Kaklo papuošalai yra labai svarbūs moterų papuošalų dėžutėje, nes jie užbaigia moters aprangą. Kaklo papuošalas suteikia žavesio moters asmenybei ir suteikia jai išvaizdą. Dizaineris yra žmonės, kurie kuria skirtingus ir unikalius papuošalus ir suteikia jiems daugiau grožio. Jie maišo ir derina skirtingus metalus, akmenis ir perlus, kad sukurtų išskirtinį kaklo papuošalą, kurį gali įvertinti ir dėvėti merginos ir moterys bet kokia proga ir bet kokia apranga..

naujausių dizainerių karoliai

Įvairių tipų dizainerių karoliai mergaitėms & Moterys:

Yra daugybė novatoriškų dizainerių karolių, kurie į juos žiūrėdami gali išprotėti. Pažvelkime į 15 geriausių moterų ir mergaičių dizainerių karolių:

1. Naujausio dizainerio aukso spalvos rubino lapų karolių rinkinys:

Naujausio dizainerio aukso spalvos rubino lapų karolių rinkinys

Sunku atsispirti šiam geltonam metalui, auksas ir iš jo pagamintas metalo karoliai visada yra labai žavūs ir gražūs. Su šiuo brangiu rubinu yra reljefas, todėl karoliai atrodo autentiški ir dizaineriai. Vėrinys yra meniškai suformuotas lapo pavidalu, todėl karoliai atrodo išskirtinai, taip pat ir dėvėtojo kaklas.

2. Kelių sluoksnių „Kundan“ ir „Ruby Designer Gold“ karoliai:

daugiasluoksniai dizainerio-aukso-kundano ir rubino karoliai

Kai kurioms patelėms ypač patinka sluoksniuoti karoliai, todėl šis dizainerio karoliai yra puikus pasirinkimas. Dizaineriai suprojektavo juos naudodami visus tauriuosius metalus, tokius kaip auksas, rubinas ir kundanas, suteikdami asmeniui karališką ir madingą. Šio tipo karoliai gali būti dėvimi ir šauniuose vakarėliuose, taip pat gali būti dėvimi vestuvėse.

3. Antikvariniai raudonos ir baltos spalvos dizainerių karoliai moterims:

Senoviniai raudonos ir baltos spalvos dizainerių karoliai moterims

Kadangi pavadinimas rodo antikvarinį, karolių dizainas buvo paveldėtas prieš dešimtmečius. Šie karolių tipai atrodo pasakiškai ant etninės aprangos ir netgi papildo nuotakos išvaizdą. Nuostabus karoliai pagaminti iš aukso, derinant raudoną ir baltą kundaną. Šie įvaizdžiai yra pasenę ir visada išlieka madingi.

4. Dizainerio krištolo cirkonio vestuvių karoliai:

Dizainerio kristalų cirkonio vestuvių karoliai

Kalnų krištolas yra maži akmenys ir atrodo kaip deimantai ir turi geidulingą išvaizdą, pagamintą iš stiklo ar brangakmenio. Krištolinio cirkonio karoliai atrodo nepaprastai, nes karoliai yra suformuoti f lapo raštu ir puikiai tinka bet kuriai vestuvių nešioti vestuvių dieną. Kaklo papuošalas suteiktų nuotakai išskirtinę išvaizdą ir atrodytų gražiai visų akyse.

5. Geltonos ir auksinės spalvos perlų karoliai:

Geltonos ir auksinės spalvos perlų karoliai

Kadangi karoliai atrodo labai paprasti, aukso eleganciją galima įamžinti tik paprastuose karoliuose, o jei perlai pakabinami ant kraštų, tai atrodo nuostabiai. Vėriniui nereikia daugiau dizaino, jis atrodo tobulas. Tokio tipo karoliai gali būti dėvimi jaunų merginų, net todėl jie atrodo žaviai ir patraukliai.

6. Paprastas dizainerio auksu padengtas perlų karoliai:

Paprastas dizainerio auksu padengtas perlų karoliai

Aukso ir perlų derinys yra išskirtinis. Perlai su deimantais atrodo karališkai, didingai ir labai gražiai. Čia balti perlai yra įklijuoti pagal tam tikrą modelį ir formą, todėl jie atrodo labai patrauklūs akims, o šio vėrinio dėvėtojas bus kupinas komplimentų.

 7. Užburtas dizainerių karoliai mergaitėms:

Užburtas dizainerių karoliai mergaitėms

Čia yra nuostabus dizainerio karoliai, kuriuos galima dėvėti įvairiose gyvenimo srityse, todėl minioje atrodote išskirtiniai ir unikalūs. Šio tipo dizainerių karoliai atrodytų gražiai ir jaunoms merginoms, nes gali būti derinami su vakarietiškais ar kasdieniais drabužiais, todėl atrodysite šauniai ir stilingai.

