Šiuolaikinės mados tendencijos ir pramonė šiuo metu yra susijusios su įmantriais, paprastais, bet elegantiškais ir puošniais ornamentais. Jau seniai praėjo tos dienos, kai norisi sunkios ir drąsios išvaizdos, o dabar atėjo laikas elegancijai ir karališkai išvaizdai. Be to, kelios šiuolaikinės moterys visame pasaulyje mėgsta 15 gramų karolių dizainą, todėl svarbiau yra bendra išvaizda nei svoris. Šie auksiniai karoliai yra paprasti, tačiau gražiai išraižyti, lengvai pasiekiami kelioms pageidavimams ir amžiaus grupėms. Jei jums įdomu, kaip jie gali atrodyti, čia rasite mūsų vadovą, kuris suteiks jums žvilgsnį į populiarius 15 gramų auksinius karolius..

Naujausi 15 gramų auksiniai karoliai: 2020 m.

Na, dauguma šių auksinių kaklo papuošalų gražiai atitinka šiuolaikines nuostatas ir patrauklią išvaizdą. Jie yra nuostabiai stulbinantys ir gali tikti moterims, turinčioms skirtingus stiliaus teiginius. Čia yra mūsų geriausias ir prestižinis 15–20 gramų auksinių karolių dizaino sąrašas, kurio šį sezoną negalima praleisti! Jie yra visiškai spalvingi ir yra tiek biudžeto, tiek brangių aukščiausios klasės variantų.

1. Aukso karolių dizainas su perlais:

Aukso karolių dizainas su perlais

PIRKTI DABAR

Mes visi mėgstame gana dažnai pasipuikuoti nervinga ir šiuolaikiška išvaizda. Jei jums įdomu, kaip tą patį padaryti su auksiniais ornamentais, čia yra slaptas raktas. Perlai visada yra nesenstantis grožis, kuris niekada neišeina iš tendencijos. Šis auksinis karoliai, suporuoti su perlais, sukuria tokį įmantrų ir nuostabiai padarytą kaklo papuošalą, tinka visoms žavioms ir grakščioms šiuolaikinėms moterims, ieškančioms elegancijos ir ryškios išvaizdos.

 • Dizainas: Įmantriai raižytas auksinis karoliai su perlais ir gėlių dizaino kristalais
 • Metalas: 22 kt geltonas auksas
 • Proga: Vakarėliai
 • Stiliaus patarimas: Dėvėkite tai su gilia kaklo suknele ar suknele, kad suteiktumėte elegantišką išvaizdą.

2. „Signity Gold“ karoliai:

„Signity“ aukso karoliai

PIRKTI DABAR

Jei jums nepatinka pernelyg moderni ir prašmatni išvaizda, bet vis dėlto mėgstate švelnų įprastą toną, kas geriau nei šis auksinis 17 gramų karolių dizainas! Į šį kaklo papuošalą įterpti kristalai ir akmenys dar labiau padeda pagerinti bendrą išvaizdą ir neabejotinai atrodo labai karališkai ir karališkai!

 • Dizainas: Apvalios ir ašaros formos dizainas, pagamintas iš akmenų ir raudonų kristalų
 • Metalas: 22 Kt geltonas auksas
 • Proga: Vestuvės
 • Stiliaus patarimas: Dėvėkite tai su tradiciniais drabužiais, tokiais kaip sarees.

3. Aamrapali aukso karoliai:

Aamrapali aukso karoliai

PIRKTI DABAR

Visi jau girdėjome apie Aamrapali vardą. Šie žinomi karolių gamintojai grįžo su trenksmu su šiuo nuostabiu genčių kaklo papuošalu. Jis atrodo unikalus ir neabejotinai paverčia mūsų širdis dizainu ir minkšta išvaizda. Jei nesate tradicinės ir įprastos išvaizdos žmogus, tai neabejotinai tinka jums!

 • Dizainas: Auksinis karoliai su apskrito dizaino visame
 • Metalas: Geltonas auksas
 • Proga: Vakarėlio apranga
 • Stiliaus patarimas: Dėvėkite tai su suknelėmis ir pusiau tradiciniais drabužiais, kad suteiktumėte gyvą išvaizdą

4. „Tanishq“ paprastų karolių rinkinys:

„Tanishq“ paprastų karolių rinkinys

PIRKTI DABAR

Jei labiau mėgstate paprastumą ir paprastą išvaizdą, kas yra geriau nei šis karolių rinkinys? Šie maždaug 18 gramų auksiniai karoliai idealiai tinka visoms toms moterims, kurios be pastangų nori grakščios ir žavios išvaizdos. Jei esate vienas iš tokių, apie tai nereikia galvoti. Tai neabejotinai yra viena iš labiausiai ieškomų išvaizdų. Ką tu manai?

