Sveikinimas visada sušildo širdį. Kelios saldžios linijos, kurias jis nešioja, išpučia širdį. Daugelis iš mūsų žinotų, ką įdėti į sveikinimo atviruką. Bet kaip jūs pasirenkate tą idealią kortelę, kuri tiesiog perteiktų tai, ką norėtumėte pasakyti.

Čia yra tiek daug internetinių sveikinimo atvirukų kūrėjų, kurie galėtų paversti atviruką tokia ypatinga.

jubiliejaus sveikinimo atvirukas

Štai keletas normas pažeidžiančių idėjų, kaip galėtumėte padaryti savo kortelę patrauklesnę.

1. Jūsų jubiliejaus numerio formos kortelė:

Dabar tai galima pamatyti labai dažnai. Turite beveik visų santuokos metų formos atvirukus. Galite įsigyti tokių kortelių ar net pagaminti pagal užsakymą ir užpildyti keletą mielų eilių savo mėgstamai.

2. Pranešimas butelyje:

Stiklinis butelis su gražia žinia yra ne tik patrauklus ir kitoks, bet ir jūs norėtumėte jį saugoti daugelį metų kartu. Pranešimas butelyje, nors ir sena idėja perduoti pranešimus iš prarastos salos, tapo paprastų mielų pranešimų perdavimo priemone.

3. 3D kortelė:

Tai kortelės, kurios atidarius sudaro 3D formą. Tai buvo jau kurį laiką. Kai kurie iš jų taip pat gali būti pritaikyti pagal jūsų poreikius. Įprasta matyti kortelę, kurioje nuotrauka ir jaunikis kartu rodomi 3D formatu.

4. Sveikinimas ritinio pavidalu:

Senovės Kinijoje raštai paprastai buvo naudojami rašant raštus. Taip pat galite tai padaryti savo namuose. Sukurkite ritinį naudodami kelis ritinius, kuriuos galite stilizuoti, kad atrodytumėte kaip ritinys. Jūsų sutuoktinis turėtų nusukti slinktį žemyn, kad perskaitytų tą gražų sveikinimą.

5. Sveikinimo atvirukai su vaizdais:

Individualios sveikinimo atvirukai jau seniai yra madingi. Galite atsispausdinti savo atvaizdą ant sveikinimo atviruko bet kokio dizaino ir formos.

6. Atvirukas:

Atviruko sveikinimas yra kažkas, kas niekada neišeitų iš mados. Kai kurių atvirukų gale yra intriguojančių paveikslėlių. Galite gauti vieną iš tų, kurie atitinka temą, arba tą, kuris yra pagrįstas jūsų sutuoktinio skoniu. Užpildykite jį keliomis gražiomis citatomis ir išsiųskite savo žinutę.

7. Milžiniško dydžio sveikinimo atvirukai:

Kai kuriose sveikinimo atvirukų parduotuvėse yra sveikinimo atvirukų, kurie yra beveik tokie pat ilgi kaip ir pats žmogus. Galite gauti vieną iš šių ir rašyti viską, kas jums ateina į galvą, kai galvojate apie mylimą žmogų. Tai yra kažkas, ką galite išsaugoti daugelį metų.

Galutiniai žodžiai:

Kalbant apie sveikinimo atvirukus, nėra jokių apribojimų. Juos galite pasigaminti patys arba nusipirkti pagal individualų dizainerį. Kortelės visada buvo geriausias būdas išreikšti sveikinimus. Nesvarbu, kiek technologijos gali progresuoti, kortelės visada bus čia.