Ar turite menišką polinkį ir aistrą papuošalams? Vienas iš būdų, kaip pasimėgauti meile papuošalams, yra skirtingi karolių rinkiniai. Nešioti karolių rinkinį su auskarais nėra šiuolaikiškas dekoras. Prieš daugiau nei kelerius metus žmonės buvo dėvimi įvairių kategorijų karolių, pagamintų iš aukso, deimanto, rubino, sidabro ir platinos, puošiančiais dėvėtojus..

Yra daugybė madingų papuošalų karolių rinkinių, kurie paprastai bus pagaminti iš karoliukų ir aukso. Taip pat yra keletas paprastų ir elegantiškų dizainų su solitaire pakabučiais ir įmantriais raštais, kurie taip pat suteikia neribotas galimybes ypatingoms progoms. Be to, dizainerių karoliai, pagaminti iš aukso ir sidabro, yra pyktis tarp visų šiuolaikinių mados moterų!

karolių rinkinys

Paprasti kaklo papuošalų rinkiniai moterims:

Šiandien, sparčiau ir naujausiai kuriant internetą, galite įsigyti daugybę dizaino ir stilių karolių rinkinių, kurie gali būti puiki dovana jūsų merginai ar giminaitei. Čia galite įsigyti 25 geriausių kaklo papuošalų dizainų kaip puikų aksesuarą, tinkantį bet kokiai progai. Dėl šių įvaizdžių dėvėtojas atrodys elegantiškai ir prašmatniai, taip parodydamas žmogaus kūrybiškumą ir asmenybę. Be to, šie dizainai labai paryškins įvairaus amžiaus ir bet kokio stiliaus žmogaus grožį.

1. Terakotos Ganesha karolių rinkinys su Jhumka:

Terakotos Ganesha karolių rinkinys su Jhumka

Šis terakotinis Ganesha karoliai su atitinkančiu Jhumka yra laikomi unikaliu ir neįprastu meno kūriniu iš garsaus šventyklos papuošalų dizaino. Tai pakabukas su Ganešos pakabuku, kurį garbins Indijos dievybės. Rankų darbo dizainas su iškeptu moliu, užtikrinančiu papuošalo kietumą, šis karoliai taip pat yra neįtikėtinai lengvi ir hipoalergiški

2. Deivės Lakšmi karoliai ir auskarai:

Deivės Lakšmi karoliai ir auskarai

Šį deivės Lakšmi karolių rinkinį bus labai malonu dėvėti, nes tai bus patikima turtui, turtui ir klestėjimui. Tai buvo labai unikalus ir įkvėptas karolių rinkinys su deivės Lakšmi pakabučiu, rankų darbo piešiniu. Nudažytos netoksiškomis spalvomis ir patentuotais akriliniais dažais karoliai tampa patvaresni.

3. Povo dizaino karolių rinkinys:

Povo dizaino karolių rinkinys

Yra įvairių dizaino karoliai. Standartiškiausi kaklo papuošalų dizaino variantai yra terakotos dizaino su povo plunksnų dizainu, pagaminti iš patrauklios spalvos. Šis karolių rinkinys slysta puošniu povo pakabuku, kuris suteiks minkštą ir subtilią išvaizdą. Šis karolių rinkinys yra puikus gabalas progoms ir vestuvėms. Yra reguliuojamas kabliukas; tai suteikia madingą ir elegantišką išvaizdą.

4. „Palm Beach“ perlų ir krištolo aukso karolių rinkinys su apyrankėmis:

„Palm Beach“ perlų ir krištolo aukso karolių rinkinys su apyrankėmis

Aukščiau pateiktas geltono aukso karoliai buvo pagaminti iš gausybės pripildytų raudonų rubino akmenų, kuriuos galima papuošti apyrankėmis. Šie papuošalai buvo pagaminti iš klasikinės 14 karatų geltono aukso medžiagos. Nešiodami šį karolį dėvėtojui suteiksite daugiau grožio, į savo kasdienį drabužių spintą įnešite ryškiai raudonos spalvos. Jei esate mados narkomanas, tai bus geriausias jūsų drabužių spintos pasirinkimas.

5. Nuotakos sidabro karolių rinkinys su auskarais:

Nuotakos sidabro karolių rinkinys su auskarais

Vestuviniai sidabro karoliai moterims yra labai gražus juvelyrinių dirbinių pasirinkimas, kuris visada jaudina bet ką. Geriausiam specialios paskirties papuošalų pasirinkimui sidabrinis karolių rinkinys gali būti puikus pasirinkimas. Šis vestuvių sidabro karolių rinkinys pagamintas iš sidabro ir papuoštas šviežiais baltais akmenimis, o tai suteikia patrauklų vaizdą visai jūsų išvaizdai.