 • Dizainas: Kvadrato formos įmantraus dizaino kaklo papuošalas
 • Metalas: Geltonas auksas 22 kt
 • Proga: Šventinė apranga
 • Stiliaus patarimas: Dėvėkite tai su paprastu etniniu drabužiu, kad suteiktumėte malonų vaizdą

5. “Louis” karoliai “Blue Stone”:

Louis karoliai prie mėlyno akmens

PIRKTI DABAR

Tie, kurie nori puošnios ir prabangios išvaizdos, neturėtų praleisti šio nuostabaus, tačiau brangaus kūrinio. Šis kaklo papuošalas yra širdies plakimas daugeliui moterų, suteikia žavesio ir malonės visiems, kurie jį nešioja. Šio kaklo blizgesio ir išvaizdos neįmanoma apibūdinti žodžiais. Mes esame visiškai įsimylėję šį!

 • Dizainas: Gėlių dizaino kaklo papuošalas su akmenimis
 • Metalas: geltonas auksas
 • Proga: Aukščiausios klasės renginiai
 • Stiliaus patarimas: Dėvėkite tai su vakarietiškais ir indo-vakarietiškais drabužiais, kad gerai išsiskirtumėte.

6. „Becca“ auksinių karolių rinkinys:

Becca auksinių karolių rinkinys

Šis puošnus aukso karolių dizainas yra apie 19 gramų, ir mes negalime nustoti varvėti. Unikalus dizainas yra gana puošnus, ir tikrai suteikia mišrią elegancijos išvaizdą ir paprastą tiesų stilių. Tiems, kurie nori unikalaus ir iš zonos išeinančio kaklo papuošalo, tai yra būtina!

 • Dizainas: Pusiau gėlių įmantraus dizaino karoliai
 • Metalas: 22 kt geltonas auksas
 • Proga: Vestuvės
 • Stiliaus patarimas: Dėvėkite tai su sarees ar pusiau sarees, kad suteiktumėte nuostabią išvaizdą

7. „Regal Gold“ kaklo papuošalas iš „Malabar“:

„Regal Gold“ kaklo papuošalas iš „Malabar“

PIRKTI DABAR

Na, visiems, kurie nori gėlėto kaklo papuošalo, bet neįprasto ir vakarėlio prabangaus stiliaus pareiškimo, tai gali būti geriausias pasirinkimas. Šis kaklo papuošalas atrodo unikalus, bet grakštus ir geriausiai tinka moterims, norinčioms švelnaus išvaizdos. Jis turi puikų Pietų Indijos prisilietimą, dar labiau išryškindamas tradicinį naujųjų dienų stiliaus elementą ir įrengtą išvaizdą

 • Dizainas: Apskrito dizaino įmantrus gėlių stilius
 • Metalas: Geltonas auksas
 • Proga: Vestuvės ir šventinė apranga
 • Stiliaus patarimas: Tai gerai atrodo su tradiciniais ir šventiniais drabužiais įprastu būdu.

8. Auksinis karoliai su blizgesiu:

Auksinis karoliai su blizgesiu

PIRKTI DABAR

Jei jums patinka blizgantis ir žvilgantis vaizdas, mes suprantame jūsų pageidavimus. Čia yra vienas iš tokių kaklo papuošalų, kurie netgi atitinka jūsų reikalavimus ir stiliaus teiginius. Šis auksinis 16 gramų karolių dizainas puikiai tinka visiems jūsų mados poreikiams ir neabejotinai atitrauks jus nuo minios. Jame yra senovinis tradicinis ir senovinis elementas, papildantis esamas stiliaus nuostatas.

 • Dizainas: Ašaros formos dizainas su raudonais ir žaliais krištolo akmenimis
 • Metalas: Geltonas auksas
 • Proga: Vestuvės ir priėmimai
 • Stiliaus patarimas: Dėvėkite tai su puikiomis ilgomis suknelėmis ar suknelėmis

9. Tinklelio aukso karolių dizainas:

Tinklelio aukso karolių dizainas

Čia yra vienas iš mūsų mėgstamiausių 20 gramų auksinių karolių dizaino. Tai jau gerai žinomas populiaraus stiliaus dizainas, su kuriuo susidūrėme, tačiau jis yra sukurtas mūsų širdyse su puikia išvaizda. Tai greitai neišnyks iš mados, atsižvelgiant į įvairiapusišką ir minkštą teiginį, jis pateikiamas be vargo. Ką manote apie tą patį?

