Apskritai sidabras yra sidabro lydinys, sveriantis apie 92,5% sidabro. Paprastai sidabras bus labai minkštas, todėl jis bus legiruotas variu, kad būtų stipresnis. Sidabras buvo kilęs iš Europos ir pastaruoju metu išpopuliarėjo. Sterlingo sidabro papuošalai pastaruoju metu išpopuliarėjo. Apyrankės, karoliai, žiedai, kulkšnys, visų rūšių papuošalai gali būti pagaminti iš sidabro.

Sidabro mados papuošalų rinkiniai:

Šiandien pasirodė keli sidabro papuošalų prekės ženklai. Čia yra 9 madingų ir stilingų sidabro papuošalų sąrašas

1. Sidabro papuošalų rinkiniai:

sidabro papuošalai

Šis filigraniškas papuošalų rinkinys atrodo autentiškai. Prie kaklo papuošalo yra pritvirtintas medalionas, kurio dizainas sudėtingas. Jame galima laikyti nuotrauką. Auskarai yra mėnulio formos ir pabrėžia ausų grožį. Apyrankė yra atvira viename gale ir yra lengva. Visas rinkinys atrodo gražiai ir yra vienas iš geriausių sidabro papuošalų prekės ženklų.

2. Sidabrinis vestuvinis žiedas:

Sidabrinis vestuvinis žiedas

Šis gražus vestuvinis žiedas pagamintas iš sidabro ir perlas viduryje. Jis tikrai gražus ir paprastas, idealiai tinka vestuviniam žiedui. Aplink perlą apvyniota sidabrinė viela pagerina piršto, ant kurio jis yra nešiojamas, išvaizdą. Šis žiedas yra unikalus ir gali būti dėvimas kasdien.

3. Sidabrinė apyrankė:

Sidabrinė apyrankė

Ši dviguba begalybės apyrankė yra pati geriausia. Dvi begalybės yra pritvirtintos prie sidabrinės grandinės, o begalybės sutampa atrodo tikrai gražiai. Prie jų pridedami poros vardų inicialai. Tai tikrai graži dovana jubiliejui ar Valentino dienai. Vienam tikrai patiks.

4. Sidabro auskarai:

Sidabro auskarai

Šie grandininiai auskarai atrodo labai madingai. Tai unikalus kūrinys ir yra vienas geriausių dizainerių iš sidabro papuošalų. Auskarų geometrinė forma atrodo puošniai ir puikiai derės su vakarietiškais drabužiais. Tai yra teiginiai ir skiriasi nuo įprastų kabančių auskarų.

5. Sidabro žavesio kulkšnis:

Sidabro žavesio kulkšnis

Ši sidabro žavesio kulkšnis yra vienintelė. Jis turi sidabrinę grandinėlę su žvaigždžių žavesiu ir atrodo labai gražiai ant kulkšnies. Jis bus mylimas vaikų ir gerai atrodys visiems, kurie jį dėvi. Sidabrinė spalva daro ją universalią ir gali būti dėvima ant bet kokio tipo drabužių.

6. Sidabrinis lapų pirštų žiedas:

Žiedas iš lapų pirštų iš sidabro

Šis gražus pirštų žiedas yra unikalus sidabro mados papuošalas. Jis gali būti dėvimas reguliariai, nes yra patogus. Lapas suteikia protingą žiedo išvaizdą ir gerai atrodys visiems, kurie jį nešioja.

7. Ananasų smeigės:

Ananasų smeigės

Šios mielos smeigės patiks ir vaikams, ir paaugliams. Jie yra minimalistiniai ir vieni geriausių sidabro papuošalų prekės ženklų. Jis gali būti dėvimas reguliariai ir atrodo tikrai puošniai. Tai modernus dizainas ir tampa labai populiarus.

8. Vyriški sidabro papuošalai:

Vyriški sidabro papuošalai

Ši madinga apyrankė pagaminta iš sidabro ir tikrai gražiai atrodo ant rankų. Vyrai taip pat gali reguliariai dėvėti, nes tai paprasta ir lengva. Apyrankės kryžminis dizainas padidina kūrinio grožį. Vyriški sidabro papuošalai šiais laikais tampa tikrai žinomi.

9. Moteriškas sidabrinis nosies žiedas:

Sidabrinis nosies žiedas moterims

Nosies žiedai vis dar madingi. Šį paprastą nosies žiedą galima nešioti kasdien ir jis atrodo labai gražiai ant nosies. Tai sustiprina veido grožį.