6. Mados deimantų 3 dalių karolių rinkinys:

Mados deimantinis 3 dalių karolių rinkinys

Šis elegantiško žavesio stiliaus „Fashion Diamond“ 3 dalių karolių rinkinys buvo su labai detaliai suprojektuotu lapeliu ir suporuotas su jūsų pasirinktomis tinkamomis smeigėmis. Tai suteikia elegantišką ir patrauklesnę išvaizdą kartu su plona grandine. Tai taip pat galima įsigyti įvairių dizainų, ant sidabro užpildymo grandinės. Tai puikus ir geriausias pasirinkimas pamergėms, ir jūs galite dėvėti šį karolių rinkinį.

7. Auksinių gėlių karolių rinkinys:

Auksinių gėlių karolių rinkinys

Auksinio gėlių rašto karolių rinkinys, pagamintas iš gėlių, bus akinančios išvaizdos, kai dėvės dėvėtojai visais atvejais. „Topaz“ gėlių formos pakabukas yra papildomas grožis, todėl jis puikiai papildo daugybę įvairių drabužių, nes jų dėvėtojas žymiai pagerina savo išvaizdą ir išvaizdą.

8. Kalnų krištolo deimantų karolių rinkinys:

Kalnų krištolo deimantų karolių rinkinys

Deimantinių karolių rinkinys buvo pagamintas taip, kad tiesiog užbaigtų eleganciją, kurią kiekviena moteris nori išreikšti savo ypatingomis progomis. Deimantinių karolių rinkinys tiks bet kokios rūšies moterims, norinčioms sustiprinti savo grožį. Elegantiškas ir gražus deimantinių karolių rinkinys buvo pagamintas iš deimantinių akmenų ir suteikia kitiems nuostabią nuostabią išvaizdą.

9. Tradicinis monetų dizaino karolių rinkinys iš aukso:

Tradicinis aukso spalvos karolių rinkinys

Paprasčiausiai geometrinis suapvalintas karolių rinkinys buvo sudarytas iš dviejų penkių suapvalintų pakabukų ir pakabintas ant aukso pripildytos grandinėlės. Šis aukso spalvos suapvalintas karoliai yra paprastas ir gražus gabalas, puikiai tinkantis įteikti ypatingam žmogui arba kaip dovana artimiesiems. Šis karolių rinkinys suteikia kaklui paprastą ir elegantišką išvaizdą ir tinka bet kokiai progai. Šią grandinę taip pat galite naudoti dėvėdami dalis.

10. Atvirų širdies deimantinių karolių rinkinys:

Atviras širdies deimantinių karolių rinkinys

Deimantiniai papuošalai kalba apie saulės šilumą ir jūsų širdies aistrą. Šis 4 sluoksnių kaklo papuošalų dizainas leis jums didžiuotis ir būti populiariu dizainu tarp kitų karolių rinkinių. Gražus ir kokybiškas daugiasluoksnis karolių rinkinys suteiks nepakartojamą išvaizdą. 4 sluoksnių auksiniai karoliai susideda iš deimantinių akmenų, apvyniotų plona grandine.

11. Perlų rinkinio karoliai su pakabintais ausimis:

Perlų rinkinio karoliai su pakabinamomis ausimis

Perlų karolių rinkinys yra labai garsus savo natūralia spalva ir jų kokybe. Moterys mėgsta dėvėti perlų karolių rinkinius. Glamorous nuotakos perlų karolių rinkinys yra su gėlo vandens perlų grandine ir dekoruotas sidabro akmenimis; grandinėlės pakabuke yra perlų su akmenimis, kurie suteikia elegantišką vaizdą naudotojo kaklui.

12. Turkio karolių rinkinys:

Turkio spalvos karolių rinkinys

Šis stilingas turkio spalvos karoliai su variu padengti žalios spalvos karolių rinkiniai parodys ryškiai žalios spalvos karoliukus suapvalintu pjūviu, sujungtu ant ilgesnės sruogos. Šis karolių rinkinys buvo labai pritvirtintas 14 karatų geltono aukso omarų nagų segtuku. Tai galima dėvėti su visais drabužiais nuo kasdienio salvaro iki tobulo vestuvių kostiumo, nes tai buvo gražiai pagaminta elegantiškai.

