Bet kokiai progai karolių grandinėlė yra gera idėja, norint pagerinti jūsų išvaizdą. Nėra nieko tokio tylaus, kaip kaklo papuošalų grandinė, ypač jei juos puošia pakabukas. Labai mažai papuošalų yra tokie universalūs kaip grandininiai karoliai. Tai yra visas brangakmenis, kuris turi būti kiekvienos moters ir merginos papuošalų dėžutėje.

įvairių rūšių karoliai-grandinėlės-papuošalai

Šios karolių grandinės yra iš aukso, sidabro, vario, titano ar bet kokios kitos medžiagos. Remdamiesi savo drabužių spinta, turite nuspręsti, kokio ilgio karoliai bus tinkamiausi. Šiandien karolių grandinės naudojimas kaip tik dekoratyvinis elementas yra savaime suprantamas dalykas.

Grandinės karolių dizainas:

Jei norite sukurti savo gyvą sultingą kaklo grandinę, šis straipsnis padės jums pasirinkti tinkamą.

1. Puošni karoliai vyrams ir moterims:

Nuostabi karolių grandinėlė vyrams ir moterims

Kaklo spalvos yra sidabrinės, auksinės ir platinos ir kt., Tačiau stiliai skiriasi. Vienas iš populiariausių stilių yra nuostabi kaklo grandinė. Galbūt nustebsite išgirdę, kad grandininiai karoliai egzistuoja jau labai seniai. Ši karolių grandinė yra sudėtingo dizaino ir gali būti naudojama tiek vyrams, tiek moterims.

2. Lapų grandinėlės karoliai paaugliams:

Lapų grandinėlės karoliai paaugliams

Lapų karolių grandinėlės puošnus, tikras drebulės lapas, padengtas elektra, padengtas auksu, ilgai išliekantis, poliruotas. Kiekvienas lapas yra 100% unikalus, todėl tai puiki dovana draugui ar pamergei! Šis lapų karoliai yra puikus aksesuaras bet kokiai aprangai. Grandininiai karoliai yra plačiai sukurti paaugliams ir visų amžiaus grupių moterims. Indijos rinkoje yra įvairių karolių grandinių, skirtų gyvybingai atrodyti asmenims.

3. Sidabrinės grandinės karoliai su perlų pakabuku:

Sidabrinis grandininis karoliai su perlų pakabuku

Senovės laikais žmonės taip pat naudojo auksą ir sidabrą savo juvelyriniuose dirbiniuose ir yra rankų darbo, pagaminti iš didelio meistriškumo. Ši perlų pakabukų karolių grandinėlė, viela yra pilna mažų deimantinių akmenų, kurie dėvėtojams suteikia ypatingą vaizdą. Šis žavingas perlų pakabukas suteikia ryškiai baltų atspalvių ir sidabru padengtą pagrindinę grandinę.

4. 5 sluoksnių karolių grandinėlė mergaitėms:

5 sluoksnių karolių grandinėlė mergaitėms

Penkių sluoksnių karolių grandinė yra unikalus jūsų drabužių aksesuaras. Ši klasikinė, plonų sluoksnių, įvairių stilių grandinė. Galite pritvirtinti pakabuką; gali nešioti kaip papildomą sluoksnį su kitais grandininiais karoliais, o kartais ir to pakaks. Nuo pirmo iki paskutinio sluoksnio jis gali būti padengtas sidabro medžiaga; kiekvienas sluoksnis buvo unikalus savo stiliumi.

5. Stambūs auksiniai grandininiai karoliai vyrams:

Stambūs auksiniai grandininiai karoliai vyrams

Stambūs grandininiai karoliai, pagaminti iš aukso, padengti sunkiu metalu, grandinės centre yra švelniai rausvos spalvos vielos dizainas su puikia apdaila, jis gali būti pagamintas iš sunkių ir daugiausia dėmesio skiriančių vyrų. Grandinės jungtys yra sudėtingos ir turi idealius kraštus. Kaklo papuošalų grandinės yra nuo karoliukų ir kriauklių amžiaus iki daugybės šiandien prieinamų variantų, pagamintų net iš tauriųjų metalų ir brangakmenių.

6. Paprasta paprastų karolių grandinėlė iš sidabro:

Paprasta paprastų karolių grandinėlė iš sidabro

Paprasta grandinėlė yra dėvėti atskirai, su mėgstamu pakabuku arba sluoksniuoti. Šis paprastas karoliai tautoms suteikia moterišką, gražią išvaizdą. Jis gali būti suprojektuotas iš aukštos kokybės sidabro medžiagos ir uždarytas sidabro spyruoklės žiedu. Tiek vyrai, tiek moterys gali dėvėti šią paprastą stilingą grandinėlę bet kokiai progai ir kasdieniam naudojimui.