8. „Blue Sapphire“ dizainerių karoliai:

„Blue Sapphire“ dizainerių karoliai

Deimantai visada putoja, o jei tai mėlynas safyras, tada karoliai turi atrodyti iš pasaulio. Mėlynas safyras turi daugybę mėlynos spalvos, pavyzdžiui, tamsiai mėlyną, indigo ir tt, ir šiame karoliuose naudojamos įvairios mėlynos safyro spalvos, todėl jis atrodo stulbinančiai ir išskirtinai. Kaklo papuošalas turi turtingą išvaizdą ir suteikia žmogui visišką išvaizdą.

9. Naujausias dizainerių auksinis karoliai vestuvėms:

Naujausio dizainerio auksiniai karoliai vestuvėms

Čia yra naujausio dizainerio karoliai, pagaminti iš aukso. Vėrinio išvaizda yra labai madinga, todėl dėvėtojas atrodo stilingai, madingai. Meninis pakabukas, įspaustas tarp karolių, padidina karolių grožį ir daug kartų sulankstomas, todėl atrodo nuostabiai ir išskirtinai.

10. Dizainerio Kundano karoliai auksu:

Dizainerio Kundano karoliai iš aukso

„Kundan“ papuošalų dizainas yra labai paklausus nuo seniausių laikų, nes jis atrodo pasakiškai ir suteikia asmenybei karališką ir elegantišką išvaizdą. Dėl meistriškumo karoliuose jis atrodo fantastiškai ir gali būti geras vestuvių drabužis, taip pat galite nešioti ir šauniuose vakarėliuose.

11. Dizainerio emaliu dengtos drugelio formos karoliai:

Dizainerio emaliu dengtos drugelio formos karoliai

Gražus karoliai turi plačią auksinę grandinėlę, ant kurios puošnus, gražus drugelis įspaustas akinančiu efektu. Drugelis turi žvilgančią emalio dangą, o pabaigoje pakabinti maži perlai, todėl visiems sunku pasakyti „ne“ šio dizainerio karoliai. Šio tipo karolius gali nešioti ir mažos, ir jaunos merginos.

12. Elnių formos aukso dizainerio karoliai:

Elnių formos aukso dizainerio karoliai

Elnias yra grakštus žvilgsnis ir turi grožio formą po laisve. Elnias simbolizuoja meilę, malonę, grožį ir vaisingumą, visas moters savybes. Elnių formos dizainerių karoliai jaunoms merginoms atrodo šauniai ir madingai, todėl jos atrodo stilingai prieš savo draugus ir kolegas.

13. „Choker“ dizainerių karoliai vestuvėms:

„Choker“ dizainerių karoliai vestuvėms

„Chokers“ yra sunkiai atrodantys karoliai, pagaminti iš brangakmenių ar pusbrangių akmenų su deimantais ar kundanais, kad karoliai taptų dangišku ir karališku. Tokio tipo karoliai puikiai tinka nuotakai nešioti savo vestuvių dieną ir netgi yra dėvimi įžymybių, kad suteiktų jiems deivės išvaizdą.

14. Dizainerio povo formos karoliai:

Dizainerio povo formos karoliai

Dėl gyvybingo akmenų naudojimo ir nuostabios ryškios spalvos koncepcijos šis karoliai atrodo dangiškai, todėl sunku atsisakyti šio tipo išskirtinių karolių. Šio karolių meistriškumas yra puikus ir palieka žmones be žado. Vėrinyje visas dizainas yra pagamintas iš šalčio aukso, todėl jis atrodo nuostabiu dizainerio karolių gabalu.

15. Dizainerio tradicinis perlas su aukso karoliais:

Dizainerio tradicinis perlas su auksiniais karoliais

Aukso ir perlų derinys yra visiškai išskirtinis, nes geltona su balta leidžia jaustis tyrai ir dieviškai. Vėrinio dizainas ir raštas yra dangiški, o tai, kaip perlai yra dygliuoti pagal tam tikrą modelį, pagerina karolių vaizdą. Ant kraštų pakabinti maži perlai karolius paverčia žavingais ir tradiciniais.

Svarbiausias moterų puošybos ornamentas yra karoliai, o jei karoliai yra dizainerio, tai ko dar kiekvienas gali reikalauti. Dėvėdami dizainerių karolius galite sukurti įspūdį prieš savo draugus ir atrodyti stilingai, kitaip nei kiti. Galite sukviesti vakarėlį ir turėti savo stiliaus pareiškimą. Atėjo laikas pakeisti savo drabužių spintą ir pridėti prie jos keletą stilingų dizainerių karolių.