5 metų vestuvių metinės yra ypatinga proga švęsti jūsų meilės sėkmės kelionę, ir ji turi būti unikali. Ši kelionė turėjo apimti daugybę pakilimų ir nuosmukių, sunkaus darbo ir aukų, už kurias reikia padėkoti. Šiai dienai reikalingos unikalios dovanos, skirtos ateities prisiminimams, turint omenyje vienas kito simpatijas ir antipatijas. Turite atsipalaiduoti ir prisiminti visus tuos kartu praleistus prisiminimus. Turėtumėte išbandyti keletą idėjų, kad nustebintumėte savo partnerį egzotiškomis 5 -ųjų vestuvių metinių dovanų idėjomis ar kai kuriomis individualizuotomis dovanomis, kad jūsų dovana taptų nepakartojama ir labiau jaudinanti.

Kiekvienos vestuvių metinės turi tradicinį ir šiuolaikišką dovanų planą. Penktąsias vestuvių metines poros dažniausiai dovanoja viena kitai medį. Tai simbolizuoja jų santuokos tvirtumą. Kaip šiuolaikinė kultūra, sidabro dirbiniai taip pat įteikiami kaip 5 -mečio vestuvių dovana. Iki to laiko jūs ir jūsų sutuoktinis galbūt gerai pažįstate vienas kitą. Taigi galite jiems reikšmingai prisidėti. Taip pat galite jiems įteikti individualią dovaną.

Kokia yra 5-mečio dovana  & Kaip pateikti dovaną?

Jūs kartu švenčiate savo 5 -metį. Jūs, vaikinai, įpusėjote dešimtmetį. Ar tai nereikalauja iškilmingos šventės, kai priversite mylimą žmogų jaustis ypatingu? O kaip kitaip švęsti, nedovanodami vienas kitam ko nors brangaus kaip atminimo dovanos ir kad jie suprastų, kokią ypatingą vietą jie užima jūsų širdyje.

5 -osios metinės yra unikalios kiekvienai porai. Tai penkeri metai, kai esate vienas su kitu, kiekvieną dieną vis labiau vienas kitam krentate. Pasibeldyk! Tradicinė 5-mečio dovana laikoma mediena. Tačiau tai nėra vienintelė jūsų galimybė. Taip pat galite pasinaudoti sidabro reikmenimis, pavyzdžiui, šaukštų rinkiniu ar lėkštės rinkiniu, padovanoti savo mėgstamai porai 5 -mečio proga. Nepamirškite supakuoti į medinę dėžę, kad tai būtų tinkama 5-mečio dovana.

5 -osios vestuvių metinės dovanos ir idėjos:

5 -mečio dovanų idėjos jam:

1. Nuotraukos:

nuotraukų dovana penktajam jubiliejui

Jei turite daug nuotraukų, kurios turi būti atspausdintos, mes turime puikią 5 -ųjų vestuvių metinių dovanų idėją vyrui. Galite sutalpinti visas savo skaitmenines nuotraukas ir vaizdo įrašų albumus vienoje vietoje – nuo vestuvių dienos iki paskutinių atostogų ir kadangi jie saugomi debesyje, yra neribotos vietos.

2. Fitnesas:

kūno rengybos laikrodis-5 metų jubiliejaus dovana

Jei jums abiems patinka sportuoti kartu, galite įsigyti naują treniruoklį. Tokiu būdu jūs abu galite stebėti, kaip sunkiai dirbate, ir palyginti savo treniruotes. Tokiu būdu jūs abu galite gauti sveiką konkurenciją.

3. Indų rinkinys:

Žinoma, jis gali būti nepatenkintas nauju stalo įrankių rinkiniu, kaip jūs būtumėte, tačiau tai neturėtų reikšti, kad negalite laikytis 5-mečio dovanų tradicijos. Juk tai irgi turėtų būti mūsų pasirinkimas? Naujas baro įrankių rinkinys gali lengvai padėti jums organizuoti ir linksminti savo svečius stilingai?

