Artėjant vestuvėms ir šventiniam sezonui, visos jūsų šeimos moterys turi būti užsiėmusios aukso pirkimu. Jei neturite laiko peržiūrėti 1000 modelių, mes esame čia, kad išgelbėtume jus! Šiame straipsnyje mes surinkome 10 gražių 25 g aukso haramo dizaino, tinkančių įvairioms progoms. Eikite per katalogą, kad išsirinktumėte idėjų ir likusioms moterims padėtumėte rimtų papuošalų tikslų! Taigi, ar esate pasiruošęs tyrinėti šiuos naujausius haramus, kurių apytikslis svoris yra 25 g aukso?

Naujausi ir geriausi 25 gramų auksiniai karoliai:

Čia yra keletas auksinių karolių, kurių svoris mažesnis nei 25 gramai.

1. Rubino ir smaragdo aukso Haramas:

Rubino ir smaragdo aukso Haramas

PIRKTI DABAR

Čia yra tradicinis 25 g aukso haramas, kuris puikiai tinka Pietų Indijos vestuvėms ir religinėms ceremonijoms. Vidutinio ilgio grandinė puikiai dera su jūsų etninių drabužių ansambliais, tokiais kaip šilko sarees ir kurtas. Dizainas turi grandininio stiliaus modelį su auksinėmis nuorodomis ir rutuliais. Brangieji akmenys, tokie kaip rubinai ir smaragdai, suteikia karoliams ypatingą indišką išvaizdą. Maži auksiniai rutuliai puošia pakabuką, kad atrodytų subtiliai.

 • Dizainas: 22K aukso Ghangroo karoliai
 • Metalas: 22K geltonas auksas
 • Proga: Vestuvės, vestuvių ceremonijos
 • Stiliaus patarimas: Norėdami sukurti sluoksniuotą išvaizdą, pridėkite paprastą chokerį ant šio karolių.

2. „Kerala Style Plain Gold Haram“:

Kerala Style Plain Gold Haram

PIRKTI DABAR

Jei ieškote kažko paprasto ir elegantiško, peržiūrėkite šį kūrinį. Kerala stiliaus ilgas haramas pasižymi tvirtu auksiniu gėlių motyvų dizainu. Grandinės ilgis yra 18 colių, o bendras svoris – 23 gramai. Šis universalus haramas puikiai dera su beveik bet kokia apranga ir gali būti dėvimas daugybe būdų. Galite nešioti jį vieną arba suporuoti su akmeniu ar deimantais nusagstytu kakliuku, kad atrodytumėte puikiai.

 • Dizainas: 22K paprasto geltono aukso karoliai su gėlių motyvais
 • Metalas: 22K geltonas auksas
 • Proga: Šventės, religiniai renginiai, nedideli susibūrimai
 • Stiliaus patarimas: Ant nugaros pridėkite papildomą auksinę grandinėlę, kad galėtumėte ją dėvėti kaip juosmens diržą.

3. Kieto aukso trumpo Haramo dizainas:

Tvirto aukso trumpo haramo dizainas

PIRKTI DABAR

Čia yra trumpas ir stilingas auksinis haramas, kuris puikiai tinka ilgakaklėms gražuolėms. Reguliuojamas karoliai atkreipia dėmesį į jūsų kaklo ir pečių liniją. „Haram“ pasižymi šiuolaikiško stiliaus dizainu, suformuotu iš gryno aukso, kad suteiktų papildomo spindesio ir blizgesio. Apytikslis šio gabalo svoris yra 23 gramai. Šis kūrinys yra būtinas jūsų papuošalų dėžutėje, nes puikiai dera su beveik bet kokio tipo apranga ir renginiais.

 • Dizainas: 22K aukso dygliuotas karoliai
 • Metalas: 22K geltonas auksas
 • Proga: Vestuvės, šventės, priėmimas
 • Stiliaus patarimas: Suporuokite jį su auksiniais auskarais, kad užbaigtumėte savo išvaizdą.

4. Aukso karolių rinkinys su nuorodų dizainu:

Auksinių karolių rinkinys su saitų dizainu

PIRKTI DABAR

Tokie renginiai kaip vestuvės ir aukšto lygio susibūrimai yra tinkamos vietos šiam prabangiam aukso karoliui puikuotis. „Haram“ sveria tik šiek tiek daugiau nei 25 gramus ir suteikia aprangai didingumo. Dizainas turi tvirtą auksinę grandinę su pritvirtintų saitų sluoksniais. Smulkios detalės su aukso lašeliais suteikia šiam kaklo papuošalui moterišką išvaizdą. Geriausia yra tai, kad „haram“ yra su atitinkamais auskarais, todėl esate surūšiuoti!

 • Dizainas: 22K pelkių auksinių karolių rinkinys
 • Metalas: 22K geltonas auksas
 • Proga: Vestuvės, Elitiniai vakarėliai, Priėmimas
 • Stiliaus patarimas: Dėvėkite jį ant Kanjeevaram šilko saree, kad atrodytumėte išskirtinai!

