Draugai visada yra draugai ir kai laikas švęsti draugo jubiliejų, tada dovana yra geriausias pasirinkimas mėgautis ta akimirka, jūsų draugai gali jus mylėti, o jubiliejus yra geriausias laikas parodyti jiems šią meilę.

Geriausios vestuvių metinės dovanos draugams 2021 m.

Čia yra 9 geriausios dovanos jūsų draugams jo jubiliejaus dieną,

1. Širdžių medis:

Širdžių medis

Tai nuostabi stalo dovana draugams, pagaminta iš metalo. Gražus medžio formos objektas turi keletą širdies nuotraukų rėmelių. Galite pridėti savo draugų poros nuotraukas. Jis tiekiamas su sidabro metalu ir taip pat suteikia patrauklią išvaizdą. Tai puiki dovana jubiliejui draugams.

2. Keraminis ornamentas:

Keraminis ornamentas

Čia yra puikus keramikos dovanų ornamentas, kurį galite padovanoti savo draugui jubiliejaus proga. Keramikinė vyro ir žmonos figūra yra labai grakšti. Šią dovaną gausite ir apsipirkdami internetu. Tai galite padaryti kaip vestuvių metinių dovaną draugams.

3. Susipynę puodeliai:

Susipynę puodeliai

Tai miela dovana draugams jubiliejaus proga. Susipynę puodeliai turi širdelės formos rankenas. Ant puodelių spausdinami žodžiai „ponas“ ir „ponia“. Tai naudinga poroms, kasdien išgertoms kavos. Gaukite šių jubiliejinių dovanų idėjų draugams, kurie myli vienas kitą.

4. Silueto poros pagalvė:

Silueto poros pagalvė

Čia yra nuostabi minkšta pagalvė, kurią galite padovanoti savo draugams. Piešinys ant pagalvės yra poros silueto atspaudas nuo jų susitikimo iki susituokimo. Dėl to puoselėjamos vestuvių metinių dovanų idėjos draugams.

5. Kryžiažodžių rėmas:

Kryžiažodžių rėmas

Tai „pasidaryk pats“ rėmas, kurį galite padaryti. Kryžiažodžių raidės pateikiamos dėlionės formatu, kad būtų parodyti šeimos narių vardai. Šios santuokos metinių dovanų idėjos draugams yra tikrai kažkas nuostabaus. Taip pat gaukite šią asmeninę dovaną su plačia modelių kolekcija.

6. Laimingasis bambuko augalas:

Laimingasis bambuko augalas

Naujoviška idėja yra padovanoti laimingą bambuko augalą savo draugams. Šis augalas yra fengshui kultūros dalis ir manoma, kad jam pasisekė žmonėms. Šis augalas suteikia teigiamos energijos visuose namuose, todėl pridėkite prie augalo šiek tiek pastabos ir padarykite tai santuokos metinių dovanomis draugams.

7. Jubiliejinis laikrodis:

Jubiliejinis laikrodis

Šis stulbinantis juodos ir auksinės spalvos laikrodis bus naudingas nuostabiam geriausio draugo jubiliejaus dovanai. Laikrodis turi palinkėjimų savo jubiliejų švenčiančiai porai. Auksiniai skaičiai ir rankos yra labai įspūdingi. Tai atrodo nuostabiai ant baltos spalvos sienos, tavo draugas gali klijuoti savo salėje savo namuose.

8. Individualizuota odinė raktų pakabukas:

Individualizuota odinė raktų pakabukas

Išbandykite šią natūralios odos raktų pakabuką, pažymėtą poros jubiliejiniu mėnesiu. Raktų pakabukas pagamintas iš plataus odos dirželio, kuriame telpa metų mėnuo. Gaukite tai kaip jubiliejines dovanas draugams. Jei planuojate paprastą, bet patrauklią dovaną, tai geriausia dovanos idėja.

9. Žiedo pakabukas:

Žiedo pakabukas

Ši dovana geriausiems draugams tinka jubiliejui. Pakabukas yra daug žiedų, sujungtų kartu. Taip pat galite pridėti akmenį, kuris kabo nuo pakabuko centro. Dovanodami savo draugą, galite naudoti labiau laukiančią idėją, tačiau tai yra unikali idėja.

Jubiliejinės dovanos draugams yra puikus būdas pasakyti, kad jums jos patinka. Šios dovanos gali būti naudingi daiktai arba prisiminimai. Padovanokite savo draugui šaunių daiktų, kurie juos laimės.