Rubinas yra savotiškas brangakmenis. Natūralus rubinas yra nuo rožinės iki raudonos kraujo spalvos. Rubinas laikomas vienu iš keturių geriausių ir brangiausių akmenų, rastų iš gamtos išteklių. Keturi natūralūs akmenys yra deimantas, safyras, smaragdas ir rubinas. Kaip ir deimantai, rubinas taip pat klasifikuojamas pagal gabalo kokybę, atsižvelgiant į jo dydį, spalvą, pjūvį ir aiškumą.

Ryškiausias ir vertingiausias rubinas priklauso nuo jo spalvos tamsos. Raudonas, kraujo raudonas arba balandžių kraujas laikomas brangiausiu tarp kitų tos pačios kokybės rubinų. Manoma, kad rubinas yra liepos mėnesį gimusių žmonių akmuo. Taigi liepos mėnesio kūdikiams, žinoma, patiks rubino papuošalai. Ir vienas pasirinktų įsigyti brangiausią saulėtekio rubiną.

rubino karoliai

Tamsiai raudona spalva rubinuose apibūdinama kaip geriausias rubinas, tačiau mes taip pat gauname rubinus su švelniais violetinės, rožinės ir oranžinės spalvos tonais. Purpuriniai raudoni rubinai yra tamsūs ir, derinami su geltono aukso papuošalais, daro žavingą poveikį.

Naujausi rubino akmens karoliai:

Čia yra 15 gražių papuošalų iš rubino karolių, skirtų mergaitėms ir moterims, sąrašas.

1. Kriaušės forma ir apvalus deimantinis paveldo karoliai:

Kriaušės forma ir apvalus deimantinis paveldo karoliai

Kriaušės formos rubino akmuo, grynas kraujo raudonas, sujungtas su baltu apvaliu deimantu, nusagstytu baltu auksu, yra tiesiog nuostabus derinys, kurį galima nešioti mėnulio naktį. Raudonųjų ir baltųjų akmenų grožis, kabantis vienas ant gerai prižiūrimo kaklo, atrodo nuostabiai širdį. Raudonas rubinas yra toks vienišas, kad suknelė pražysta.

2. Auksu padengti rubino karoliai moterims:

Auksu padengti rubino karoliai moterims

Auksu padengtas rubino karoliai yra vienas iš lobių, kuriuos kiekviena moteris norėtų turėti. Raudonoji rubinų šlovė taip pat yra moteriško grožio turtas. Smulkiai supjaustytas ovalios formos rubinas yra padengtas grynu tamsiai geltonu auksu ir išklotas deimantų apskritimu, atrodo tiesiog stulbinančiai. Ir nepamirškite, kad kriaušės formos rubinas, kabantis karolių centre, puikiai tinka.

3. „Ruby Stone Vintage“ karoliai:

Rubino akmens vintažinis karoliai

Klasikiniai papuošalai su originaliu rubino akmens efektu gali padaryti jūsų išvaizdą nuostabią. Rubino akmenys meniškai paverčiami karoliukais ir didelėmis plokščiomis bei dizainerių formomis, kurios galiausiai tampa puošniais karoliais. Oksiduotas kaklo papuošalas su dygliuotais rubino akmenimis gali ne tik praturtinti jūsų aprangą, bet ir puikiai atrodyti prie jūsų aprangos.

4. Aukso rubino smaragdo karolių dizainas:

Aukso spalvos rubino smaragdo karoliai

Kai kalbame apie akmenis, smaragdų ir rubinų pavadinimai dažnai būna pirmieji. Smaragdų, rubinų ir deimantų derinys visada sukuria fantastišką porą. Kaklo papuošalas, pagamintas iš rubinų ir smaragdų, užmuštų auksu, yra tiesiog tobulas kaklo gabalas, kurį bet kuri moteris pabrėžtų vakarėlio metu. Netaisyklingos smaragdų ir rubinų formos daro rinkinį elegantiškesnį ir nuostabesnį.

5. Dvigubos gulbės rubino karoliai:

Dvigubas gulbės rubino karoliai

Puikus gulbių dizainas, pagamintas iš spindinčio raudonų rubinų švytėjimo. Platininis rubinų pagrindas fantastiškai leidžia gulbėms atrodyti gražiau. Širdį kuriančių gulbių veidas atneša visus dviejų meilužių jausmus. Širdies formos rubinų pjūvis daro gulbės kūną nuostabiu meistrų kūriniu. Viena platinos grandinė su šiais rubino gulbės pakabučiais stabdo akis.

6. Širdies formos rubino akmens karoliai su deimantu:

Širdies formos rubino akmens karoliai su deimantu

Didelis širdies ir rubino pakabuko karoliai su poros širdies formos rubino auskarais padarys jūsų išvaizdą nuostabų ir blizgantį. Rubino širdžių žandikaulį nuleidžiantis dizainas sustiprins seksualią bet kurios ponios išvaizdą. Bet kokios paprastos spalvos atvira kaklo spalvinga suknelė atrodo kaip viskas, ko reikia, kad ištirptų daugybė širdžių.

