Juvelyrika yra universali puošybos forma. Juvelyriniai dirbiniai iš kriauklių, akmenų ir kaulų išliko nuo senų laikų, ankstesniais laikais, nes buvo dėvimi kaip apsauga nuo gyvybės pavojų arba kaip rango statuso ženklas. „Shell“ papuošalai yra viena iš gražiausių jūsų drabužių spintos papuošalų kolekcijų, kurios suteikia ypatingą išvaizdą, kad būtų išskirtinės iš minios.

„Shell“ papuošalų dizainas

„Shell“ papuošalų dizainas:

Paverskite savo gražias jūros kriaukles iš paplūdimio į vieną iš papuošalų iš kriauklių! Jūsų žinioms – nuo natūralių iki patrauklių, čia yra jūros kriauklių papuošalų kolekcija.

1. Kelių pakabukų apvalkalo karoliai:

kriauklių papuošalai-dizaino-kelių pakabukų-kriauklių karoliai

Kriauklių vėrinys yra gražesnis už bet kurį kitą papuošalą iš apvalkalo. Šis karoliai su daugybe pakabukų iš Monies Coral & „Cowries Shells“ atrodo patraukliai, nes tamsios spalvos drabužiai pritraukia visų rūšių žmones – nuo jaunimo iki vyresniųjų. Jie atrodo labai elegantiški ir elitiški. Šis kriauklių vėrinys buvo suprojektuotas sudėtingo dizaino, taip pat gali būti suprojektuotas naudojant tos pačios spalvos ir formos kriaukles. Šiems kriauklių papuošalams gaminti naudojamos įvairios formos kriauklės.

2. „Shell Bangle“:

apvalkalas-juvelyriniai dirbiniai-apvalkalas-apyrankė

Korpuso apyrankės yra labai paprastos ir patrauklios konstrukcijos ir, atsižvelgiant į kriauklių naudojimą, jų vertės pasikeis. Iš esmės kriauklės yra baltos ir rudos spalvos, o kitos kolekcijos taip pat yra kelių spalvų. Jie išgraviruoti ant metalų, tokių kaip sidabras, auksas arba daugelis kriauklių yra sujungtos virvele. Šio dizaino apyrankė su apvalkalu suteikia madingą išvaizdą tiek mergaitėms, tiek moterims.

3. Žiedas pagamintas iš Cowrie:

papuošalų iš kriauklių dizainas-žiedas-pagamintas iš karvės

Šis žiedas turi tradicinį stilių, kuris patraukia žmonių, ieškančių didelių ir unikalių žiedų, dėmesį. Karvės yra įterptos į raižytus metalus, o kai kurios kriauklės yra išraižytos centre, kad tilptų pirštais ir suteiktų madingą išvaizdą. Jie geriausiai dera su visais sidabro spalvos papuošalais.

4. Mados perlai:

kriauklių-papuošalų-dizaino-mados-perlų

Kaklo papuošalas, pagamintas iš aukščiausios kokybės perlų, yra labai patrauklus ir, jei naudojamas tinkamai, jie atrodo gana gerai, nes skiriasi nuo kitų papuošalų. Yra daug papuošalų iš kriauklių be perlų, kurie savo išvaizda yra mažesni, palyginti su brangakmeniu su perlu. „Shell“ papuošalų dizaino įvairovės yra prieinamos visoms amžiaus merginoms ir moterims, kurios suteikia madingą išvaizdą jų aprangai.

5. „Shell“ apyrankės:

kriauklių apyrankės

„Shell“ apyrankės yra tokios nebrangios ir greitai suplakamos, todėl jos yra puikus aksesuaras jaunoms merginoms ir suaugusiems. Ši „Shell“ apyrankė dėvintiesiems suteikia patrauklią išvaizdą. Šios apyrankės yra nudažytos kontrastingomis spalvomis ir užkabinamos aukso atspalvio kabliukais. Šios apyrankės yra puikus priedas jūsų įprastam biuro naudojimui ir progoms.

6. „Shell Anklet“:

kriauklės papuošalai-dizainas-apvalkalas-kulkšnis

Senovėje merginos, ko gero, nešios rankiniu būdu sukurtas kulkšnies kulkšnis, suteikiančias nepakartojamą išvaizdą. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl tokio tipo apvalkalai tinka bet kokio tipo žmonėms ir funkcijoms, kai jie dėvi kasdien. Ši kulkšnis sudaryta iš mažų kriauklių ir įterpta į mažų akmenų dizainą. Jei norite tradicijos ir modernios išvaizdos, tai gali būti geriausias pasirinkimas.

7. „Shell Pearl“ klubo grandinė:

kriauklių papuošalai-dizaino-apvalkalų-perlų-klubų grandinės

Apvalkalas su perlų klubų grandine naudojamas seksualiausiam žmonių žvilgsniui, kuris gali būti pagamintas iš mažo lukšto, o grandinės perlo centras gali būti išdėstytas nuostabiai. Dėvėdami šį apvalkalą, klubo grandinės suteiks komforto ir laisvės pojūtį.

8. Korpuso auskarai:

auskarai iš jūros kriauklių

„Shell“ auskarai yra elegantiški ir įmantrūs, todėl jie tapo kiekvienos moters svajonėmis. Jie yra puikios dovanos jubiliejams, gimtadieniams, vestuvėms, net Valentino dienai ir kitoms šventėms. Šie stilingi ir madingi auskarai yra vertingas jūsų drabužių spintos priedas. Šis auskaras su apvalkalu buvo pagamintas iš lankų ir papuoštas aukso spalvos žiedais ir baigtas žaliu perlu, kuris, palyginti su kitais, suteikia šiuolaikišką ir madingą išvaizdą.

9. „Shell“ plaukų segtukai:

jūros kriauklės plaukų segtukai

Šiandien rinka užpildyta nuostabiais plaukų aksesuarais, kurie suteikia jums kitokią išvaizdą kiekvieną savaitės dieną. Šie plaukų segtukai puikiai tinka paaugliams. Jei neturite daug plaukų, tai, žinoma, šis plaukų segtukas bus brangus, kad surištų plaukus.

Moterims aksesuarai yra svarbesni. Tokių papuošalų jiems reikia norint išgauti tinkamą išvaizdą ir užbaigti savo aprangą. Šis priedų pasirinkimas priklauso nuo jūsų skonio. Jie taip pat gali būti naudojami norint atrodyti gražiai. Tiesą sakant, jei esate didelis papuošalų iš apvalkalų gerbėjas, tada aukščiau išvardyti dizainai visiškai atitinka jūsų kolekciją.

Vaizdų šaltinis: M, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.