4. Žiūrėti dovanas:

laikrodžio dovana 5 -osioms vestuvių metinėms

Jei norite padovanoti jam ką nors, ką jis galėtų dėvėti kasdien, tobula 5-mečio dovanos idėja jam yra laikrodis. Tai niekada neišeis iš stiliaus! Klasikinis odinis laikrodis yra tai, kas niekada neišeina iš stiliaus. Taip pat galite įtraukti graviūrą. Taigi galite pridėti nuoširdžią žinutę, kurią jis gali skaityti daugelį metų.

5. Savaitgalio pabėgimas:

5 metų jubiliejaus dovanų idėjos poilsiui savaitgalį

Savaitgalis toli taip pat yra geras planas jums ir jūsų vyrui. Ar taip pat galite planuoti pabėgti ilgesniems savaitgaliams kartu? Galite jam patobulinti bagažą.

5 metų jubiliejaus dovanų idėjos jai:

6. Gėlės:

gėlių puokštė 5 -mečiui

Gėlės niekada negali būti neteisingas pasirinkimas penkerių metų jubiliejaus dovanų idėjoms žmonai! Bet kadangi tai ypatinga proga, turėtumėte rinktis puokštę, o ne standartinę vazą. Turėtumėte pasirinkti rožes su nuostabiu žydėjimu, kuris išsilaiko iki vienerių metų.

7. Poros pagalvių užvalkalai:

penkerių metų jubiliejaus dovana-poros pagalvių užvalkalai

Taip pat galite palengvinti jus abu naudodami „Pono ir ponios pagalvių užvalkalus“. Geras siuvinėjimas gali papildyti beveik bet kokią miegamojo spalvų schemą. Ir jei atvirai, tai puiki dovana.

8. Neribotas makiažo poreikis:

Ji yra nuostabi tokia, kokia yra, bet tikrai neatsisakys viso mėnesio neribotų makiažo paslaugų, dirbtinių blakstienų, antakių priežiūros ir depiliacijos. Dabar jai reikia mėnesio priežasčių susipykti.

9. Safyras:

Dar viena 5-mečio dovanų tradicija? Juvelyriniai dirbiniai, ypač safyrai. Galite lengvai priversti ją pasijusti princese su žiedu. Jei pasirinksite žiedą su safyru, ji gali dėvėti jį sukrautą šalia savo vestuvių ir sužadėtuvių žiedų.

10. Sustingimas:

Vietoj to, kas apčiuopiama, kodėl gi ne kartu dovanoti laiką kartu su patirtimi? Galite eiti į priekį ir planuoti ilgą savaitgalį vienoje iš savo mėgstamiausių vietų – galbūt mieste, kuriame susipažinote, ar idealių visų laikų atostogų. Tačiau prieš išvykdami paduokite jai „Polaroid“ fotoaparatą, kad ji galėtų užfiksuoti prisiminimus jums einant.

5 -mečio dovanų idėjos poroms:

11. Medaus mėnesio idėja:

Jei nekantraujate įteikti savo vaikams jubiliejinę dovaną, galite sugadinti savo vaiką ir jo sutuoktinį per 5-ąsias metines, gera idėja-ilgasis savaitgalis, kai bus surengtas pirmasis jų medaus mėnuo. Padovanokite jiems bilietus už laiką, praleistą kartu, naujoje asmeninių pasų turėtojų poroje.

12. Sausainiai ir šokoladiniai saldainiai:

Ar tu kažko ieškai to saldumynėlio? Jūs, kaip vaikai, galite padovanoti tėvams skanėstą, pavyzdžiui, širdelės formos sausainių partiją, švęsdami 5-ąsias metines. (Namų gaminiai taip pat yra puikus pasirinkimas!)

13. SPA poroms:

Jei ieškote dovanos šiems pusiau jaunavedžiams, padovanokite jiems porą SPA dienos, kurioje jie galėtų mėgautis viskuo, pradedant masažu ir baigiant veido procedūromis..

