Jaunos merginos ir ponios mėgsta nešioti kaip paprastą aksesuarą ant kaklo, o tai ne tik padidina moterų grožį, bet ir išties pagyrina dėvimus drabužius. Paprasta kurta ir džinsai suteiks monotonišką išvaizdą, tačiau kai jie bus suporuoti su paprastu karoliu, kurį galima įsigyti bet kurioje parduotuvėje.

paprasti karolių dizainai

Merginoms atėjo laikas sužinoti apie 15 populiariausių paprastų karolių dizaino, kuris tikrai pakeis jūsų apsirengimo stilių. Tais laikais išnyko paprasta grandinė su plastikiniu dolerio pakabuku, dabar atėjo laikas atnaujinti nauju ir naujausiu dizainu, kuris derės prie paprastos suknelės ar kurtos.

Gražūs paprasti karoliai jaunoms moterims:

Čia yra geriausi paprastų karolių su vaizdais modeliai.

1. Daugiaspalvis karoliukų paprastas karoliai:

Daugiaspalvis karoliukų paprastas karoliai

Įspūdingas daugiaspalvis kaklo papuošalas suteikia įspūdingą išvaizdą, kai derinamas su paprasta kurta ar suknele. Karoliukai yra skirtingo dydžio ir formos, kurie yra sujungti vienas su kitu naudojant sriegį su rankoviniais apskrito dizaino žiedais, pritvirtintais prie karoliukų.

2. Siūlo karoliai su sidabriniu pakabuku:

Siūlų karoliai su sidabriniu pakabuku

Žalioji gija yra labai paprasta, tačiau ji daro savo stiliaus pareiškimo priedą. Siūlų karoliai paprastai yra trumpi su kablio priedu. Šio tipo karoliai derinami su oksiduoto vokiško sidabro pakabuku. Vienas garsiausių dizaino yra oksiduotas tuščiaviduris sidabrinis pakabukas su senoviniu dizainu aplink pakabuką. Plonas juodas siūlas yra prijungtas prie pakabuko su kabliu, pritvirtintu prie pakabuko.

3. Bib dizaino karoliai:

Seilinuko dizaino karoliai

Kaklo papuošalas, kaip paaiškina pats pavadinimas, šio vėrinio dizainą atkartoja kaip seilinuką, naudojamą rišti aplink vaikų kaklą, apimantį krūtinės sritį. Tas pats dizainas sukurtas kuriant paprastus karolių dizainus. Šis dizainas suformuotas sujungus daugybę pakabukų į vieną karolį. Sidabrinių segtukų karoliai yra palyginti pigesni nei tikri auksiniai seilinukai. Spalvotas metalinis apykaklės karoliai yra populiaresni tarp jaunimo.

4. Apykaklės aukso karoliai:

Aukso apykaklės karoliai

Apykaklės karoliai yra skirti uždengti apykaklės sritį tiesiai po kaklu, todėl atrodo kaip kaklo karoliai. Šis paprastas paprasto aukso karoliai turi grandinę, pritvirtintą prie vėrinio nugaros su kablio priedu. Šio tipo karolių apdaila gali būti pagaminta kaip matinis arba nuobodus karoliai

5. Pinti tekstilės karoliai:

Pinti tekstilės karoliai

Šio tipo paprasti karoliai yra pagaminti iš 90% medvilnės medžiagos, kuri yra surenkama kaip perdirbta laužo medžiaga tekstilės pramonėje. Ši medžiaga yra pinta ir sujungta, kad susidarytų trys virvės nerti karoliai. Šio tipo karoliai gali būti pagaminti iš vienos arba daugiaspalvės tekstilės medžiagos.

6. Silkės kaulų dizaino paprastas sidabrinis karoliai:

Silkės kaulų dizaino paprastas sidabrinis karoliai

Sukurtas silkės kaulas yra glaudžiai pritvirtintas metalinio rašto srautas, todėl jis atrodo plokščias ir storas. Vėrinio plotis gali būti nuo plono iki labai storo. Kaklo papuošalą geriausia nešioti kaip paprastą grandinę be pakabuko ar papildomų akmenų.

