Šventyklos papuošalai yra seniausias tradicinis Indijos amatininkų menas. Šventyklos papuošalai pirmiausia buvo pagaminti Indijos kultūros Dievui ir deivėms. Tada klasikiniai šokėjai sutiko dėvėti ornamentus kaip savo šokių kostiumų dalį. Bharatnatyum ir Kuchhipudi šokėjai plačiai naudojo ilgus šventyklos karolius ir apyrankes ir pan..

antikvariniai šventyklos papuošalai

Lėtai visos moterys Indijoje mėgo jas nešioti. Ir šiandien visos užsienio šalys taip pat mėgsta turėti šventyklos papuošalus sau.

Įvairūs senovinių šventyklos papuošalų tipai:

Kai pradedame pirkti šventyklos papuošalus. Antikvariniai šventyklos papuošalai yra geriausi tarp aukso ir sidabro lobių. Čia yra keletas gražių ir nuostabių unikalių senovinių šventyklos papuošalų dizaino.

1. Antikvariniai šventyklos papuošalų karoliai:

antikvariniai-šventyklos-papuošalai-antikvariniai-šventyklos-papuošalų-karoliai

Tai senovinis šventyklos papuošalų karolių dizainas. Darbo grožį galima pamatyti atlikus kruopštų ir kruopštų darbą. Kaklo papuošalas pagamintas iš deivių simbolių pakabuko centre ir tas pats su kitais karolių priedais..

2. Antikvariniai šventyklos papuošalai su atviromis varžtais:

antikvariniai-šventyklos-papuošalai-antikvariniai-šventyklos-juvelyriniai dirbiniai-atveriami varžtai-apyrankės

Tai šventyklos papuošalų dizaino apyrankės. Čia jie panaudojo džinsų monetas, kad sukurtų senovinį šventyklos papuošalų dizainą, puikų kūrinį. Paprastas „ginni“ monetų dizainas suteikia turtingą efektą jūsų apsirengimui.

3. Antikvarinis pakabukas šventyklos papuošaluose:

antikvariniai-šventyklos-papuošalai-antikvariniai-pakabukas-šventykloje-papuošalai

Čia yra nuostabus pakabukų rinkinio dizainas, gražiai išraižytas auksu su dygliuotais rubinais ir smaragdais. Antikvarinis pakabuko dizainas yra geriausias šventyklos papuošalų pavyzdys. Pakabukas pagamintas iš aukso su daugiau deimanto išvaizdos.

4. Senovinis darbas šventykloje Tikka:

antikvariniai-šventyklos papuošalai-senovinis-darbas-šventykloje-teeka

Čia galite pamatyti vestuvinę tikką, pagamintą iš aukso šventyklos papuošalų. Darbas su tikka yra pagamintas iš dygliuotų deimantų rubinų ir perlų auksu. Nuostabus meno kūrinys. Šventyklos papuošalai naudojami santuokoms; nuotaka paprastai renkasi tik šventyklos papuošalus.

5. Šventyklos papuošalų juosmens diržas:

antikvariniai-šventyklos-papuošalai-šventyklos papuošalai-juosmens diržas

Mes turime juosmens diržą su originaliu senovinių šventyklos papuošalų dizainu. Nuostabus meistrų darbas. Juosmens diržas yra visiškai pagamintas iš dievybės simbolių, kad suteiktų jam tradicinę išvaizdą. Pietų Indijos moterys dažniausiai nešioja juosmens diržą labiau nei kitos moterys. Jų vestuvės ir klasikiniai šokėjai dėvi šventyklos dizaino juosmenį.

6. Tradicinis senovinis Jhumka su Nakshi:

antikvariniai-šventyklos papuošalai-tradiciniai-antikvariniai-jhumka-su-naksi

Čia yra jhumkas su tradiciniu nakshikaam, kurį padarė Indijos amatininkai. Džumkos yra puikus šventyklos antikvarinių papuošalų pavyzdys. Džumkos gražiai akmenuotos, kabančios rubinų smaragdai ir perlai. Jie suteiks jūsų apsirengimui etninį efektą.

7. Bajuband Antikvariniai šventyklos papuošalai:

antikvariniai-šventyklos-papuošalai-baajuband-antikvariniai-šventyklos-papuošalai

„Bajuband“ yra apyrankės tipo ornamentas, nešiojamas viršutinėje rankos dalyje. Tai gražus bajubando kūrinys. Čia bajubandas yra gražiai suprojektuotas ir dekoruotas rubinais ir smaragdais pagal dievišką dizainą. Dievui ir deivėms buvo siūlomi bajubandai. Dabar net moterys dažniausiai juos dėvi.

8. Sagės senovės šventyklos papuošaluose:

senoviniai-šventyklos-papuošalai-sagės-senoviniuose-šventyklos-papuošalai

Čia yra sari kaištis, pagamintas iš šventyklos papuošalų dizaino, kurį dėvi daugelis moterų ant savo sarees. Tai originalus tradicinis šventyklos papuošalų dizainas. Sagės būna įvairių dizainų ir metalų. Paprastai naudojamas sarees prisegti.

9. Šventyklos papuošalų suprojektuoti plaukų smeigtukai:

senoviniai-šventyklos-papuošalai-šventyklos-papuošalai-suprojektuoti plaukų segtukai

Plaukų smeigtukai taip pat yra sukurti kartu su nuostabiu šventyklos papuošalų kūriniu. Tradicinių papuošalų darbai labai mėgstami vestuvių progomis. Klasikiniai šokėjai ir Indijos nuotakos vestuvių progoms ir šokiams naudojo plaukų sages.

Taigi čia mes turime daug papuošalų dizaino, kurie yra gražiai išraižyti ir dekoruoti senoviniais senoviniais šventyklos papuošalais. Turime karolius, vestuvinius rinkinius, tikką, apyrankes, bajuband, plaukų segtukus ir sages ir kt. Daug kitų papuošalų, pagamintų pagal šventyklos dizainą, taip pat iš aukso, sidabro ir kitų metalų.