14. Vakarienės data:

penkerių metų vestuvių metinių idėjos-vakarienės data

Prieš vestuves pasimėgaukite pora ir jūs galite paskatinti porą išgyventi ypatingą vakarienę, kodėl gi nepakeitus pirmojo pasimatymo scenos?! Nesvarbu, ar žinote vietovę, galite pasirūpinti atviro stalo dovanų čekiu.

15. Vyno dėžutė:

vyno dėžutė-penkerių metų jubiliejaus dovana

Švęskite laimingą ir mielą porą, laikydamiesi tradicijų, padovanodami jiems savo mėgstamus vyno butelius raižytoje medinėje dėžutėje. Galite suasmeninti medinę dėžę bet kuo, ką norite pasakyti, arba pasirinkti klasikinį „Sveikiname!“

Penkios tradicinės dovanų idėjos 5 -mečiui:

16. Albumas:

Visi žinome, kaip skaitmeninė atmosfera užvaldė mūsų gyvenimą, bet kodėl gi ne fizinis meilės įspaudas? Išspausdinkite mėgstamas nuotraukas ir įdėkite jas į šį medinį nuotraukų albumą, kuriame yra romantiškas „Ever After“ graviūra.

17. Gėlės:

Ar tai būtų šviežios gėlės, ar gėlės, kurios išliks amžinai? Padovanokite jos mėgstamiausių rožių puokštę ir pagerbkite medžio jubiliejaus dovanų tradiciją puokšte šių gražiai tikroviškų popieriaus plonų medinių rožių.

18. Sąsagos:

Ar jūs taip pat galėtumėte PPT, kad bet koks kostiumas būtų tobulai užbaigtas? Puiki idėja yra padovanoti medines sąsagas, pritaikytas kiekvienam jūsų inicialui ir tuokimosi metams.

19. Medinės sagtys:

Medinė diržo sagtis bet kuriam ansambliui suteikia kaimiško prisilietimo, kad gautų puikią 5-mečio dovaną. Prie sagties auksinio akcento taip pat galite pridėti viską, kas jums patinka – pranešimą, jo inicialus ar net pirmą kartą sutiktos vietos koordinates.

20. Pjaustymo lentelės maisto gaminimo mėgėjams:

Poros, mėgstančios gaminti maistą, visada mėgsta pjaustymo lentas – ir nieko panašaus į dovanojimą jiems tai, kas jiems patinka. Mes lažinamės, kad jie neįsivaizduoja vieno, kurio vardas išraižytas viršuje! Tai taip pat yra puiki pristatymo lenta, puikiai tinkanti vakarėliams.

Penkerių metų santuokos jubiliejaus specialios dovanų idėjos:

21. Sidabras:

Sidabras yra klasikinis metalas, kuris papildys beveik bet kokią aplinką. Dėl savo sklandžių, nepakankamai įvertintų rankenų ši 5-mečio dovana gali atlikti dvigubą darbą kasdienėse ir oficialiose vakarienėse.

22. Auksas:

Auksas skirtas žavesiui! Pasirinkite šią blizgančią 5-mečio dovaną puikiajai vakarėlių vedėjų porai.

23. Rožinis auksas:

penkerių metų vestuvių metinių idėjos-rožinis auksas

Tai skirta tendencijų kūrėjams, nes šie madingi, raudonų atspalvių kūriniai suteikia kosmopolitinį prisilietimą prie bet kurio Kinijos rinkinio.

24. Mediniai vandens buteliai poroms:

Taip pat galite jiems duoti vandens butelių, kurie yra medinės spalvos! Suteikite aktyviai porai porą. Jie gali pasiimti su savimi į bet kokias keliones ar nuotykius. Karšti gėrimai gali išlikti šilti 12 valandų, o šalti – 24.

25. Jenga rinkinys:

5 metų jubiliejaus dovanų rinkinys

Medinis „Jenga“ rinkinys yra keisčiausia iš 5 -ųjų vestuvių metinių dovanų. Juk pora, kuri žaidžia kartu, visada liks kartu. Sveikinimai!

