Deimantai yra vienas rečiausių ir vertingiausių mineralų. Deimantus mėgsta visi. Juvelyrinių dirbinių pramonėje jie labai naudojami dėl savo snobiško patrauklumo, nes deimantai yra brangūs ir yra statuso simbolis. Norėdami patenkinti klientų poreikius dėl naujų dizainų, atsirado daug dizainerių.

garsių dizainerių-deimantų-juvelyrinių dirbinių dizainas

Naujausi dizainerių deimantų papuošalų rinkiniai:

Čia yra 9 geriausi Indijos dizainerių deimantų papuošalų dizainai moterims.

1. Paprastas dizainerių karolių rinkinys bet kokiai progai:

Paprastas dizainerių karolių rinkinys bet kokiai progai

Šis deimantų rinkinys turi stulbinantį dizainą. Jame yra deimantinis chokeris ir karoliai, kurie puikiai tinka kiekvienai progai. Šie dizainerių papuošalai iš deimantų pasižymi modernia ir etnine išvaizda. Jis turi gražią deimantinę aplinką su kai kuriais rubinais ir perlais, kad suteiktų jai elegantišką išvaizdą. Tai labai kūrybingas dizainas, kurį išdrožė geriausi deimantų papuošalų dizaineriai.

2. Dizainerių auskarai su apjuostu brangakmeniu:

Dizainerio auskarai su apvyniotu brangakmeniu

Tai auskarai su smeigtukais, kurių centre įterpta maždaug 1 karatų deimantas ir safyro akmenys. Tai puikus deimanto pjovimas, įtaigus dizainas. Jame yra saugūs užsukami užsegimai, kurie suteikia komforto ir grožio. Jis turi rafinuotą, karališką išvaizdą, kurį galima dėvėti ypatingomis progomis ir vakarėliuose. Tai gerai atrodys įvairaus amžiaus moterims.

3. Įspūdingas dizainerio deimantinis žiedas:

Įspūdingas dizainerio deimantinis žiedas

Tai deimantinis žiedas ant metalo, kurio centre yra puikus 1 karatų deimantas. Žiedas pasižymi išskirtine išvaizda, kuri puikiai tinka visoms progoms. Jame yra sudėtingas dizaino darbas, kurį atliko aukščiausio lygio dizainerių papuošalai, kad suteiktų jam tinkamą elegantišką išvaizdą. Tai klasikinio stiliaus žiedas, kuris yra puikus gražių deimantų papuošalų pavyzdys.

4. Dizainerio sunkusis deimantinis karoliai vestuvėms:

Dizainerio sunkus deimantinis karoliai vestuvėms

Tai deimantų ir aukso pakabos rinkinys palankioms progoms. Tai turi sunkią ir sudėtingą išvaizdą. Jis puikiai tinka lašeliams, esantiems vėrinio gale, su mažais rubinais ir smaragdais, kad suteiktų įmantrią išvaizdą. Prie komplekto pridedami auskarai. Deimantai puikiai išryškina auksą. Tai viskas išbaigtas ir elegantiškas rinkinys.

5. Dizainerio balti deimantiniai auskarai su perlais:

Dizainerio balti deimantiniai auskarai su perlais

Tai balti deimantiniai auskarai, į kuriuos įterpti kobalto mėlynos spalvos brangakmeniai. Perlų lašeliai centre suteikia įmantrią išvaizdą, tinkančią visoms vakarėlėms ir progoms. Šie auskarai turi puikų deimantinį kirpimą ir sudėtingą gėlių dizainą. Jis puikiai derėtų su moterimis visur ir yra sukurtas geriausių papuošalų iš deimantų.

6. Dizainerių deimantinė apyrankė moterims:

Dizainerių deimantinė apyrankė moterims

Ši dizainerio apyrankė yra išskirtinio dizaino. Jis yra nusagstytas deimantais ir taip pat yra aukso spalvos. Dizainas skiriasi nuo įprastų papuošalų. Tai suteikia rankai labai elegantišką ir žavingą išvaizdą.

7. Dizainerių nosies žiedų papuošalai:

Dizainerių nosies žiedo papuošalai

Tokie nosies žiedai ant nuotakos atrodo gražiai ir tinka dėvėti nuotaką. Jis pagamintas iš aukso ir nusagstytas deimantais. Jis turi gražų dizainą ir prabangią išvaizdą.

8. Šiuolaikinio dizainerio neapdorotų deimantų rinkinys:

Šiuolaikinio dizainerio nenupjautų deimantų rinkinys

Šie deimantiniai papuošalai yra išskirtinio dizaino ir pagaminti iš neapdorotų deimantų. Du povai puikiai atrodo su derančiais auskarais. Tai tikrai kvapą gniaužiantis kūrinys.

9. Dizainerio Jhumka auskarai:

Dizainerio Jhumka auskarai

Tai yra „jhumka“ ir auskarų derinys. Jie atrodo labai gražūs dėl savo elegantiško dizaino. Jie turi sunkią išvaizdą ir puikiai atrodys prie tradicinių drabužių.

Juvelyriniai dirbiniai iš deimantų visada yra labai paklausūs, nes jie idealiai tinka vestuvėms ir visi tokiomis progomis ieško išskirtinio dizainerio drabužio. Galima pasirinkti dizainerius pagal savo biudžetą.