5. Rožinė ir žalia Palakka aukso karoliai:

Rožinės ir žalios spalvos „Palakka“ aukso karoliai

PIRKTI DABAR

Tiems, kurie nori tradicinio haramo, o ne šiuolaikinių kaklo papuošalų, „Palakka mala“ yra būtinas išbandymas! „Palakka haram“ yra Kerala stiliaus dizainas su mango formos „lapais“. Nors smaragdas yra įprastas, šis modelis turi rubinus, kad suteiktų unikalią išvaizdą. Aukso ir raudonos spalvos derinys jūsų aprangai suteikia neįvertintos elegancijos. Balti akmenys ir auksiniai rutuliai puošia 25 g aukso karolius, kad jie atrodytų eteriai!

 • Dizainas: 22K rubinas ir auksas Palakka Mala
 • Metalas: 22K geltonas auksas
 • Proga: Šventės, vestuvių dušas, sužadėtuvės
 • Stiliaus patarimas: Suporuokite karolius su derančiais rubino auskarais.

6. Ašarų lašų rašto aukso Haram rinkinys:

Aukso lašo rašto aukso Haram rinkinys

PIRKTI DABAR

Ar turite auksinių rinkinių, kurie tinka tik su tradiciniais drabužiais? Nežinote, ką dėvėti vakarinę suknelę priėmimui? Mes taip pat tai padengėme! Pažvelkite į šį stilingą ašarų rašto aukso karolių rinkinį, kurį būtina turėti savo papuošalų dėžutėje. Trumpo ilgio kaklo papuošalas turi tinklinio audinio tekstūrą, o sidabrinis rodžio lakas suteikia šiai nuostabiai auksinei grandinei deimantinį atspalvį. Tinkami auskarai yra komplekto dalis, kad užbaigtų jūsų išvaizdą.

 • Dizainas: Auksinio dizaino aukso karolių rinkinys 22K
 • Metalas: 22K geltonas auksas
 • Proga: Priėmimas, kokteilių vakarėliai, vestuvių ceremonijos
 • Stiliaus patarimas: Dėvėkite šį kūrinį virš suknelės, kuri atrodytų apsvaigusi.

7. Deimantinis dygliuotas kaskados aukso Haram dizainas:

Deimantinis dygliuotas kaskados aukso Haram dizainas

PIRKTI DABAR

Čia yra gražus deimantinis karoliai, kuriems bus neįmanoma atsispirti! Gėlių ir kaskados stiliaus dizainas suteikia ploną jūsų liekno kaklo išvaizdą. Haramas yra pagamintas iš 18 k aukso ir sveria apie 23 gramus. Šią gražią grandinėlę puošia apie 2 karatų deimantai ir vienas rubino akmuo. Šį universalų kaklo papuošalą galite dėvėti tiesiogine prasme prie bet kokios drabužių spintos. Suporuodami jį su tinkamais auskarais, galite padaryti šį haramą tinkantį bet kokiai progai – nuo vestuvių iki festivalių!

 • Dizainas: Deimantinis ir rubino karoliai iš 18Kt geltono aukso
 • Metalas: 18K auksas
 • Proga: Šventės, vestuvės, jubiliejai ir kt.
 • Stiliaus patarimas: Norėdami pavogti pasirodymą, pasirinkite derančias deimantines smeiges!

8. Stilingas gėlių rašto auksinis karoliai:

Stilingas gėlių rašto auksinis karoliai

PIRKTI DABAR

Štai kūrinys, kuriam pritars net jūsų paauglė dukra! Puošnus gėlių rašto karoliai yra būtent tai, ko jums reikia, kad atkreiptumėte dėmesį į viršutinę kūno dalį. Kaklo papuošalas yra maždaug 16 colių ilgio ir sveria apie 22, 3 gramus. Metalo grynumas yra 22 karatai, o dizainas neturi papildomų akmenų ar deimantų. Lygios ir tekstūruotos apdailos derinys sukuria nepakartojamą šio haramo išvaizdą.

 • Dizainas: Eliza aukso karoliai
 • Metalas: 22K aukso
 • Proga: Socialiniai susibūrimai, vakarienės ir kt.
 • Stiliaus patarimas: Suporuokite jį su gėlių temos auskarais, kad gautumėte komplimentų.

9. Dviejų eilučių tinklelio stiliaus auksinių karolių rinkinys:

Dviejų eilučių tinklinio stiliaus auksinių karolių rinkinys

PIRKTI DABAR

Čia yra šiuolaikinio stiliaus aukso haramo rinkinys, kuris tikrai sulauks daugybės komplimentų. Kaklo papuošalas pasižymi dvisluoksniu dizainu, kuris dera su tradiciniais ir moderniais ansambliais. Smulkios detalės apima subtilų tinklelio raštą ant karoliukų, o pakabukas suteikia kaprizingą išvaizdą haramui. Netgi auskarai pasižymi stilingu dizainu, kuris leidžia jiems dirbti įvairiai. „Haram“ rinkinys sveria apie 21 gramą ir yra 22 karatų geltonojo aukso.

