Metalas, toks žalvaris, plienas ar varis, padengtas plonu aukso sluoksniu, grynumas yra didesnis nei 9 karatų. Šio tipo papuošalai yra apibrėžiami kaip rold aukso papuošalai ir nėra tokie brangūs. Papuošalų dizainas ir raštas yra tokie patys kaip tikrų, jie taip pat primena tikrus brangakmenius. Kartais sunku išanalizuoti, ar tai tikri papuošalai, ar auksiniai papuošalai.

auksiniai papuošalai

Suplėšyti auksiniai papuošalai nėra tokie brangūs kaip originalūs, ir jūs galite turėti kelis iš jų, nes jie labai nesikištų į kišenę.

Indiško dizaino aukso papuošalai:

Čia aptariame kai kuriuos auksinius papuošalus vyrams ir moterims.

1. 14 karatų auksinė grandinė vyrams:

14 karatų auksinė grandinė vyrams

Tiek vyrams, tiek moterims skirtos išlenktos auksinės grandinėlės, jos yra skirtingo modelio ir dizaino. Jis prieinamas pagal grynumo lygį ir taip pat įvairių formų. Ši 8,9 mm ilgio grandinė pagaminta iš 14 karatų aukso. Kadangi vyrams labiau patinka platus dizainas, ši grandinė jiems gali būti puikus pasirinkimas, kad jie atrodytų kieti ir stilingi.

2. Rold Gold karoliai moterims:

Rold Gold karoliai moterims

Galite įsigyti skirtingų tipų karolių, pagamintų iš aukso, ir pasirinkti juos pagal paskirtį ir progą. Meistriškumas vaizduoja originalaus rinkinio dizainą, ir sunku suprasti, kad šis ornamentas sukurtas iš aukso aukso. Kaklo papuošalas sukurtas taip, kad atrodytumėte protingas ir unikalus.

3. Auksinės apyrankės moterims:

Auksinės apyrankės moterims

Moterys visada ypatingai rūpinasi savo apranga ir išvaizda ir visada dėvi tuos papuošalus, kurie pagerina jų išvaizdą ir išvaizdą. Sulankstytos auksinės apyrankės yra puikus pasirinkimas mergaitėms ir moterims, nes jos atrodo unikalios ir stilingos, todėl jūsų riešas gali atrodyti madingai ir stilingai.

4. Vyriška auksinė apyrankė:

Vyriška auksinė apyrankė

Apyrankės yra ornamentas, kuris daug apie tave praneša, netardamas nė žodžio. Apyrankės dizainas ir modelis atspindi jūsų asmenybę ir stilių, o vyrai – labai ypatingi. Ši apyrankė atrodo paprasta, tačiau su elegancija. Jis gali būti dėvimas kaip kasdienis drabužis ir net šauniuose vakarėliuose. Šios apyrankės grynumo lygis yra 10 karatų.

5. Merginoms skirtos auksinės apyrankės:

Auksinės apyrankės mergaitėms

Ši apyrankė pagaminta iš plieno ir trijų sluoksnių. Apyrankė padengta auksu, bronza ir sidabru, taip suteikdama visai apyrankei unikalią ir kitokią išvaizdą. Merginos taip pat gali juos dėvėti koliažuose ir „Hangout“. Tai atrodo šauniai ir gali būti sujungta su puošniais marškinėliais ir džinsais, todėl atrodysite karštai ir puošniai.

6. Auksiniai auksiniai auskarai:

Auksiniai auksiniai auskarai

Auskaras yra ornamentas, kuriuo visos moterys yra labai ypatingos, nes jis demonstruoja savo stilių ir asmenybę. Taigi moterys labai atkreipia dėmesį į auskarų dizainą ir modelį. Šie auskarai yra padengti auksu, o ant jų išmarginti akmenys atrodo elegantiški ir gali būti geras pasirinkimas visoms amžiaus grupėms.

7. „Kundan“ ir „Ruby Rold“ aukso karoliai:

„Kundan“ ir „Ruby Rold“ auksiniai karoliai

Kundano ir rubino derinys ant auksinių brangakmenių gali būti nuostabus. Kadangi kundanas yra baltos spalvos, raudonas ir auksinis rubinas suteikia geltonų blizgesių. Šis nuostabus šių trijų derinys sukuria nuostabų kaklo papuošalo dizainą, taip pagerindamas jūsų iškirptės išvaizdą ir jūsų asmenybę.

8. Auksiniai balti žiedai:

Auksiniai balti žiedai

Šis žiedas pagamintas iš sidabrinio metalo, o ant jo padarytas baltas roldinis lakas. Balto aukso lako apdaila žiedui ir šio žiedo dėvėtojui suteikia putojančio ir akinančio grožio. Juos galite dėvėti kasdien, nebijodami, kad lakas suyra.

9. Tradicinis Indijos stiliaus „Peacock Rold Gold Jhumka“:

Tradicinis indiško stiliaus povas Rold Gold Jhumka

Čia pateikiamos tradicinės povų stiliaus jhumkos, pagamintos iš aukso, perlų ir raudonos bei žalios spalvos akmens. Šiuos jhumkos stilius labai vertina jaunos merginos ir vidutinio amžiaus moterys, jas galima dėvėti ir vestuvėse, ir ypatingomis progomis. Atrodo, kad šios jhumkos rūšys atrodo gerai su tradicine apranga ir suteikia jums tradicinę išvaizdą.

Jei norite atrodyti madingai ir stilingai, dėvėdami naujus brangakmenius pagal savo aprangą, tada auksinis auksas yra teisingas pasirinkimas. Kadangi jie nėra tokie brangūs, galite turėti spalvas ir dizainą pagal savo asmenybę ir stilių bei atrodyti šauniai ir nepakartojamai iš kitų. Jie yra įvairių modelių ir dizaino, su skirtingais metalais ir akmenimis. Taigi paimkite jų skaičių ir sukurkite įspūdį savo draugų ir kolegų akivaizdoje.