Aksesuarai yra kažkas, kurią nori dėvėti kiekviena moteris. Karoliai yra vienas iš jų. Chokeris yra karolių stilius. Jie gali būti pagaminti iš metalo, karoliukų, odos ir beveik bet kokios kitos kalios medžiagos. Kaip matėte, jis nešiojamas aplink kaklą, liečiant odą, o ne ilgesni karoliai, kurie kabo. „Choker“ karoliai seniai turėjo didelę paklausą, ypač Bolivude ir kituose spalvinguose renginiuose. Šis stilius buvo išjungtas ir įjungtas daugelį metų ir nuolat užima vietą moterų drabužių spintoje. Tačiau jums būtų sunku rasti gerų kaklo papuošalų. Taigi, mes čia, kad palengvintume jūsų užduotį.

Auksinis kaklo karoliai

Gražus aukso spalvos karolių karolių dizainas:

Toliau pateiktas kaklo karolių sąrašas padėtų jums išsirinkti geriausius kaklo papuošalus tarp geriausių!

1. „Daicy Beaded Choker“ karoliai:

Dailus karoliukais karoliai karoliai

Patrauklus papuošalo gabalas, dėvimas aplink kaklą, austas karoliukais, neabejotinai suteiks jums elegantišką išvaizdą, nesvarbu, ar nešiojate jį per funkciją, ar atsitiktinai. Auksinis karoliai tikrai pridės jūsų grožio. Pats karolių pavadinimas leidžia pasinerti į jo sukūrimą, dailus karoliai su patraukliu dizainu.

2. „Chain Choker“ karoliai mergaitėms:

Grandinėlės kaklo karoliai mergaitėms

Grandininis kaklo papuošalas su apačioje pritvirtintais apvaliais karoliukais suteikia jam gražią išvaizdą. Karoliai gali būti dėvimi kartu su bet kokia suknele ir suteiks jums blaivų vaizdą. Ne taip suprojektuotas, bet paprastas kaklo karoliai vis dar yra dizainerio pasirinkimas.

3. Puikiai sluoksniuotas aukso kaklo karoliai:

Puikiai sluoksniuotas aukso kaklo karoliai

Karoliai, tvirtai pritvirtinti aplink kaklą su apvaliais rutuliais, užpildytais auksu, yra sujungti siūlu. Jei apačioje yra kita laisva grandinė, ji atrodo nepakartojama. Kita grandinė su mažu auksiniu medalionu papildo aukščiau esantį dailų kaklo vėrinį. Abu karoliai, lygiagretūs vienas kitam, būtų dėvimi bet kuriai panelei turėti jį savo spintoje.

4. „White Tank Gold“ karoliai mergaitėms:

„White Tank“ auksinis karoliai mergaitėms

Mada yra tai, kas vis tolsta ir grįžta. Jos karoliai primena vieną iš tų, kuriuos devintajame dešimtmetyje dėvėjo garsios aktorės. Platus auksinis karolių dizainas madingai, su mazgeliais labai laisvai prilimpa prie kaklo ir tiks prie bet kokios aprangos. Paveikslėlyje esanti mergina gražiai ją nešiojasi ir panašiai juos galite rasti senuose filmuose, kai žiūrite juos nusipirkę šį karolį!

5. „Triangle Bar Choker Drop“ karoliai:

„Triangle Bar Choker Drop“ karoliai

Šis karoliai suteikia jums vieną iš geriausių galimybių dalyvauti vakarėlyje ar renginyje. Plono dizaino chokeris su plokščiu auksiniu pakabuku stačiakampio formos atrodo kaip labiausiai nematomas ornamentas, bet labiausiai matomas žmonėms. Pridedama plona ir maža auksinė grandinėlė pakabutyje su kabančiu trikampiu suteikia jai geometrinę išvaizdą. Kūrybiškumo ir meno susiliejimas su formomis, pritvirtintomis prie grandinės, yra palaima nusipirkti.

6. Aukso metalo griebtuvai:

Aukso metalo griebtuvai

Šis kaklo papuošalas yra vienas iš tų, kurie leis jums dėvėti savo asmenybę. Bet koks paprastas drabužis, kurį dėvite, chokeris suteiks jums seksualią išvaizdą ir padidins jūsų karščio koeficientą. Tai paprasto dizaino karoliai, turintys platų matmenį, apimantį didžiąją kaklo dalį. Tai suteiks jums patrauklią išvaizdą ir to trokšta kiekviena moteris!

7. Auksinis širdies žavesio karoliai:

Dailus širdies žavesio karoliai aukso spalvos

Šis karoliai leistų bet kuriai porai tai nusipirkti akimirksniu. Auksinė grandinėlė su širdimi tarp jų kaip pakabukas yra palaima bet kuriam vaikinui savo merginai. Merginos, geriausias pasirinkimas jums parodyti tai savo merginoms, kai jūsų vaikinas jums padovanoja. Parodykite jam tai, dėvėkite savo kačiukus ir susitarkite, neišleisdami nė cento!