 • Dizainas: Auksinis karoliai su tinklelio dizainu
 • Metalas: 22 kt geltonas auksas
 • Proga: Vestuvės
 • Stiliaus patarimas: „Sarees“ yra vienintelė geriausia šios išvaizdos pora ir tinkamas stiliaus pasirinkimas.

10. Antikvariniai auksiniai karoliai:

Antikvariniai auksiniai karoliai

PIRKTI DABAR

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, čia yra viena iš tokių šventyklos įkvėptų auksinių papuošalų idėjos ir dizaino. Jis turi gražią išgalvotą apdailą, lengvai suteikia gyvybingą ir stulbinančią išvaizdą. Tiems, kurie nenori eksperimentuoti ir rinktis tradicinius dizainus, tai gali būti viena iš galimybių, į kurią reikia atkreipti dėmesį, kuri yra viena iš labiausiai pageidaujamų!

 • Dizainas: Lankstinukų karoliai su gėlių pakabuko dizainu
 • Metalas: geltonas auksas
 • Proga: Vestuvės
 • Stiliaus patarimas: Šiam stilingam ornamentui geriausiai tinka sarees ar pusiau sarai ar etniniai drabužiai.

11. Gėlių karoliai 15 gramų:

Gėlių karoliai 15 gramų

Čia yra nuostabus auksinis 15 gramų karolių dizainas, kurį galima nešioti dėl funkcijų. Gėlių karoliai turi centrinį apvalų pakabuką su smaigaliais ir pakabinamomis auksinėmis stygomis. Aukso karoliukai iki kaklo atrodo nuostabiai.

12. Auksinis karoliukas su karoliukais 15 gramų:

Auksinis karoliukų karoliai, 15 gramų

Išbandykite šį gražų 15 gramų auksinį karolį, kuris atrodo elegantiškai ir dailiai. Du auksiniai karoliukai su karoliukais yra gražiai išdėstyti. Auksinių karoliukų dydis keičiasi nuo didelių iki mažų. Jei norite padovanoti savo mamai, tada gaukite šį auksinį kaklo papuošalą 15 gramų mamai labai ypatingos motinos dienos proga, ji tikrai įvertins šį pasirinkimą.

13. Choker Style 15 Gm karolių dizainas:

Choker stiliaus karoliai 15 gramų

Šie 15 g aukso karolių dizainai yra labai tradiciniai ir nuostabūs dėvėti svarbias funkcijas ir santuokos ceremonijas. Aukso spalvos kaklo papuošalas atrodo labai gražiai, nes apima kaklo sritį. Šį sunkiai atrodantį karolį galite įsigyti už gerą 15 gramų aukso kainą.

14. Gėlių pakabukų karoliai 15 gramų:

Gėlių pakabukų karoliai 15 gramų

Galite išbandyti šį gražų auksinį karolių rinkinį 15 gramų už įspūdingą kainą. Aplink karolius yra maži gėlės kaip pakabukai. Gėlių dydis keičiasi iš centro į šoną. Tai gražus karoliai vakarietiškiems ir tradiciniams drabužiams.

15. Aukso ir granato karoliai 15 gramų:

Aukso ir granato karoliai 15 gramų

Jei norite kažko tradicinio, tuomet turėtumėte nusipirkti šiuos auksinius 15 gramų vėrinius. Šis karoliai turi granato brangakmenių ir smaragdų, kurie papildo auksą. Tai labai gražu ir su ilgais auskarais.

16. Šventyklos dizaino karoliai 15 gramų:

Šventyklos dizaino karoliai 15 gramų

Šis šventyklos dizaino karoliai puikiai tinka žmonėms, mėgstantiems Pietų Indijos papuošalų stilių. Vėrinio pakabuke yra Dievo iškaltas paveikslas. Žalių ir raudonų karoliukų naudojimas suteikia šiam nuostabiam pakabukui malonų prisilietimą.

