3. Sofos pagalvėlės:

Išsirinkite gerą audinį ir padovanokite porai klasikinį sofos pagalvėlių komplektą. Audinys turi daug ką pridėti prie grožio ir patogumo.

4. Vėjo varpeliai:

Ne bet koks vėjo varpas, bet tas, kuris pritaikytas poros nuotraukoms. Kiekvieną kartą, kai jie skleidžia garsą, leiskite jam priminti, kad laikas atsisėsti ir gerai praleisti laiką.

5. Alaus skardinės:

Nes koks yra kitas geriausias būdas švęsti 50 metų jubiliejų? Padovanokite savo porai klasikinį ir egzotišką alų ir pakelkite jiems skrebučius.

50 metų jubiliejaus dovanos jam ir jai:

Štai keletas būdų, kaip produktų pavidalu efektyviai perteikti jūsų pageidavimus jam ir jai ypatingą dieną.

1. Auksinis laikrodis:

Kadangi šių metų tema yra auksas, auksinis laikrodis jam yra klasikinė dovana. Šis gaminys spindi auksiniu dirželiu ir atitinkamu ratuku, kuris atlaikys laiko išbandymą.

2. Nuotraukų kolekcija:

Nors tai gali atrodyti įprasta, padarykite tai įdomesnę ir nepakartojamą, pridėdami ranka rašytas istorijas prieš paveikslėlį, ir tai suteiks jam gerą ankstesnių metų apžvalgą. Pamatykite jį juokiantis ir mėgaukitės dovana!

3. SPA patirtis:

Geras SPA leidžia atsipalaiduoti ir atgaivinti protą. Padovanokite jam SPA patirtį, kad jis galėtų atsipalaiduoti ir atsikratyti įtampos. Tai taip pat bus jūsų paskutinės minutės pasirinkimas!

4. Susitikimas:

O kaip bendradarbiauti su jo draugais ir surengti susitikimą su senais draugais? Jam patiks šis pasivijimas, kuris leis jam išgyventi senus laikus.

5. Vynas:

Nieko panašaus į amžiną vyną! Padovanokite jam seną vyną, kurio skonis bus geriausias romantišką naktį su sutuoktiniu ar mergina.

6. Auksiniai papuošalai:

Tikriausiai kiekvienos moters mėgstamiausi auksiniai papuošalai gali būti bet kas – nuo paprasto žiedo iki didingo karolio, kurį ji dievins. Pasistenkite suprasti, ką ji gali norėti dėvėti.

7. Mažas daiktų krepšelis:

Išsirinkite viską, kas jai patinka. Tai gali būti bet kas – nuo šokolado iki batų, kurie jai patinka. Mažas krepšelis jai bus džiaugsmo krepšelis.

8. Namų gydymas:

Apsvarstykite galimybę virti jai, ypač jei nesate įpratę gaminti. Taip ji jausis ypatinga. Peržiūrėkite keletą egzotiškų receptų, kaip jai virti.

9. Platinos žiedas:

Tai vienas gražiausių ir puošniausių ornamentų, padovanotų moteriai. Nors auksas yra tikras jos draugas, platina yra jos geriausias draugas! Nustebinkite ją gražiais platinos žiedais ar juostomis.

10. SPA patirtis:

Kitas puikus būdas atsipalaiduoti – padovanoti jai puikią SPA patirtį, kuria galėsite mėgautis visą dieną.

Jiems skirtos auksinių vestuvių metinių dovanos:

Galvojate apie 50 -ąsias vestuvių metines dovanas draugams? Čia yra mūsų pasiūlymas.

1. Išgalvota vakarienė:

Vienas iš būdų suteikti jiems galimybę iš naujo išgyventi savo praeitį yra suteikti jiems patirties, kuri leistų jiems prisiminti savo praeitį ir praleisti laiką. Puikus būdas tai padaryti – padovanoti jiems išgalvotą vakarienės idėją.

2. Sofos pagalvėlė:

Sofos pagalvėlės dažniausiai yra nepakankamai įvertintos. Taip yra todėl, kad turite pasirinkti tinkamus, kurie ne tik tinka jų sofos spalvai, bet ir atitinka komforto lygį.

3. Naktinės lempos:

Naktinės lempos yra išgalvotos ir labai naudingos. Išsirinkite labai puošnią naktinę lempą, kuri derės prie kambario ir lovos dekoro.

4. Tinkamos kelnės:

Išsirinkite šaunius, abiem tinkančius trišakius. Taip pat galite juos pritaikyti naudodami mėgstamas citatas.

5. Valgomojo komplektas:

Valgomojo komplektas yra būtinas kiekvienuose namuose. Ar nemanote, kad laikas atnaujinti jų valgomojo komplektą?

Kaip švęsti penkiasdešimties metų vestuvių metines ir kaip įteikti dovaną?

Geriausias būdas švęsti šią dieną yra surengti prabangų vakarėlį visiems žmonėms, apie kuriuos galite pagalvoti. Visa diena skirta jums ir jūsų žmonėms, kurie pagerino jūsų gyvenimą. Taigi, jie taip pat nusipelno tam tikro įvertinimo!

Geriausias būdas įteikti dovaną – įteikti ją asmeniškai. Paprašykite jų tada ir ten atidaryti ir pamatyti jų reakciją.

Kadangi 50 -osios vestuvių metinės yra susijusios su auksu, išsiųskite kvietimus ryškiomis aukso spalvos kortelėmis ir padėkite juos klasikiniu juodu fonu. Tokiu būdu tai taip pat gali būti priminimas visiems, galvojantiems apie paskutinės minutės 50-ųjų vestuvių metinių dovanas. Leiskite jiems pakviesti pateikti idėją apie metų temą.