13. Šiuolaikinis sidabrinių karolių rinkinys:

Modernus sidabrinių karolių rinkinys    

Sidabro karolių rinkiniai yra universalūs gaminiai, kuriuos galima dėvėti ypatingomis progomis ir kasdien. Jie apdovanoti unikaliomis asmenybėmis ir dizainu. Šis sidabrinis karolių rinkinys buvo dekoruotas turkio spalvos akmenimis, kurie suteikia šiuolaikišką ir madingą išvaizdą; tai gali būti puikus priedas prie bet kokios aprangos.

14. Gintaro kristalų karolių rinkinys:

Gintarinių kristalų karolių rinkinys

Unikalus gintaro spalvos krištolo karolių rinkinys, suprojektuotas iš mažų raudonos spalvos akmenų ir susietas su plonais baltais akmenimis kontūro srityje, suteikiančiame unikalų vaizdą. Šis karolių rinkinys gali būti pagamintas su apvaliu dizainu; užsegimas suprojektuotas iš sidabro. Šį raudonos spalvos karolių rinkinį galite dėvėti bet kokioms vestuvių ceremonijoms, kurios suteikia unikalią išvaizdą nei kitos.

15. Geltonos aukso juodos ir pilkos spalvos spalvų karoliai:

Geltonos aukso juodos ir pilkos spalvos rinkinys karoliai

Geltonos aukso juodos ir pilkos spalvų rinkinio karoliai yra sukurti su pasirinktinėmis ir atitinkančiomis spalvų smeigėmis iš tikrųjų yra dizainerio menas. Šiame unikaliame juodos spalvos karolių rinkinyje yra juodų akmenų dizainas ir kiekvienas akmuo yra paryškintas. Tai suteikia patrauklesnę ir patrauklesnę išvaizdą nei kiti karoliai.

16. „Party Wear“ auksu dengtų karolių rinkinys:

„Party Wear“ aukso karolių rinkinys

Tai yra vienas iš puikių vakarėlių vakarėlių rinkinių, sukurtų naudojant kundano akmenis ir dizainą. Tai gali būti rankų darbo vakarėlio karolių rinkinys, kurį galima papuošti įvairiais blizgučiais ir akmenimis. Šis karolių rinkinys gali būti suprojektuotas auksu padengta grandine ir baigtas juodais karoliukais, kurie dėvėtojams suteikia puikią tradicinę išvaizdą.

17. Paprastas ir viliojantis karolių rinkinys:

Paprastas ir viliojantis karolių rinkinys

Šis paprastas ir viliojantis deimantinių karolių rinkinys buvo pagamintas iš deimantinių akmenų ir pakabukas papuoštas unikaliais akmenimis. Šį pakabuką galite nešioti ir su įprasta grandine. Šis deimantinių karolių rinkinys padarytas labai gražiai ir stilingai baigtas. Šis deimantinis pakabukas yra mažiau spalvų, o tai suteikia geriausią aiškumą.

18. Auksinių ir baltų apskritimų auskarų ir karolių rinkinys:

Auksinių ir baltų ratų auskarų ir karolių rinkinys

Apvalios formos pakabukų karolių rinkinys pagamintas iš amerikietiškų akmenų, matinio balto atspalvio akmenų. Modelis yra vienodas priekyje ir gale. Šis puošnus karolių rinkinys suteiks elegancijos kiekvienai aprangai. Šį karolių rinkinį galite dėvėti reguliariai ir ypatingomis progomis.

19. Nuotakos baltų deimantų karolių rinkinys:

Vestuvių baltų deimantų karolių rinkinys

Deimantiniai karolių rinkiniai yra unikalūs iš kitų juvelyrinių dirbinių kolekcijų. Yra įvairių stilių ir dizaino su amerikietiškų deimantų karolių rinkiniu, kuris buvo sukurtas naudojant raudoną deimantą ir puikią apdailą. Šis deimantinių karolių rinkinys yra puikus aksesuaras vakarėliams ir vestuvėms. Šį karolių rinkinį galite padovanoti bet kuriai nuotakai, kuri yra puiki dovana jų vestuvių ceremonijai.

