Žmonės šiandien pamišę dėl tradicinių, tačiau madingų šventyklos papuošalų. Šventyklos papuošalai yra sukurti pagal šventyklos meną ir yra pagaminti naudojant skirtingas formas, modelius ir struktūras. Sidabriniai šventyklos papuošalai dažniausiai teikiami pirmenybę vestuvėms ir šventiniam sezonui.

Tai puikiai papildo tradicines progas ir todėl atrodo visiškai žavingai su etniniais indų drabužiais.

Indijos sidabro papuošalų dizainas:

Štai keletas labai stulbinančių ir žavių šventyklos sidabro papuošalų dizaino Indijoje, kurie pavogtų jūsų širdį.

1. Įspūdingi šventyklos sidabro papuošalų karoliai ir auskarai:

stulbinantys-šventyklos-sidabro-papuošalų-karoliai ir auskarai

Sidabrinis šventyklos papuošalų rinkinys su gėlių reljefiniu dizainu yra gana patrauklus tradiciniam požiūriui. Atitinkamiems auskarams suteikiamas povas, o apačioje kabo nedideli dingteliai. Tvirtas kaklo dizainas suteikia puikią išvaizdą kaklui, kad atrodytų nuostabiai, ypač ant etninių sarees ir chaniya cholis.

2. Šventyklos sidabro papuošalų pakabukas:

šventyklos-sidabro-papuošalų-pakabukas

Šventyklos papuošalai iš esmės turi bet kurio Dievo ar deivės įvaizdį. Juvelyriniai dirbiniai puošia povą su Natraj laikysena, dar žinoma kaip Šiva. Dizainas taip pat apima perlų dizainą, kuris taip pat yra reljefinė sidabro dalis. Tai suteikia prabangią išvaizdą tradiciniam drabužiui ir dažniausiai tokiems šokiams kaip „Bharatnatyam“.

3. Sidabrinės šventyklos papuošalų karoliai:

sidabro-šventyklos-papuošalų-karolių

Radha Krišna dizainas yra ilgo kaklo dizainas, simbolizuojantis meilę ir amžinybę. Papuošalai su ilgu kaklu turi storą sruogą, suteikiančią vienas kitam pritvirtintą lapų dizainą. Gražus pakabukas rodo nesibaigiančią meilę. Tai geriausia dovana jūsų mylimam žmogui nešioti tradicinius drabužius, tokius kaip sarees.

4. Sidabro juosmens juostelės papuošalai:

sidabro-juosmens-diržo-šventyklos-papuošalai

Ieškote kažko kitokio ir nuostabaus ypatingai progai ar festivaliui! Išbandykite šį sidabro juosmens diržą su deivės simboliais, kad atrodytumėte kitaip ir gražiai. Dizainą galima pasididžiuoti tokioms šventėms kaip „diwali“, „Lakshmi pujan“ ir kt. „Kanjivaram sarees“.

5. Sidabrinės šventyklos karolių ir apyrankių rinkinys:

sidabro-šventyklos-karolių ir apyrankių rinkinys

Sidabrinius papuošalus ne tik įprastai ar šventei dėvėti, bet ir dabar nuotakos naudoja žavingai išvaizdai savo ypatingą dieną. Rinkinį sudaro vidutinio dydžio kaklo dizainas su keliais apskrito formos pakabukais, derantys auskarai, apyrankės ir juosmens džinsas. Visa tai puikiai dėvi nuotakas. Taip pat galite pritvirtinti maang tikka, kad užbaigtumėte rinkinį.

6. Sidabrinės šventyklos papuošalų karpis su perlais:

sidabro-šventyklos-papuošalų-haaro-su perlais

Jei jums patinka ilgi ir klasikiniai karoliai, tradiciškai žinomi kaip kiškiai, galite išbandyti šį nuostabų dizainą. Šis paprastas ir elegantiškas trijų sluoksnių karoliukas atrodys nuostabiai. Taip pat galite dėvėti šį kiškį tradicinėmis ir atsitiktinėmis progomis ir atrodyti visiškai stilingai ir madingai. Šiais laikais tokie kiškiai populiarėja be auskarų.

7. Gražus sidabrinis šventyklos papuošalų ilgų ir trumpų karolių rinkinys su povo dizainu:

gražus-sidabro-šventyklos-papuošalas-ilgas ir trumpas

Tradiciškai žmonės mėgsta dėvėti ilgų ir trumpų karolių rinkinį. Jei ir jums patinka nešioti gražų trumpų ir ilgų karolių derinį, galite išbandyti šį nuostabų karoliukų papuošalų iš karoliukų rinkinį. Tai galima nešioti su tradiciniais sariais ir kitais etniniais drabužiais.

8. Sidabrinių plaukų smeigtukų dizaino šventyklos papuošalai:

sidabro plaukų segtukai-dizainas-šventyklos papuošalai

Plaukų smeigtukai ne visiems patinka, tačiau šie ypatingi šventyklos dizaino smeigtukai patinka daugumai moterų. Jie puikiai tinka vestuvių progoms ir dažniausiai yra dėvimi klasikinių šokėjų ir nuotakų. Šventyklos papuošalai taip pat gali būti rankų darbo, kad suteiktų jiems kitokią ir spalvingą išvaizdą.

9. Sidabro apskrito šventyklos papuošalai:

sidabro-apskrito-šventyklos-papuošalai

Mėgstu dėvėti ilgus dizainus festivaliams ir ypatingoms progoms! Čia jūs turite unikalų sidabro šventyklos papuošalų dizainą, kuriam suteikiami keli apvalūs sidabro pakabukai. Pagaliau pakabukas taip pat turi ilgas girgždančias sruogas, kad jis taptų įmantresnis. Tai geriausiai tinka prie derančių sidabrinių monetų formos auskarų. Jis plačiai nešiojamas su medvilninėmis sarees.

Taigi šie nuostabūs sidabriniai šventyklos papuošalai yra naujausių tendencijų kūrėjai, ir jūs taip pat turite turėti nuostabių ir patrauklių šventyklos papuošalų savo spintoje. Šie papuošalai atrodo visiškai stilingi ir etniniai.