7. Grandininiai karoliai su „Lotus Pendent“:

Grandininiai karoliai su „Lotus Pendent“

„Lotus“ pakabukų karoliai yra padengti sidabru, o pakabukas yra suformuotas iš tamsaus sidabro, šis lotoso dizaino pakabukas yra unikalus, galite dėvėti šį dizaino pakabuką su bet kokios rūšies karolių grandine. Šis lotoso gėlių dizaino pakabukas su sidabru ir yra puikus dizainas gėlių mylėtojams. Papuošalų karolių grandines gali dėvėti bet kas. Jums tereikia atkreipti dėmesį į stilių ir ilgį, kad pasirinktumėte sau tinkamiausią.

8. Auksinis saulės grandinės karoliai:

Auksinis saulės grandinės karoliai

Auksiniai grandininiai karoliai yra ne tik papuošalas, bet ir išreiškia asmenybę bei simbolizuoja dėvėtojo įsitikinimus. Yra daugybė auksinių grandinėlių karolių tiek vyrams, tiek moterims. Šis auksu padengtas saulės pakabukas grandininis karoliai suteikia madingesnio dizaino tipą, palyginti su kitais. Šis saulės pakabukas suteikia įkvėpimo jausmą naudotojui

9. Tradicinė gėlių karolių grandinė:

Tradicinė gėlių karolių grandinė

Sidabrinės grandinėlės karoliai yra vienas elegantiškiausių vienetų rinkoje. Be to, kad jie yra elegantiški, jie taip pat yra įvairių stilių, todėl suteikia jums daugybę galimybių. Šios tradicinės gėlių dizaino karolių grandinės yra tinkamas aksesuaras vestuvių ceremonijoms ir kitoms šeimos funkcijoms. Gražus karoliai su grandinėmis ir raudonais koralais suteikia papildomos elegancijos nei kiti.

10. Sunkios karolių grandinės:

Sunkios karolių grandinės

Juodi grandininiai karoliai yra tai, kad visada turėtumėte dėvėti vieną sruogą. Jei norite sukurti sluoksniuotą išvaizdą, turėtumėte dėvėti du skirtingo ilgio karolius. Ši sunki vėrinių grandinė sukurta pagal sluoksniuotą ir sudėtingą dizainą. Jei ketinate dėvėti šią grandinę vakaro vakarėlio metu, turėtumėte apsvarstyti pakabuką.

11. Gana auksu dengta karolių grandinė:

Graži aukso karolių grandinėlė

Ši gražiai paauksuota karolių grandinėlė sukurta iš auksu padengtos medžiagos, o mažytis širdies formos pakabukas kabėjo su viela apvyniota auksine grandine. Ši širdies formos pakabukų grandinėlė yra puiki dovana jūsų merginai ir jūsų mylimam žmogui.

12. Smaragdinių karolių grandinė:

Smaragdinių karolių grandinė

Smaragdinių karolių grandinė pasižymi visiškai skaidriu ir ryškiu žalios spalvos Kolumbijos smaragdu. Jų išskirtinis melsvai žalias atspalvis išskyrė juos iš kitų smaragdų; pakabukas yra dailus ir mažas, ir tai yra puikus pakabukas sluoksniuojant karolius.

13. Madinga karolių grandinė:

Madinga karolių grandinėlė

Auksu padengta grandinė, kvadratinis veidrodis, dekoruotas tamsiai violetiniu, baltu akmeniu. Tai gali būti padaryta naudojant skaidrius deimantinius akmenis, naudojami uolienų kristalai ir veidrodžio dizainas, suteikiantis naudotojo kaklo eleganciją. Ši madinga karolių grandinė plačiai naudojama visų amžiaus grupių moterims ir mergaitėms. Tai gali būti puikus jūsų vakarėlio suknelių aksesuaras.

14. Žiedas su karolių grandine:

Žiedas su karolių grandine

Ši išskirtinė karolių grandinėlė būtų puiki dovana ar kažkas, švenčiantis gimtadienį, jubiliejų ar svarbų įvykį! Tai gali būti suprojektuota su auksine plona grandine ir trimis grandinės pusėmis, gėlės dedamos ir yra sujungtos su plona grandine. Gėlės nubrėžtos natūraliais deimantais ir akmenimis. Šis žiedas su karolių grandine yra unikali jūsų drabužių kolekcija.

15. „Angel Wings“ grandininiai karoliai auksu:

„Angel Wings“ grandininiai karoliai aukso spalvos

Antikvariniai sparnų karoliai ant plonos grandinėlės su aukso spalvos apdaila, šie nuostabiai detalūs angelų sparnai yra pagaminti iš žalvario ir turi puikią senovinę apdailą. Kiekvienas angelo sparnas kabo iš skirtingų ilgų ilgų ir trumpų grandinių, kurios buvo pritvirtintos plona arba plačia grandine. Šios grandinės pakabukas yra tyliai gražus, nes kiekvienas sparnas švelniai siūbuoja nepriklausomai.

Kai dėvi grandinę viena, dažniausiai ji yra sunkesnė, drąsesnė. Naudojant daugiau nei vieną grandinę, atrodo kelių grandinių karoliai. Bet kokiu atveju, pasirinkdami savo aprangą, galite įsitikinti, kad rasite grandinę, kuri atitiks kokybę, išvaizdą, jausmą ir stilių. Turėdami po ranka įvairių, apsirengti bet kokiai progai bus lengva ir smagu.