Tai labai ypatinga diena. Praėjo metai ar turbūt net metai, kai du žmonės buvo kartu. Jubiliejus yra ypatinga diena bet kuriai porai. Tai reikalauja šventės, ir nė viena šventė neapsieina be gražaus skanaus skanaus pyrago. Galite pasirinkti dešimtis tortų dizainerių. Bet kokį pyragą rinktumėtės?

Skaitykite toliau, kad pamatytumėte geriausius pyragus, kurie jubiliejų gali padaryti ypatingą.

jubiliejiniai pyragai

1. Raudonasis aksominis pyragas su grietinėlės sūriu:

Raudono aksomo pyragas yra labai tradicinis pyragas. Tai gražus daugiasluoksnis pyragas, dažniausiai randamas tokiomis spalvomis kaip tamsiai raudona, ryškiai raudona arba rausvai ruda. Raudona spalva dažniausiai pasiekiama pridedant spalvos ar burokėlių. Grietinėlės sūrio pyragas labiausiai džiugina.

2. Vanilinis pyragas su pistacijų ir abrikosų sviesto kremais:

Nėra nieko tokio elegantiško kaip vanilinis pyragas. Tortas dažniausiai naudojamas kaip daugelio skonių pagrindas. Vestuvių metinėms idealiai tinka vanilinio pyrago glazūra – riešutų skonis, idealiausias – pistacijų ir abrikosų sviesto kremas..

3. Klasikinis Juodasis miškas:

Juodasis miškas daugeliui žmonių visada buvo klasikinis mėgstamiausias. Pyragas su šokolado pagrindu su šviežio balto kremo glajumi ir glazūruotu šokoladu idealiai tinka daugeliui atvejų. Tai taip pat yra viena iš paprasčiausių šių dienų užsakymo ir pristatymo.

4. „Angel Food“ pyragas su kalkių, kokosų ir kraujo apelsinų sviesto kremais:

Daugelis iš mūsų paprastai yra girdėję apie Velnio maisto pyragą. Bet čia yra jo gražesnis dvynys – „Angel“ maisto pyragas. Tai kempininis pyragas. Tortas yra populiarus JAV kaip „angelų maistas“. Paprastai pyragas, pagamintas iš vanilės, idealiai tinka užpilti kalkių, kokoso ir kraujo apelsinų sviesto kremais

5. Pistacijų pyragas su medaus sviesto kremu:

Šviesiai žalias pyragas su balto medaus sviesto kremo glajumi yra toks pat malonus akiai, kaip ir skrandžiui. Pistacijų riešutų skonis ir medaus sviesto kremas yra puikus malonumas, todėl tai idealus jubiliejinis pyragas.

6. Skrudintas migdolų pyragas su Mascarpone kremu ir Amarena vyšniomis:

Pyragas atrodo dangiškas, sluoksniai turtingi maskarponės kremu, nusagstyti amarena vyšniomis. Tortas atrodo kaip šedevras, todėl tai yra tikra prabanga jubiliejui.

7. Citrininis matinis citrinų pyragas:

Citrininiai pyragaičiai yra labai drėgni, bet turi tankią tekstūrą. Tortas yra sviestas, bet saldus pyragas. Dėl citrinos skonio pyragas tampa šiek tiek aštrus. Kaip glazūra naudojama paprasta citrinų glazūra.

8. Pieno šokoladiniai pyragaičiai:

Keksiukai pamažu pradėjo pakeisti tradicinius didelius pyragus. (Sutaupo laiko supjaustyti ir patiekti). Šokoladinis pyragas su pieno šokolado glajumi, nors ir labai paprastas, daro jį elegantišku tortu jubiliejui.

9. Bananų pyragas su šokolado glaistu:

Tai tankus pyragas, bet vis dar drėgnas. Nors paprastas bananų pyragas yra skanus, koks jis yra, šokoladinis glaistas daro pyragą dar skanesnį.

Keletas patarimų prieš perkant pyragą:

1. Kepėjas ar pyragų dizaineris: Rinkdamiesi tinkamą pyragų dizainerį, ieškokite nuorodų ir kai kurių ankstesnių jų pagamintų pyragų.

2. Forma ir dydis: pyragai yra visų dydžių. Tradiciniai yra kelių sluoksnių. Priklausomai nuo svečių skaičiaus, nuspręskite dėl kiekio, kad būtų galima rūšiuoti tinkamą formą ir dydį.

3. Pyrago įdarai ir apledėjimas: Sprendžiant šį klausimą, būtų idealu pažvelgti į poros skonį. Kai kurie iš jų yra alergiški keletui riešutų ir naudojamų ingredientų.

4. Dekoravimo tema: Jei vestuvių metinės turi temą, įsitikinkite, kad pyragas įsilieja į temą. Tortas gali atrodyti netinkamas.

Munch ir pasakiškas jubiliejus !!