17. Sluoksniuotas karoliai 15 gramų 15 gramų:

Sluoksniuotas karoliai 15 gramų 15 gramų

Gaukite gražią išvaizdą naudodami šį daugiasluoksnį aukso formos karolių dizainą (15 gramų). Šis sluoksniuotas karoliai turi keturias skirtingų dydžių grandinių eilutes. Mielas kiekvieno sluoksnio varpelio pakabukas suteikia karoliams nuostabią išvaizdą.

18. Perlų aukso karolių dizainas 15 gramų:

Perlų karoliai 15 gramų

Galite gauti perlų ir aukso spalvos papuošalų, kurie atrodo labai įspūdingai su tradicine apranga. Auksinį karolį, sveriantį 15 gramų, galima pridėti su stiklo karoliukais ir brangakmeniais. Nemokami auskarai yra puikūs, nes yra dideli ir gražiai atrodo su lehenga ir kitais tradiciniais indiškais drabužiais.

19. „Jhumka“ dizaino karoliai 15 gramų:

„Jhumka“ dizaino karoliai 15 gramų

Šis „Jhumka“ dizaino karoliai yra nuostabūs, nes yra 15 g svorio. Šio kaklo papuošalo detalės puikiai tinka prie auskarų. Šis 15 gramų karoliai yra ilgi, o pakabukas didelis viduryje.

20. Šiuolaikinis karolių dizainas 15 Gms:

Šiuolaikinis 15 gramų karolių dizainas

Galite ieškoti kažko modernaus, tačiau puikiai atrodančio su indišku drabužiu. Šiuolaikinis 15 gramų auksinis karoliai suprojektuoti su gėlėmis ir virvelėmis. Dėl šios kilpos dizainas tampa labai subtilus tuo pačiu metu. Tai atrodo paprasta, bet tikrai pritraukia minios dėmesį.

21. „Mango“ dizaino karoliai 15 gramų:

„Mango“ dizaino karoliai 15 gramų

Čia yra gražus indiško stiliaus karoliai, pagrįsti mango dizainu. Mango dizainas turi žalią ir rausvą brangakmenį, todėl atrodo stilingai. Šis karoliai labai tinka prie sario ir indiškų drabužių. Spalvos kartu su auksu puikiai tinka funkcijoms. Žalios ir tamsiai rožinės spalvos derinys suteikia išskirtinį jūsų karolių išvaizdą; vyrai taip pat gali gauti šį dizainą savo žmonai.

22. Juodo akmens aukso karoliai, esantys 15 gramų:

Juodo akmens dizainas 15 gramų

Šį tradicinį karolių dizainą, naudojant juodus akmenis, taip pat galite nusipirkti. Auksinis karoliai, sveriantys mažiau nei 15 gramų, taip pat verti tokios kainos. Čia naudojami dizainai apima gėles ir povo detales. Tai galite naudoti bet kuriai santuokos funkcijai ar religinėms ceremonijoms, kuriose lankotės, arba galite išbandyti šį modelį vakarėlio metu.

23. Žvaigždžių aukso karoliai žemiau 15 gramų:

Žvaigždžių aukso karoliai

Išbandykite šį nuostabų žvaigždės dizaino aukso karolį, pagamintą iš 15 gramų aukso. Subtilus karolių dizainas turi gražų pakabuką centre. Vėrinio šone yra keturios žvaigždės. Tai gražus karoliai šiuolaikinei moteriai. Tai klasikinis dizainas, kuris suteikia geresnį poveikį jūsų aprangai.

24. Grandinės stiliaus karoliai:

Grandinės stiliaus karoliai

Čia yra tvirtas grandininių kilpų karoliai, kurie atrodo stori ir sunkūs. 15 gramų karoliai taip pat puikiai tinka piniginei, nes yra ekonomiški. Tu

25. Geltono aukso karoliai:

Geltono aukso karoliai

Šis nuostabus nuostabus geltono aukso karoliai su žaliais brangakmeniais puikiai tinka šiuolaikinei moteriai. Kaklo papuošimo linijos yra išdėstytos ovaliais brangakmeniais. Jūs tikrai atrodysite nuostabiai šiame „choker“ stiliaus kūrinyje. Tai geriausia dovana jūsų nuotakai sužadėtuvių dieną.

Auksiniai 15 gramų karolių dizainai geriausiai atitinka jų kainą ir turimus stilius. Karolius galite įsigyti ir choker stiliaus arba ilgo ilgio. Jei planuojate padovanoti savo brangiam ar artimam žmogui, tai auksiniai 15 g dizaino karoliai bus puikus pasirinkimas jūsų dienai ypatingą vakarą.