8. Aukso vielos kaklelis su perlu:

Aukso vielos spaustukas su perlu

Šis karoliai gali būti vadinami amžinai populiarėjančiais auksiniais karoliais. Auksas, pagamintas iš aukso su ypač dideliu perlu, yra vienas iš elito karolių; moteris norėtų dėvėti. Dalyvaudamas oficialiuose vakarėliuose ir renginiuose ar dideliame renginyje namuose ar artimiesiems, šis karoliai būtų geriausias dėvėti. Tai ne tik išryškintų jūsų asmenybę, bet ir leistų elgtis kaip dama su klase.

9. Filigraninis gėlių kaklo karoliai auksu:

Filigraninis aukso spalvos gėlių kaklo karoliai

Jei norite sekti tendenciją, galite pasirinkti naujai sukurtą kaklo karolį. Gražaus dizaino chokeris su filigranišku darbu yra unikalus ornamentas. Maži aukso karoliukai, susukti tarp grandinių, yra kūrybingas meno kūrinys. Be to, plati karolių bazė su filigranišku dizainu leidžia atrodyti matomai minioje.

10. „Half Moon Choker“ karolių auksas:

„Half Moon Choker“ karoliai, auksiniai

Aš pažinojau žmogų, įsimylėjusį pusmėnulio formą, ir tai jai būtų buvusi puiki dovana. Specialiai sukurtas kaklo papuošalas su pakabučiu kaip pusmėnulis jums būtų panašus pasirinkimas kaip dovana kam nors. Puikiai atrodo ir švariai sluoksniuotos grandinės su mėnulio pakabučiais. Mėlynos spalvos karoliukai grandinėse tarp jų suteikia paryškintą išvaizdą. Kiekvienas, kuris jį dėvi, išsiskirs iš minios.

11. „Urban Outfitter Choker“ karoliai:

„Urban Outfitter Choker“ karoliai

Trys karoliai kartu su kakleliu sudaro miesto aprangos ornamentą, kurį reikia dėvėti. Kaklo papuošalas su tarpeliu suteikia nepakartojamą išvaizdą, o grandinėlė su pusmėnuliu, o kita-su plokščiu stačiakampiu-trikampiu pakabučiu, dėvint kartu puikiai sluoksniuotai. Šis auksinis kaklo papuošalas labai gražiai derėtų prie vakarietiškų drabužių.

12. Žuvies kaulų aukso kaklo karoliai:

Žuvies kaulų aukso kaklo karoliai

Auksinis kaklo papuošalas, visiškai suprojektuotas su smulkiais žuvies kaulo formos dalelėmis. Kaulo formos aksesuaras su linijomis tarp jų yra išdėstytas pagal laikrodžio rodyklę ir dėvimas aplink kaklą atrodytų labai sudėtingas. Jei planuojate vilkėti blaivią suknelę, šis kaklo papuošalas jums būtų puikus pasirinkimas.

13. Dygliuotas aukso kaklo karoliai:

Dygliuotas auksinis kaklo karoliai

Šis karoliai yra etninis gabalas, kuris yra chokeris. Apvalios plokštės su dygliuotais deimantais suteikia puikią tradicinę išvaizdą. Deimantai karoliuose taip pat suteikia užuominą apie lygiagretų dizainą, kurio juvelyrikos kūrėjas būtų sekęs kurdamas šį karolį. Kai planuojate apsivilkti saree ar bet kokia etnine suknele ir puošniai apsirengti, šis auksinis kaklo papuošalas jums tiktų kaip puikus ornamentas.

14. „Gola Chik“:

„Gola Chik“

Nepaprastai pavadintas „gola chik“ yra auksinis kaklo papuošalas su deimantais ir brangakmeniais, tokiais kaip smaragdas ir rubinas, yra sunkus aksesuaras, kurį galima dėvėti ceremonijose ir tradicinėse progose. Jis turi sunkų dizainą, susuktas ilgas akmenų sruogas ir deimantus, pritvirtintus virš sruogų sluoksnio.

15. Aukso kaklo karoliai su smaragdu ir rubinu:

Auksinis kaklo papuošalas su smaragdu ir rubinu

Kryžminis kryžminis kaklo papuošalas su smaragdo akmeniu tarp didesnio dydžio ir smaragdo akmuo, kabantis žemiau pusės spiralės formos, yra autentiškai sukurtas tradicinis karoliai, kuriuos gali dėvėti moteris.

16. Deimantiniai ir auksiniai kaklo karoliai Saree:

Deimantiniai ir auksiniai kaklo papuošalai Saree

Šis kūrinys primena senovinius papuošalus ir atrodo kaip to paties kopija. Tokiais papuošalais domisi daugybė moterų. Jei esate vienas iš jų, tada tai yra jūsų pasirinkimas.

17. Trijų dalių deimantinio aukso kaklo karoliai:

Trijų dalių deimantinis auksinis kaklo karoliai

Jo kaklo karoliai yra elastingo dizaino trijų sluoksnių karoliai, kuriuose deimantai vėl įsmeigti trimis raštais atskirai. Šis gabalas, kurį galima dėvėti kartu su tradicine apranga, būtų puikus pasirinkimas, jei norite šokinėti su drabužiais, kuriuos dėvite.

