„Panchaloha“ juvelyriniai dirbiniai yra pagaminti iš penkių loha (metalų). Šie penki metalai yra auksas, sidabras, varis, geležis ir švinas. Anksčiau buvo žinoma, kad induistų Dievo ir deivių stabas buvo pagamintas iš penkių metalų lydinių. Jis buvo laikomas šventu, o šių penkių metalų grynumas ir energija buvo galingi kaip aukščiausiasis Dievas.

Vėliau taip pat buvo nustatyta, kad dėvėti papuošalai, pagaminti iš panchaloha, padaro žmones pasitikinčiais savimi, sveikais ir turtingais, jei jiems pasiseks. Buvo sakoma, kad nakšatros ir zodiako ženklai, susiję su kiekvieno žmogaus mėnuliu ir saule, skiriasi priklausomai nuo žvaigždžių padėties ir jų traukos į metalus žemėje. Mokslininkai taip pat svarstė, kad tai daro įtaką žmogaus gyvenimui. Taigi žmonės pradėjo nešioti papuošalus, tokius kaip žiedai, pakabučiai, grandinėlė, apyrankės ir pan., Pagaminti iš panchdhatu pagal savo zodiako ženklą.

„Panchalogam“ papuošalų dizainas:

Palaipsniui „Panchaloha“ papuošalų menas tapo toks žavingas, kad žmonės jį dėvi net ir pasirinkę. Čia yra 9 geriausi papuošalų, pagamintų iš panchaloha, dizainai.

1. „Panchaloha“ karolių dizainas:

panchaloha papuošalai

Čia yra gražus karoliai, pagaminti iš panchaloha. Dizainas yra toks tradicinis: džinsinis raštas nusagstytas rubinais ir galiausiai ašaros lašas raudonas perlas daro jį gražesnį. „Panchdhatu“ papuošalus galima dėvėti nebijodami pasiklysti ar būti pavogti, nes papuošalai nėra labai brangūs.

2. Panchdhatu Rudraksha Mala:

panchaloha-papuošalai-panchadhatu-rudraksh-mala

Čia yra Rudraksha mala, pagaminta iš panchdhatu. Sakoma, kad rudrakša yra šventa sėkla iš šventojo Viešpaties Šankara medžio. Sėklos laikomos šventomis ir galingomis dėl savo visuotinės energijos. Žmonės dėvi juvelyriniuose dirbiniuose išdrožtas rudrakšos sėklas, todėl jie jaučiasi pasitikintys savimi ir artimi Dievui. Čia yra graži rudraksha sėklų mala, pagaminta iš panchaloha.

3. „Panchaloha Polka Diamond Anklet“:

panchaloha-papuošalai-panchahola-polka-diamond-anklet

Oho, koks gražus kulkšnių dizainas! Pažvelkite į šį kulkšnies dizainą. Tai dizainas su deimantais smeigtukais ir skambančiais mažais varpeliais po kiekvienu deimantu. Jis gaminamas panchaloha. Indijos ponios dėvi kulkšnis, kad pridėtų savo grožio.

4. „Kada Bangle Made from Panchaloha“:  

panchaloha-papuošalai-kada-bangle-made-from-panchaloh

Čia kada yra didelio storio apyrankė. Vyrai, mėgstantys papuošalus, taip pat dėvi skirtingo dizaino kada. Štai kadais, pagamintas moterims, pagamintas naudojant nakshikaam. Spalva skiriasi gaminant su panchdhatu.

5. Ilgo kablio vestuvių auskaras:

panchaloha-papuošalai-ilgi-kabo-nuotakos auskarai

Čia galite pamatyti auskarus iš panchaloha. Žmonės renkasi nešioti papuošalus iš „panchaloha“, nes pančdhatu nesunku įklijuoti spalvingus deimantus, nes jie puikiai dera prie jūsų aprangos.

6. Panchaloha deimantiniai žiedai:

panchaloha-papuošalai-panchaloha-deimantiniai žiedai

Žmonės nešioja deimantinius žiedus su atitinkamo tipo akmenimis. Akmenys daro didelę įtaką žmogaus gyvenimui. Sakoma, kad akmenys turi savo galią žmogaus protui, kai jie atspindi savo spinduliuotę su horoskopo žvaigždžių kryptimi ir viskas. Žiedai, pagaminti iš panchdhatu, daro deimantą efektyvesnį.

7. Pakabukų rinkinys su „Panchaloha“:

panchaloha-papuošalų-pakabukų komplektas-su-panchaloha

Čia yra pakabukų rinkinys, pagamintas iš penkių metalų. Dizainas yra toks dailiai raižytas, kad atrodo kaip grynas auksas. Merginos mielai dėvėtų tokį blaivų pakabukų komplektą.

8. Antikvarinės apyrankės:

panchaloha-papuošalai-antikvariniai-apyrankės

Čia yra graži dirbtinė apyrankė, merginos tikrai mėgsta. Tokią gražią apyrankę galite įsigyti labai žymiai greičiau nei auksinius ir sidabrinius papuošalus. „Panchaloha“ papuošalai gali būti suprojektuoti labai unikaliu būdu nei auksas.

9. Unikalus gyvatės žiedas:

panchaloha-papuošalai-unikalus-gyvatės žiedas

Čia yra dar vienas panchaloha žiedas. Žmonės nešioja paprastus žiedus be deimanto ant piršto. Paprastus panchaloha žiedus labai dažnai nešioja žmonės. Sakoma, kad tai suteikia gerą imunitetą sveikatai. Čia yra labai skirtinga gyvatės žievė.

Šie devyni papuošalų dizainai pagaminti iš panchaloha. Sakoma, kad penkių metalų lydinys, naudojamas papuošaluose „Panchaloha“, skirtingai reaguoja į žmogaus prigimtį. Šių metalų komponentai labai reaguoja, kai konkretaus asmens nakšatros yra savo vietose.