7. Aukso ir perlų karoliai:

Aukso ir perlų karoliai

Šio tipo paprasti karoliai yra pagaminti iš aukso ir perlų. Ši rožinė aukso grandinė su penkiais perlais, pritvirtintais vienodu atstumu. Šis karoliai tinka paprastoms progoms ir vakarėliams.

8. Paprastas rožinio aukso karoliai su begalybės simbolio pakabuku:

Paprastas rožinio aukso karoliai su begalybės simbolio pakabuku

„Infinity“ pakabukas tapo labiausiai parduodamu ir mėgstamiausiu jaunų merginų dizainu. Atsižvelgdami į tai kaip teigiamą pažangą, dizaineriai pagamino rožinio aukso karolius su begalybės pakabuku, kuris taip pat pagamintas iš rožinio aukso. Šio tipo karolių ilgis yra apie 6–9 colius.

9. Sukti aukso sidabro karoliai:

Sukti aukso sidabro karoliai

Dėl sidabro ir aukso derinio karolių kaina yra pigesnė nei gryno aukso karolių. Tai paskatino jaunas merginas pasirinkti tokio tipo karolius. Aukso ir sidabro metalas derinamas su naujausia mašinų technika, kad būtų sukurtas susuktas dizainas.

10. Rolo grandinė su vienu deimantu:

„Rolo“ grandinė su vienu deimantiniu pakabuku

Rolo grandinės modelis yra paplitęs tarp vyrų ir moterų grupių. Moterims natūralu pasirinkti deimantinį pakabuką nei bet kurį kitą akmenį. Šis vienas deimantinis pakabukas su „Rolo“ grandininiu karoliu suteikia paprastą išvaizdą su vakarine suknele.

11. Auksinis karoliai su krištolo dygliuotomis juostos karoliais:

Auksinis karoliai su krištolo dygliuotais juostos karoliais

6–7 colių aukso karoliai yra paryškinti stipriu strypu, suprojektuotu aukso spalvos bloku, kurio juostelės centre yra baltos spalvos kristalai. Merginos neabejotinai atrodys gražiai ir išskirtinai su vakarėlio suknele.

12. Mielas širdies formos pakabukas karoliai:

Mielas širdies formos pakabukas karoliai

Mielas širdies formos pakabukas karoliai, dėl kurių paprasta sidabrinė grandinėlė atrodo brangesnė ir brangesnė. Vyrams šis sukurtas karoliai yra geriausia dovana, kurią galima įsivaizduoti kaip Valentino dienos dovaną!!

13. Paprastas kaklo pakabukas:

Paprastas kaklo papuošalas

Kutu pakabukas yra kabantis pakabukas, suformuotas sušukuojant daug plonų siūlų į tokį, kuris atrodo kaip arklio uodega. Šio tipo dizainas naudojamas kaip pakabukas kartu su siūlu ar virve, taip pat su sidabro karoliais. Kutas taip pat gali būti suformuotas šukuojant ploną sidabro metalą į tą, kuris pritvirtintas prie storo sidabro karolių.

14. Marmurinis pakabukas auksinis karoliai:

Auksinis marmurinis karoliai

Tai akį traukiantis karolių dizainas, kurį daugelis merginų mėgsta turėti savo karolių kolekcijoje. Marmuro dydis gali būti nuo mažo iki didžiulio. Paprastam karoliui – mažas kvadrato formos marmuras, pritvirtintas prie aukso pagrindo, kuris kabo su auksiniu karoliu, kuris laiko marmurą vietoje.

15. Medinių karoliukų styginių karoliai:

Medinis karoliukų styginių karoliai

Iš mažo džiuto spalvos siūlų galima padaryti gražiai paprastą karolį tik iš kelių medinių detalių, išraižytų į spalvotus pakabučius. Pakabuko forma yra nuo apvalios iki šešiakampės formos. Šio tipo karolių ilgis yra apie 5–7 colius.

Jaunos merginos ir ponios visada mėgsta papildyti savo juvelyrinių dirbinių kolekciją, o tai nėra klaidinga mąstysena, tačiau būtent mados tendencija yra skirtingo dizaino ir papuošalų kolekcija, dėl kurios moterys traukia ir mėgsta jas turėti savo ornamentų kolekcijoje. Tikrai į tą sąrašą bus įtraukti ir aukščiau paminėti paprasti karolių dizainai!!