18. Auksinis Ruby Choker karoliai nuotakai:

Auksinis Ruby Choker karoliai nuotakai

Ypač platus kaklo papuošalas priverstų bet kurį žmogų valandų valandas pažvelgti į karolius. Kūrybiškai suprojektuotas dizainas su įstrižomis konstrukcijomis iš abiejų pusių būtų palaima. Viena jo pusė yra lygi su lapų piešiniais ant paviršiaus, o kita pusė yra tarpusavyje susipynusios auksinės stygos, o dvi kartu sukuria nuostabų vaizdą. Būgno formos kabančios dalelės, esančios apačioje, yra pritvirtintos prie žemiausio sluoksnio. Rožinių karoliukų linija viršutiniame ir apatiniame sluoksniuose atrodo paryškinta karoliuose ir suteikia spalvingą išvaizdą.

19. 1 gramo aukso kaklo karoliai apvaliam veidui:

1 gramo aukso kaklo karoliai apvaliam veidui

Paprastos konstrukcijos kaklo papuošalas ir tarpai tarp apatinio paviršiaus iškloti perlais ir tarp jų esantis rubinas suteikia gražią išvaizdą. Kiekvienas, kuris kovoja su užkliuvusiais kaklo kakleliu ir keikia karolių sunkiasvorį, šis gabalas būtų puikus pasirinkimas damai. Pigesnis, mažesnis svoris, tačiau labai suprojektuotas atrodyti ir pakankamai tobulas nešioti vakarėlyje ar renginyje.

20. Aukso spygliuotas kaklo karoliai:

Auksiniai spygliuoti kaklo karoliai

Planuodami savo išvaizdai suteikti švytėjimo, šis karoliai būtų geras pasirinkimas. Kaklo papuošalas, suformuotas kartu su spygliais, sujungtais Egipto stiliumi, yra nešvarus dalykas. Jei norite pasipuošti aksominiu drabužiu ir atrodyti seksualiai, dėvėkite jį su savo apranga.

21. „Vanessa Choker“ karolių auksas:

Auksinis Vanessa Choker karoliai

Šis karoliai vėl atrodo su supančia išvaizda, tačiau turi ir tradicinės išvaizdos. Paprastas platus chokeris su plona grandine, gražiai suprojektuotas taip, kad atitiktų bendruosius ornamentus nešiojančių moterų poreikius. Galite nusipirkti šį, jei norite pateikti aukščiau pateiktą išvaizdą.

22. Daugiasluoksnės kaklo karoliai moterims:

Daugiasluoksniai kaklo karoliai moterims

Unikalus kaklo papuošalas su spyruokle suprojektuotais 4 sluoksniais, o tarp jų – storas pakabukas. Tai nebūtų blogas pasirinkimas dėvėti ją su tradicine suknele. Auksinė jungtis tarp jų suteikia gražią išvaizdą. Tai garsenybių sukurtas karoliai ir jūs tikrai norėtumėte juos nešioti bet kuriai savo funkcijai “.

23. „Kundan“ ir „Polki Choker“ karoliai:

kundan ir Polki Choker karoliai

Sunkus etninis karoliai su senovinio kūrinio išvaizda yra didelių gabaritų, tačiau akį traukiantis. Dygliuotas deimantais ir polkais, jis suteikia ryškią išvaizdą. Ypač įvairių formų deimantai, stačiakampiai, kundanas ir didelis juodas akmuo. Baltos spalvos kastuvų perlai, kabantys žemyn, sumaišyti su raudonais perlais, suteikia karoliams išvaizdą. Derinant jį su didelėmis smeigėmis ausyse, kiekvienas gali jį dėvėti su etnine apranga.

24. Išlenktas kaklo karoliai:

Nusilenkęs „Choker“ karoliai

Kaklo papuošalas su tamsiai raudonu fonu ir yra suprojektuotas kitaip. Akmenys implantuojami ant dviejų viršutinių ir apatinių sluoksnių, tiesia linija su smaragdais ir rubinu. Kaklo papuošalas, panašiai kaip ir kiti karoliai, yra skirtingas.

25. „Kundan Choker“ karoliai vestuvėms:

kundan Choker karoliai vestuvėms

Atrodo kaip senamadiški papuošalai, tačiau šiais laikais yra mados tendencijoje. Keletas kundanų, pritvirtintų kartu su pakabinamais priedais, yra nuostabiai suprojektuoti. Pakaitomis dedami skirtingų spalvų deimantai taip pat suteikia kūrybiškumo. Tai labai suprojektuotas karoliai ir tiktų prie papildomos aprangos. Jei norite surengti tradicinį didingą vakarėlį, galite jį dėvėti su viskuo ir parodyti.

Taigi, aukščiau pateiktame sąraše apibendrinami gražiausių kaklo karolių pasirinkimai, kuriuos galite rasti. Aukščiau yra daugybė variantų – nuo tradicinių iki įžūlių, nuo labai suprojektuotų, skirtų etninei aprangai, iki paprastų, nuo plonų iki plačių. Bent vienas iš jų tikrai jus sužavės. Taigi, susimąstykite, išsirinkite sau tinkamiausią ir nusipirkite, negalvodami.