Istoriškai visame pasaulyje vyrai ir moterys dėvėjo karolius, auskarus, apyrankes, grandines, amuletus, pakabučius, žiedus ir daug kitų. Tačiau buvo laikoma, kad XIX – XX a. Vyrai nešiojo papuošalus. Jie apsiribojo rankogalių sąsagomis, laikrodžiais ir segtukais. Tačiau XXI amžius atnešė revoliucinius pokyčius ir vyrai eksperimentuoja su papuošalais, kurie buvo laikomi išskirtinai moteriškais.

Vyrų sidabro papuošalų dizainas:

Vyrai mieliau dėvi auksinius ir sidabrinius papuošalus. Štai keletas sidabrinių vyrų papuošalų dizaino.

1. Vyrų sidabrinės apyrankės dizainas:

Vyrų sidabrinės apyrankės dizainas

Šis sidabrinis grandininis karoliai idealiai tinka vyrams, kurie mėgsta tai padaryti paprastai. Jis taip pat gali būti dėvimas ant oficialios uniformos ir turi paprastą išvaizdą. Jis yra lengvas ir gali būti dėvimas reguliariai. Tai yra labiausiai paplitęs sidabro papuošalas vyrams.

2. „Phoenix“ kylantys sidabro žiedai vyrams:

„Phoenix“ kylantys sidabro žiedai vyrams

Feniksas yra graikų mitologinis paukštis, kuris, kaip manoma, prisikelia iš savo pirmtako pelenų ir paskui suyra. Šis fenikso žiedas pagamintas iš sidabro ir turi stiklą. Jis turi sudėtingą paukščio dizainą ir atrodo stilingai. Vyrams tai patiks, jei jie bus susipažinę su mitu.

3. Paprasta sidabro rankogalių apyrankė vyrams:

Paprasta sidabro rankogalių apyrankė vyrams

Ši kalta sidabrinė apyrankė yra sunki ir paprastos išvaizdos. Jį gali dėvėti vyrai, kurie ieško paprastų sidabrinių papuošalų vyrams su minimaliu dizainu. Tai gerai atrodo ant rankos ir suteikia madingą išvaizdą.

4. Sidabriniai vyrų papuošalų auskarai:

Sidabriniai vyriški papuošalai

Šiais laikais daugelis vyrų mėgsta nešioti auskarus. Jei gerai jį nešiojate, jis atrodo tikrai protingas ir stilingas. Šis paprastas sidabrinis auskaras yra metalinis ir suteikia vėsų prisilietimą prie ausų. Jį gali dėvėti paaugliai.

5. Paprastas sidabrinis vyriškas nosies žiedas:

Paprastas sidabrinis vyriškas nosies žiedas

Nosies žiedai labai dailiai atrodo, jei gerai nešiojami. Paprastai juos dėvi jauni vyrai ar paaugliai. Šis paprastas nosies žiedas nešiojamas ne vienoje pusėje, o centre. Tai paprasti sidabriniai vyriški papuošalai ir gali būti dėvimi progomis.

6. Sidabrinės vyrų papuošalų rankogalių nuorodos:

Sidabrinės vyrų papuošalų rankogalių nuorodos

Sąsagos yra dėvimos vyrų ant marškinių ir turi oficialią išvaizdą. Jie yra labiausiai paplitę iš sidabro papuošalų vyrams. Ši sidabrinė rankogalių sąsaga atrodo blizgiai ir yra kvadrato formos. Jis jaučiasi grubiai ir atrodo elegantiškai ant marškinių. Manžetės spalva atitinka bet kokios spalvos marškinius.

7. Religiniai sidabro papuošalai vyrams:

Religiniai sidabro papuošalai vyrams

Šis sidabrinis karoliai kaip pakabukas turi deimantais nusagstytą svastikos simbolį. Svaastikos simbolis induistams laikomas šventu. Šis karoliai turi religinę išvaizdą ir gali būti dėvimi reguliariai. Tai paprasta ir žavu ir patiks tiems vyrams, kurie tuo tiki.

8. Vyriškas sidabrinis kaukolės žiedas:

Vyriškas sidabrinis kaukolės žiedas

Kaukolės žiedai turi madingą išvaizdą ir yra mėgstami jaunosios kartos. Šis senovinis kaukolės žiedas atrodo triukšmingai, su bandomąja kaukole. Tai atrodo labai funky ant pirštų ir patiks visiems.

9. Antikvarinės vyrų sidabro apyrankės:

Senovinės vyriškos sidabrinės apyrankės

Šios apyrankės skiriasi nuo įprastų vyriškų apyrankių, nes atrodo keistai. Po plonomis senovinėmis apyrankėmis seka sunki plati apyrankė su turkio spalvos smeigėmis. Apskritai jis turi puikią išvaizdą ir puikiai derės su neoficialiu dėvėjimu.

Sidabriniai papuošalai vyrams tapo labai populiarūs keičiantis laikams. Vyrams siūloma daugybė dizainų. Sidabriniai vyriški papuošalai turi labai elegantišką ir turtingą išvaizdą, todėl jų paprasta apranga atrodo pasakiškai.