5 -mečio medienos dovanos:

Suraskime čia paminėtas 9 geriausias 5 -ųjų vestuvių metinių medines dovanas vyrui ir žmonai.

26. Medinė plokštelė:

5-mečio dovanos iš medžio-medinė lenta

5 -ąsias vestuvių metines galima paminėti padovanojus sutuoktiniui šią gražią graviruotą medinę lentą. Tai rodo meilę žmonai ir laiką, kurį praleidote su ja. Padarykite tai romantiška, pridėdami ir savo vardus. Galite suasmeninti šią dovaną gražiai supakavę blizgantį popierių, gaukite šią dovaną savo mylimam žmogui 5 -mečio proga.

27. Medinė viskio statinė:

Medinė viskio statinė

Padovanok vyrui šią šaunią viskio statinę 5 -mečio proga. Statinė yra mažo dydžio, todėl ją galima laikyti ant stalo. Tai užims pagrindinę vietą jūsų namuose ir jūsų draugų pavydą. Išgraviruokite statinę, kad taptumėte asmeniškesnis. Jūs gausite pagal statinės dydį ir galėsite pritaikyti.

28. Individualizuota pjaustymo lenta:

Individualizuota pjaustymo lenta

Galite padovanoti savo žmonai šią asmeninę pjaustymo lentą už visą meilę gaminti. Lenta, pagaminta iš medžio, puikiai primena jūsų 5 metų jubiliejų. Padarykite lentą ypatingą, išgraviruodami savo sutuoktinio žodžius ir vardą. Puiki apdaila su dekoratyviniu stiliumi suteikia vėsios išvaizdos gaminant maistą.

29. Arbatos šviesos laikikliai:

Arbatos šviesos laikikliai

Šie brangūs arbatos žibintų laikikliai yra nuostabios 5-mečio idėjos. Galite parodyti savo meilę ir išgraviruoti medinius laikiklius. Turėtojai gali būti ir pora, o vienas turėtojas turi poros vardus, o kitas – metų skaičių. Šis yra tinkamos formos, ir jūs taip pat gausite apskritimą.

30. Grilio pagrindinis komplektas:

Grilio pagrindinis komplektas

Nuostabi ir naudinga 5 -ųjų vestuvių metinių dovana vyrui yra šis grilio rinkinys. Jei jūsų vyras mėgsta kepti ant grotelių įvairius patiekalus, šis įvairių rūšių medienos rinkinys yra tinkamas. Yra 3 rūšių medžio drožlės, kurios puikiai tinka rūkyti ir kepti ant grotelių.

31. Įrėminti Scrabble Tree:

Įrėminti „Scrabble Tree“

Šią mielą 5-mečio dovaną vyrui galite padaryti, sukibę į gabalus ir sudarydami nedidelį kryžiažodį. Žodžiai, sudaryti iš karpinių, turėtų būti jūsų šeimos narių vardai. Šis rėmas atrodo įspūdingas ir unikalus. Tai suteikia tinkamą šio rėmo išvaizdą; gausite gražų komentarą apie šią įrėmintą dovaną.

32. „Wood Dial Watch“:

„Wood Dial Watch“

Padarykite 5 metų jubiliejaus dovaną iš šio unikalaus ir pagal individualų užsakymą pagaminto medinio laikrodžio. Įspūdingas šio laikrodžio meistriškumas yra tiesiog kvapą gniaužiantis. Laikrodį galinėje pusėje galite išgraviruoti ir meiliais žodžiais. Tai atrodo tikrai gerai, išbandykite šią dovaną savo mylimam žmogui.

33. Graviruoti įrankiai:

Graviruoti įrankiai

Jei jūsų vyras mėgsta įrankius ir dailidę, šis individualus plaktukas yra puiki dovana. Šiame plaktuke gražiai parodyta 5 -osios santuokos metinių tema. Galite išgraviruoti bet kokiais pasirinktais žodžiais. Padarykite tai paprasta, bet nuostabu.