 • Dizainas: Tinklinio stiliaus auksinių karolių rinkinys
 • Metalas: 22K aukso
 • Proga: Vakariniai vakarėliai, priėmimai, Sangeeth
 • Stiliaus patarimas: Dėvėkite gilią kaklo aprangą, kad karoliai išsiskirtų.

10. Aukso pintų karoliukų karolių rinkinys:

Aukso pintų karoliukų karolių rinkinys

PIRKTI DABAR

Štai dar vienas madingas auksinių karolių rinkinys, tinkantis visų amžiaus grupių moterims. Vienos eilės karoliai turi pintą aukso karoliukų dizainą, kuris suteikia išskirtinę jūsų kaklo išvaizdą. Geriausia šio haramo savybė yra ta, kad jums nereikia laukti didelės progos, kad galėtumėte juo pasigirti. Paprastas dizainas lengvai paverčiamas iš proginių papuošalų į kasdienius drabužius. Kaklo papuošalų rinkinys su atitinkamais auskarais yra 22 karatų aukso ir sveria apie 24 gramus.

 • Dizainas: Pinti karoliukai iš aukso karoliai su auskarais
 • Metalas: 22K aukso
 • Proga: Vakariniai vakarėliai, priėmimai, Sangeeth
 • Stiliaus patarimas: Dėvėkite kaklo nemokamą aprangą, kad karoliai išsiskirtų.

11. Auksinis karoliukų karoliai:

Auksinis karoliukų karoliai

Gražus karoliukų karoliai visoms moterims ir atrodo labai tradiciškai. Karoliukai yra labai sudėtingai išdėstyti, kad būtų pagaminti 2 karoliai. Tai labai gražus dizainas, skirtas auksiniam karoliui, kuris sveria mažiau nei 25 gramus ir gali veikti bet kokia proga. Šio dizaino akcentas yra tai, kad jis tinka įvairaus amžiaus moterims. Tai gerai pakuotėje, puikus pasirinkimas 25 g aukso karolių dizainui.

12. Slyvų Bago gėlių karoliai:

„Plum Bago“ gėlių karoliai

Tai gražus gėlių 25 gramų aukso karolių dizainas, kurį galima įsigyti rinkoje. Tai atrodo labai tradiciškai. Gėlių raštas suteikia šiam karoliui daugiau grožio. Atrodo elegantiškai. Šie 25 gramų auksiniai karoliai yra geriausios grožio dovanos, kurias galėtumėte nusipirkti savo ypatingoms vestuvių dienoms. Jis labai dailiai pagamintas su tais gėlių pakabučiais ir karoliukais ant sruogų.

13. Brangakmenio aukso karoliai:

Aukso spalvos brangakmenio karoliai

Meilė ir aistra auksui tarp moterų yra išskirtinė. Šis brangakmeniais nusagstytas karoliai padidina karolių grožį. Raudonos ir žalios spalvos brangakmeniai yra papildoma atrakcija. Tai labiau atrodo kaip antikvarinis kūrinys. Tai geriausiai tinka oficialiems renginiams. Tiesiog priderinkite jį prie gražių auskarų ir apyrankių, kad užbaigtumėte rinkinį. Šie auksiniai karoliai yra 25-30 gramų.

14. Išpjovos karoliai:

Išpjautas karoliai

Tai vienas iš geriausių gražių 25 gramų auksinių karolių dizaino modelių. Tai atrodo taip paprasta, kai viena auksinė sruoga reguliariai pritaiso tų gražių perlų. Auksinis gėlių raštas tarp perlų suteikia rinkiniui daug elegancijos. Tai atrodo taip madinga. Tai labiausiai tinka vakarėliams. Moterys gali puikuotis šiuo gražiai atrodančiu kaklo papuošalu ir didžiuotis savo kolekcija.

15. Povo pakabuko karoliai:

Povas pakabukas karoliai

Tai tradicinis papuošalas. Visos tos ponios savo kolekcijoje turėtų turėti vieną tokį dizainą. Gražus povo pakabukas prideda didybės. Jis gaminamas tik rankomis. Tie povai šiame auksiniame rinkinyje atrodo labai elegantiškai. Moterys gali spalvoti kodą su tokiu gražiu povo dizainu.

Auksinis 25 gramų karoliai yra esminė kiekvienos moters dalis. Jie labai atsargiai rūpinasi šiais auksiniais ornamentais. Šie dizainai, kurių svoris yra mažesnis nei 25 gramai, yra gražiausios dovanos moterims. Auksiniai karoliukai kartu su juodais karoliukais ar brangakmeniais būtų labai gražus dizainas.