20. Aukso ir deimantų karolių rinkiniai vestuvėms:

Aukso ir deimantų karolių rinkiniai vestuvėms

Šis rankų darbo karolių rinkinys su dviem derančiais auskarais, vienas iš populiariausių stilių, yra nuostabi kaklo grandinė. Galbūt nustebsite išgirdę, kad grandininiai karoliai egzistuoja jau labai seniai. Tai unikalus rankų darbo gaminys iš sidabruotų medžiagų kartu su kristalais ir deimantiniais akmenimis. Šis karolių rinkinys yra sudėtingo dizaino ir gali būti naudojamas moterims visoms progoms – nuo vestuvių iki vakarėlių.

21. Apkabos saito karolių rinkinys:

„Curb Link“ karolių rinkinys

Tinkamo vestuvių karolių rinkinio pasirinkimas yra tiesiog svarbus, nes tinkamos nuotakos suknelės parinkimas suteikia visišką įvaizdį ir bendrą vaizdą. Yra įvairių tipų vestuvių karolių rinkiniai, kuriuos nuotaka turi apsvarstyti. Šis visiškai pažabotų sagų karolių rinkinys yra labai populiarus tarp visų karolių rinkinių. Tai gali būti suprojektuota su pažabotu raštu, kuris suteikia elegantišką išvaizdą.

22. Abbey stiliaus smaragdinių karolių rinkinys:

Abbey stiliaus smaragdinių karolių rinkinys

Abbey stiliaus „Emerald“ karolių rinkinys buvo pagamintas iš retų Naujosios Zelandijos smaragdų. Tai daugiaspalvis abatijos stiliaus karolių rinkinys, susietas su mažais šviežiais smaragdais, jį galima apvynioti viela plona, ​​suapvalinta grandine. Smaragdas ant karolių suteikia rinkiniui ypatingą išvaizdą. Šis aukštos kokybės karolių rinkinys tikrai suteiks dėvėtojui malonės ir elegancijos.

23. Violetinės spalvos karolių rinkinys:

Violetinės spalvos karolių rinkinys

Šis tikros violetinės spalvos perlų karolių rinkinys buvo pagamintas iš tamsiai violetinių akmenų ir baigtas puikiu apdaila. Galite pasirinkti skirtingus ilgius. Šis karolių rinkinys puikiai tinka įvairaus amžiaus mados moterims.

24. Aukso lapų motyvų karolių ir auskarų rinkinys:

Auksinių lapų motyvų karolių ir auskarų rinkinys

Šis lapų karolių rinkinys buvo baigtas poliruota apdaila, kuri buvo tikra patraukli šio karolių dalis. Kiekvienas lapas yra 100% unikalus, todėl tai puiki dovana draugui ar pamergei! Šis lapų karolių rinkinys su auskarais yra puikus aksesuaras bet kokiai aprangai. Grandininių karolių rinkinys yra plačiai skirtas paaugliams ir įvairaus amžiaus moterims. Rinkoje yra įvairių karolių rinkinių, skirtų ryškiai atrodyti asmenims.

25. „Deco Art“ karolių rinkinys:

„Deco Art“ karolių rinkinys

Art deco karolių rinkinys buvo labai pažįstamas nuo 1920 -ųjų pradžios, kuris buvo padengtas purpurine purpurine spalva ir tikrai suteiks rafinuotą išvaizdą, kai bus dėvimas bet kokia proga. Tai taip pat buvo pritvirtinta prie gražios raudonos spalvos organzos juostelės, kuri leis dėvėtojui prireikus koreguoti dėvėjimąsi. Naudodami šią karolių rinkinių versiją galite gauti daug spalvų.

Karolių rinkiniai yra puikus būdas pritraukti kitų žmonių. Dėl didžiulės konkurencijos ir mados tendencijų žmonės labiau traukia karolių rinkinio dizainą. Karolių rinkiniai yra puikus pasirinkimas bet kokio amžiaus moterims ir bet kokiai progai. Ypač tai rodo jūsų asmenybę ir nuotaiką. Tai leidžia atrodyti energingai ir stulbinančiai. Galite pasirinkti savo karolių rinkinius, kurie ne tik parodys jūsų kūrybiškumą, asmenybę ir nuotaiką; bet jūs visiškai patenkate į savo komercinius apribojimus.

Šiame straipsnyje pateikiami įvairūs karolių rinkiniai. Rinkoje yra naujų ir madingiausių karolių rinkinių. Rinkdamiesi karolių rinkinį galite šiek tiek pakoreguoti parduotuvėse esančius, nes pasirinkimo netrūksta. Naudodami šiuos karolių rinkinius galite pasirinkti geriausią savo karolių dizainą ir mėgautis kiekviena proga.