34. „Gent“ papuošalai ir laikrodžių dėžutė:

„Gent“ papuošalų ir laikrodžių dėžutė

Šis nuostabus kūrinys yra tai, ko norėtų kiekvienas vyras. Tai medinė dėžutė, naudojama laikrodžiui, raktams, žiedams, piniginėms ir kt. Laikyti. Ši vėsi dėžutė su skaidraus stiklo viršumi puikiai tinka kasdieniam naudojimui. Taigi tai puiki dovana 5-mečiui.

5-mečio dovanos dažniausiai yra pagamintos iš medžio. Taigi įkvėpimui pasirinkite bet kurią iš šių nuostabių dovanų. Išgraviruokite ir padarykite asmenišką.

Kaip švęsti penktąsias vestuvių metines:

5 -osios vestuvių metinės yra svarbus etapas, kurį verta švęsti. Šiam etapui paminėti galite naudoti tradicinius simbolius. Šią sukaktį išbandykite keletą unikalių idėjų

1. Pasodinkite medį kartu- galite pamatyti plantaciją savo kieme arba parke, mokykloje ar bažnyčioje.

  • Oaktree – reiškia tvirtumą.
  • Pušis – amžinai žaliuojantis jūsų meilės vienas kitam pobūdis.
  • Liepsnojantis raudonasis klevas – atspindi degančią aistrą, kurią jūs abu jaučiate vienas kitam.
  • Žydintis krabų medis – simbolizuoja amžiną meilę.

2. Skrudinkite vienas kitą su meile. Tikiuosi, kad meilė tarp jūsų ir toliau augs ir klestės.

3. Suplanuokite ypatingą vakarienę. Tai leis jums naudoti specialius sidabro dirbinius. Taip pat galite naudoti kai kurias tradicines spalvas kaip stalo temą. Jūs netgi galite papuošti stalą ramunėlėmis ir medžio šakelėmis.

4. Mėgaukitės išvyka kartu. Eikite į miškingą parką, medelyną, mišką ar taką. Pasivaikščiokite ar pasivaikščiokite kartu ir mėgaukitės žaluma.

5. Įsigykite pramoginius bilietus į spektaklį, filmą, sporto renginį, koncertą, teatrą ir pan., Kad galėtumėte kartu dalyvauti.

Ką nuveikti per 5 -ąsias vestuvių metines:

5 -osios metinės yra ypatinga proga švęsti. Ten žmogus pasiekia įveikęs daugybę gyvenimo kliūčių, pakilimų ir nuosmukių. Būti nuolatiniam ir aukotis vienam už kitą nėra lengva užduotis. Ypač kai kalbama apie jūsų žmonas, kurios padarė šimtą aukų, kad jus ir jūsų šeimą laimėtų. Tada šios progos turi būti atsipalaidavusios ir nepamirštamos jums abiem, nes tai yra šventės metas.

  • Galite suplanuoti romantišką pasimatymą prie baseino, kuriame skamba švelni muzika, ir užsisakyti mėgstamus patiekalus.
  • Šią ypatingą dieną galite nusipirkti jai mėgstamą suknelę, laikrodį ar dovanų papuošalų.
  • Atminkite, kad tai jūsų diena, ir jūs turite ieškoti laiko vieni, prisimindami savo praeitį. Taigi, kaip apie filmo datą ir kai kurias pyrago pjaustymo šventes. Kelionė į Hill stotį būtų geresnė jūsų atsipalaidavimo ir atokiau nuo bet kokios įtampos idėja.

Tai jūsų penktosios vestuvių metinės; verta paversti ją įsimintina diena. Aukščiau galite pažvelgti į penktųjų vestuvių metinių dovanų idėjas. Mes išvardinome kai kurias veiklas, kurias gali atlikti abu. Nepamirškite, o esminis dalykas yra mėgautis vienas kito draugija.