Egzersiz sizin için zor mu? Göbek yağını eritmek için egzersiz yapmak istemiyorsanız. o zaman karın yağını azaltmak için en iyi sonuçları kolayca elde etmenin birkaç yolu vardır. Hepimiz düz bir karına ve çamaşır tahtası absine bayılırız; O zaman spor salonunu yenmek için boşta mı? Fazla mide yağı, vücudunuzun ek bölgelerindeki aşırı yağ nedeniyle esas olarak zararlıdır. Neyse ki, ne pahasına olursa olsun egzersiz yapmaktan kaçınırsanız, bir dizi zararlı alışkanlığınızı değiştirerek bağırsaklarınızı azaltabilirsiniz. Şimdi, egzersiz yapmadan karnınızı küçültmek için yapabileceğiniz bazı basit, ancak etkili şeyler..

Egzersiz Yapmadan Karın Yağını Nasıl Azaltabilirsiniz?

Egzersiz Yapmadan Göbek Yağını Kaybetmenin En İyi Yolları:

Bu makale, egzersiz yapmadan göbek yağını nasıl kaybedeceğiniz konusunda size rehberlik edecektir. Aşağıda, egzersiz yapmadan karın yağının nasıl azaltılacağını açıklayabilecek en iyi ve etkili 15 yoldan bahsedeceğiz..

1. Azar azar yiyin:

Hızlı tüketenlerin, tüketmeyenlere göre daha fazla besine girdiği kanıtlanmıştır. Yemeklerinizi tamamen öğütmek için zaman ayırın. Sindirim sisteminiz üzerinde iyimser etkilerinin yanı sıra besinlerin daha iyi bünyeye katılabilmesini sağlar..

2. 3 Saati Yatarak Tüketin:

Hangi saatte uyuduğumuzda metabolizma hızımız daha yavaştır. Bu gelir, yatmadan önce yerseniz, vücudunuz gereksiz besinleri biriktirir ve onu vücut yağına dönüştürür. 10’da uyumaya gidiyorsanız, yatmadan 3 saat önce tüketin..

3. Yeterli Uyuyun:

Uyku açısından dezavantajlı kişiler kendilerini halsiz hissedebilir, aşırı şımartılmalarına neden olabilir. Bu nedenle 7-8 saat uyku uzun vadede kilo vermenizi kolaylaştıracaktır. Elektronik cihazlarınızı alın, aksi takdirde yatmadan önce kapatın. Çalışma, elektronik aletlere ne kadar az maruz kalırsanız, zihninizin ve vücudunuzun dinlenmesinin o kadar iyi olduğunu ortaya koydu..

5. Kalorili Beslenmeniz Üzerine Yakın Bir Test Yapın:

Kaçınılabilir birçok kaloriyi bile bilmeden ezerek bitiririz. Bu sıkıcı yeme, kiloları yığmanın en büyük suçlusu. Pansuman, soslar, meze ve süreç, ancak sağlıklı meyve suları da yüksek kalori sayımına katkıda bulunur. sonuç olarak tüm fazla kalorileri kestiğinizi onaylayın. Gazlı içecekler birçok doldurulmamış kaloriyi bağışlar ve ayrıca şişkinliğe tırmanır.

6. Su İçmek:

Soğuk su, vücudunuzun metabolik hızını artırmaya yardımcı olur. Bu yöntem daha fazla kalori yakar. kendim için, maden suyu yemekten daha iyi bir şey olmadığına inanıyorum. Bu tatlı, sentetik içecekleri atın. Yeşil çay, yağ yakıcı bileşenler içerdiğinden bir başka seçenektir. Yeşil çay, egzersiz yapmadan göbek yağını azaltmak için en mükemmel ipuçlarından biridir..

7. Tuzu Azaltın:

Arkadaki en büyük suçlulardan biri şişmiş bir karın tuzdur. Suyun korunması ile birlikte tuz bakımı vücuttaki kaosu bozar. Gün için tuz yeme izini sürün. Yeterli miktarda su içerken toksinleri vücuttan atarken, tuz alımınızı inceleyin, suyun korunmasının gerçekleşmediğinden emin olun..

8. Sigaradan ve Alkolden Uzak Durun:

Nikotin ve alkollü dolgu kilo alımını destekler. ‘Bira göbeği’ kelimesi birdenbire hayatta kalmaya yaklaşmadı! Bu yüzden kondisyonunuzu her şeyden önceleyin ve düz bir karın elde etme amacınıza sadık kalın.

9. Lif Açısından Zengin Yemekler Tüketin:

Yemeklerinizin sebzelere ek olarak meyveleri de içermesi gerektiğinden hiç şüpheniz olmasın. İştahınızı engelleyen birçok lif içerirler. Ek olarak, birçok mineral artı vitamin tutarlar. Göbek yağını eritmek için en iyi meyvelerden biri elmadır. Egzersiz yapmadan mide yağını azaltmak için lif açısından zengin öğünler almak en iyi ve en kolay yöntemdir.

10. Günde 3 Defadan Fazla Yemek Yiyin:

Karın yağınızı kaybetmek istiyorsanız, günde 5-6 kez yemek yemeniz gerekir. Değerli besinleri, vitaminleri ve mineralleri içeren kısım kesinlikle daha küçük olmalıdır. Daha fazla kez tüketirseniz, o zaman yüksek metabolizma seviyesinin korunmasına yardımcı olur. Ayrıca kan şekerini en iyi seviyede tutmaya yardımcı olur..

