Moterims, nešiojančioms papuošalus, visada yra didelis įvaizdžio faktorius, kurį atspindi ne tik brangiausių brangiųjų metalų papuošalų nešiojimas, bet ir aukso bei sidabro šlifuoto metalo papuošalų rinkinys, pavadintas dirbtiniais ar dirbtiniais papuošalais. Į šią kategoriją patenka ir dirbtiniai šventyklos papuošalai! Šventyklos papuošalai suprojektuoti akį traukiančiais didžiuliais dizainais, vaizduojančiais Dievo ar deivės veidą. Šventyklos papuošalai yra žinomi dėl savo sunkumo. Internetu ir net parduotuvėse yra daugybė dirbtinių šventyklų papuošalų dizaino papuošalų.

Gražūs ir patrauklūs šventyklos papuošalų dizainai dirbtinai moterims:

Štai keletas trumpai paminėtų labiausiai mėgstamų dirbtinių šventyklos papuošalų.

1. Dirbtinių šventyklos papuošalų karolių rinkinys:

Dirbtinių šventyklos papuošalų karolių rinkinys

Dirbtinio papuošalų iš papuošalų karolių rinkinys iš esmės turi sunkų kaklo gabalėlį su auskarų pora, už labai priimtiną kainą. Šis gražiai suprojektuotas karolių rinkinys yra pagamintas taip, kad atrodytų ne mažiau nei brangus aukso rinkinys.

2. Tradicinis dirbtinių vestuvių papuošalų rinkinys:

Tradicinis dirbtinių vestuvių papuošalų rinkinys

Šis labai suprojektuotas vestuvių rinkinys, jei pagamintas iš aukso, nekainuoja mažiau nei kai kurie lakai. Tačiau išmintingai ir gražiai sukurtas tradicinio dizaino dirbtinis nuotakos rinkinys daro jį prieinamą.

3. Dirbtinių rubino šventyklos papuošalų rinkinys:

Dirbtinis „Ruby Temple“ papuošalų rinkinys

Šis šventyklos kaklo gabalas, įterptas žaliu rubinu, atrodo stulbinančiai gražiai. Pora raudonų ir žalių rubino auskarų yra puikus derinys. Šis mango formos kaklo gabalas šiandien yra vienas reikliausių dizainų. Netgi tas pats modelis su raudonu rubinu taip pat atrodo nuostabiai.

4. Antikvariniai dirbtiniai šventyklos karoliai:

Antikvarinis dirbtinės šventyklos karolių rinkinys

Šis dirbtinis senovinio stiliaus šventyklos karolių rinkinys prieštarauja senoviniam aukso karoliui. Tas pats auksinis karoliai būtų sunkiai dėvimi. Tačiau šis dirbtinis rinkinys daro jį lengvą, patogų ir leidžia jums atrodyti nuostabiai.

5. Dirbtiniai Kundano šventyklos papuošalų auskarai:

Dirbtiniai auskarai iš Kundano šventyklos papuošalų

Šie gražiai suprojektuoti dirbtiniai šventyklos stiliaus auskarai, įterpti į juodus kundanus, atrodo nuostabiai gražiai. Jis tinka prie visų spalvų drabužių ir yra labai lengvas dėvėti. Už labai mažą kainą galite įsigyti porą sunkiai atrodančių gražių auskarų.

6. Dirbtiniai šventyklos papuošalai su perlais:

Dirbtiniai šventyklos papuošalai su perlais

Parodytas dirbtinių šventyklos perlų papuošalų rinkinys, susidedantis iš karolių, auskarų poros, kulkšnies, juosmens, maang tikka ir daugelio kitų. Tai labai brangu, jei pagamintas iš brangaus metalo. Tačiau dirbtinai pagamintas daro jį prieinamą. Šiuos komplektus dažniausiai renkasi šokėjai, todėl jie atrodo grakščiau.

7. Dirbtiniai šventyklos papuošalų pakabukai:

Dirbtiniai šventyklos papuošalų pakabukai

Deivės lakshmi sukurtas dirbtinių šventyklos papuošalų pakabukų rinkinys yra vienas reikliausių Pietų Indijoje. Jis tampa labai sunkus, jei pagamintas iš aukso. Tačiau auksinio lakshmi pakabučio imitacija yra lengvesnė, todėl ją patogiau dėvėti.

8. Dirbtinis šventyklos apyrankės papuošalų dizainas:

Dirbtinis šventyklos apyrankės papuošalų dizainas

Yra daugybė dirbtinių šventyklos dizaino apyrankių. Tai suteikia jūsų rankoms tradicinį makiažą ir užbaigia jūsų aprangą. Jie puikiai tinka vestuvėms ir tradiciniams vakarėliams.

9. Dirbtinis ilgo stiliaus šventyklos papuošalų karolių rinkinys:

Dirbtinis ilgo stiliaus šventyklos papuošalų karolių rinkinys

Šis ilgas karolių modelis labiausiai patinka Pietų Indijoje. Dauguma moterų mėgsta dėvėti šio stiliaus kaklo gabalą, kad gautų grynai tradicinę aprangą. Tūkstančiai šių dizaino modelių yra sukurti per dieną. Tačiau vienam dideliam dalykui reikia daugiau aukso svorio. Tačiau mūsų imitacinis pasaulis leido kiekvienai gražiai moteriai sau leisti tą, kuriam patinka šis modelis.

Dirbtinio šventyklos stiliaus papuošalų dizainas yra puikus sprendimas sunkiems aukso šventyklos papuošalams. Dėl sudėtingo dizaino pobūdžio jie idealiai tinka santuokoms ir tradicinėms šventėms. Galite sujungti juos su tradiciniais Indijos saree.