7. „Vintage Style“ ovalo ir „Pave Ruby“ pakabučių karoliai:

Vintažinio stiliaus ovalus ir „Pave Ruby“ pakabinamas karoliai

Didelio dydžio ovalo formos rubinas, inkrustuotas tarp grindinio deimanto rėmo, kartu su mažu to paties dizaino rubinu, esančiu virš jo, pasakiškai atrodo. Raudona raudona rubino spalva iš savo atspalvio iškelia meilės troškimą. Bet kuri ponia gali atrodyti nuostabiai raudona apranga, ypač trumpa madinga suknelė, kuri puikiai dera su tokiu nuostabiu pakabučiu karoliu.

8. Sidabrinės ir rubininės žuvies pakabuko karoliai:

Sidabrinės ir rubininės žuvies pakabuko karoliai

Labai stilingai atrodantis senovinis rubino pakabukas atrodo visiškai neatskiriamas nuo pasaulio dizaino, todėl jūsų išvaizda gali išsiskirti. Žuvis, krintanti iš sidabro spalvos žieminių gėlių, išgraviruoja ovalo formos rubiną. Pati mintis suteikia išskirtinį efektą kaklo vėriniui. Toks unikalus karoliai gali būti pasirinkimas tiek vyrams, tiek moterims.

9. Rubino raudono krištolo karoliai:

Rubino raudonos spalvos krištolo karoliai

Dvigubas pasirinkimas tiek vyrams, tiek moterims yra krištolo formos iškirptas rubinas, išgraviruotas sidabro rėmu, kuriame yra smailūs rubino kristalai. Filigraninė sidabro grandinė geriausiai tinka vyriškiems drabužiams.

10. Filigraninis rubino karoliai:

Filigraninis rubino karoliai

Violetinės spalvos rubino brangakmenis yra vienas geriausių tarp rubinų. Retas rastas rubinas yra tamsus savo atspalviu. Kai jis smulkiai pjaustomas į išskirtinę į lašą panašią formą, rubinas būtų daugelio paklausa. Rubinas pritvirtintas gerai suprojektuotu filigraniniu pakabuku, todėl viskas puikiai tinka parodyti renginį.

11. Tikri graviruoti rubino karoliukų karoliai:

Tikras graviruotas rubino karoliukų karoliai

Karoliukai iš originalių rubino akmenų yra labai populiarūs. Rubino karoliukų išvaizda suteikia turtingą brangiųjų akmenų jausmą ant kaklo. Dėl rubino karoliuko svorio taip pat yra sunkus karoliai. Turtinga išvaizda tikrai priskiriama rubino karoliukų karoliams.

12. „Ruby“ ir „Diamond Bib“ karolių dizainas:

„Ruby“ ir „Diamond Bib“ karolių dizainas

Rinkinys su išgalvotomis rubinais ir apvaliais deimantais, sumontuotas iš 18 karatų aukso, sukuria žavingą vėrinį. Didelis karoliai uždengia visą kaklą, todėl yra papuošalai ir parodos kamštis.

13. Balti kriauklių perlai ir rubino karoliai:

Balti kriauklių perlai ir rubino karoliai

Ovalios formos rubinas karolių centre gali būti traukos centras. Ir kai jis yra didelis, tikrai neužsibusite, kad to paprašytų. Suvyrus baltais jūros kriauklių perlais, karoliai atrodys kaip lobis, turintis tokį karolį.

14. Dizainerio Ruby aukšto kaklo karoliai:

Dizainerio Rubino aukšto kaklo karoliai

Karalienės dizaino karoliai yra širdį stabdantis turtas bet kuriai moteriai. Iš markizės formos supjaustytų rubinų grožio galite aštriai pažvelgti į juvelyrinius dirbinius. Markizės pjaustyti rubinai skiriasi nuo kitų akmens formų. Suporuotas su baltais deimantais, inkrustuotais balto aukso karūnos formos kaklo gabalu, tai bus nakties šou.

15. Nuotakos aukso rubino karoliai:

Vestuvinis auksinis rubino karoliai

Rubino spalvos Indijos vestuvių karoliai yra brangūs. Visiškai rubinu išgraviruotas kaklo papuošalas su rubinais net ant kelių sruogų, kuriose yra rubino spalvos didelis pakabukas – nuotaka jaučiasi aukštai.

Kai rubinai formuojami ir dygliuojami metalais ir tauriaisiais metalais, tokiais kaip auksas ar platina, aukščiausias ornamento grožis išryškėja į kitą aukštį. Rubinai eksperimentavo su daugybe dizainų, kurie laimi širdį – prie rubinų pririšti prie sunkių karalienės nuotakos karolių. Rubino grožis niekada neišnyksta. Rubinai yra nusagstyti auskarais, pakabukais, žiedais, o ryškiausiai – karoliuose. Renkantis rubino karolius tikrai reikia gerai pagalvoti.