11. Karın Yağını Kaybetmek İçin Tedaviyi Taklit Etmek:

Mimik tekniğini kullanarak egzersiz yapmadan karın bölgesindeki yağları nasıl azaltacağınızı bilmiyor musunuz? Bu daha çok kilo vermeye yardımcı olan psikolojik bir tekniktir. Kilo vermede etkili olduğu kanıtlanmıştır. Karın kontrol kıyafetleri veya giysiler giyerek kilo verilebilir, ancak bu geçicidir. Göbeğinizi gizlemek için giymek yerine, genellikle ince ve fit fiziğe sahip kadınların giydiği sıkı oturan kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Bu size ince ve formda olmanın zihinsel memnuniyetini sağlayacak ve diyetiniz üzerinde sıkı çalışmanız için sizi bir nevi motive edecektir..

Karın yakınındaki giysiler de yardımcı olur ve bu aynı zamanda hepimizin kolayca yapabileceği oldukça etkili bir aksaklıktır. Bununla birlikte, gün boyunca dar giysiler giymemelisiniz, aksi takdirde kanın düzgün dolaşımına engel olabilir. Bu süreç, içinden geçen birçok kişi tarafından “son derece etkili” olarak adlandırılmıştır. Bu, egzersiz yapmadan göbek yağını azaltmanın en iyi yollarından biridir. O kadar harika ki, göbek yağını terlemeden bile azaltabilirsiniz..

12. Hava Yutma:

“Hava yutmak mı? Yok canım?” Bu, hava yutmanın şişkinliğe neden olabileceğini duyduklarında birçok insanın ortak tepkisiydi. Şişkinlik, kilo alımının çalışma senaryolarından biridir. Gün boyunca hava yutmanın şişkinliği tetikleyebileceği kanıtlanmıştır. Yutulan hava miktarını azaltmak, ağırlığı da azaltabilir ve bunun için hiç egzersiz yapmanıza gerek kalmaz. Kendin dene. Karnınızın ölçüsünü alın ve birkaç gün boyunca daha az hava yutma işlemine başlayın ve birkaç gün sonra tekrar karnınızı ölçün. Düzgün yaparsanız, ölçülecek bir karın olmayacağı için karnınızı ölçemezsiniz. Bunun egzersiz yapmadan göbek yağını azaltmak için en iyi tekniklerden biri olduğu söylenebilir..

13. İyi Bir Duruş:

İyi bir duruş her zaman gereklidir ve buna bağlı n tane amaç olmalıdır. İyi bir duruş, egzersiz yapmadan göbek yağını azaltmaya da yardımcı olur. İyi bir duruş, bir dizi vücut ağrısından ve ciddi sırt sorunlarından kaçınmanıza izin verebilir. Tüm bunlarla birlikte, yağ yakmaya da yardımcı olur. Evet! Uyurken, yürürken vb. neredeyse gün boyunca iyi bir duruşun korunmasının yağların azalmasına yardımcı olacağı kanıtlanmıştır ve bu, egzersiz yapmadan göbek yağını azaltmanın en iyi yollarından biridir. Ancak, insanlar bu basit görevi yaparken de sorunlarla karşılaşmaktadır. Ya çok tembeller ya da bazıları fiziğiyle ilgilenmiyor bile. Bu, yıllardır işe yaramış gibi görünen yağları azaltmak için en başarılı egzersiz dışı tekniklerden biridir..

14. Olumlu Bir Arkadaş Çevresi:

Kilonuz yüzünden sizi eleştiren arkadaşlarınızla uzun süre kalmayın. Bu, sağlıklı ve olumlu bir zihniyeti korumanın en iyi yollarından biridir ve daha önce tartışıldığı gibi, sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmek her zaman kilo vermeye yardımcı olur. Bu, egzersiz yapmadan göbek yağını azaltmanın en iyi yollarından biridir. Kişi olarak size kendinizle ilgili güzel katkılar sunacak ve aynı zamanda diyetinizi takip etmeniz için sizi motive edecek arkadaşlarınız olmalıdır. Egzersiz yapmadığınız veya herhangi bir şey yapmadığınız için diyet, o göbek yağını azaltmanız için en iyi ekipmanlardan biri olacaktır..

15. Daha Küçük Öğünler Yemek:

Midenizi doldurmak için başlıca iki çeşit yemek planınız olabilir. Bunlar, a) kilo vermek için daha küçük öğünler yemek veya b) sadece egzersiz yapıyorsanız yardımcı olan açlık dürtüsünü azaltmak için lif ve proteinle dolu bir seferde daha fazla yemek yemektir. Yani egzersiz yapmıyorsanız, daha küçük öğünler yemek daha sık yardımcı olur ve bu, egzersiz yapmadan mideyi küçültmenin en iyi yollarından biridir..

Bu yazıda, egzersiz yapmayı düşünmeden göbek yağını azaltmanın en iyi yollarından bazılarını sağladık. Bunlar işe meyillidir ve bu tekniklerin bazıları doğru beslenme ve alkol veya sigara gibi her türlü bağımlılıktan uzak sağlıklı bir yaşam tarzı yaşamakla ilgilidir..