Merginos visada labai mėgsta dėvėti tokio tipo autentiškus auksinius papuošalus. Visi čia pateikti karoliai yra mažesni nei 50 gramų, ir tai tikrai padėtų tiems, kurie ieško geriausių dizainų iš geriausių kolekcijų.

Gražūs ir populiarūs auksiniai karoliai 50 gramų:

Žemiau rasite geriausius 9 geriausius 50 gramų aukso karolių dizainus.

1. Puikus aukso karolių dizainas:

Nuostabus aukso karolių dizainas

Raskite šį gražiai dygliuotą „Emerald“ karolių dizainą, kuris atrodo tradiciškai. Šiuo metu jį renkasi dauguma jaunuolių, nes jis pasižymi tokia įspūdinga savo unikalaus dizaino išvaizda, kurią patogu nešioti. Šiuos 50 gramų aukso karolių dizainus galima įsigyti tik už prieinamą kainą.

2. „Polki Diamond Gold“ karolių dizainas:

„Polki Diamond Gold“ karolių dizainas

Įvairių spalvų deimantai čia įsmeigti būtent į šį auksinio karolio dizainą. Šis 50 g aukso karoliai atrodo labai stilingai ir taip pat būtų labai gražūs, kai jie bus dėvimi. Jis yra labai lengvas ir neturi tokio standumo, todėl jį sunku nešioti.

3. Rubino ir smaragdo aukso karolių dizainas:

Rubino ir smaragdo aukso karolių dizainas

Sutelkite dėmesį į šį 50 gramų auksinį karolį, kurio išvaizda yra išgraviruota rubino ir smaragdo. Šis auksinis karoliai turi tą nuostabią apdailą, kuri yra tikrai ne pasaulyje. Tie, kurie į tai žiūri, niekada nekreipia dėmesio į jų pirkimą.

4. Dizainerio aukso karolių dizainas:

Dizainerio aukso karolių dizainas

Pažvelkite į šį nuostabų karolių rinkinį, kuriame yra šviesiai tamsių raudonų brangakmenių. Tai pažodžiui yra dizainerio rinkinio dalis, ant kurios visos merginos ir ponios patrauks akis. Tai geriausias pasirinkimas pasirinkti turtingą madingą vakarėlį kartu su turtinga apranga.

5. Glorious Gold karoliai dizainas:

Nuostabus aukso karolių dizainas

Atraskite šį auksinio ilgio karolių dizainą 50 gramų, kuris yra dangiško ir neįtikėtino apdailos. Niekas negali atmesti šio modelio, nes jis stebina bendrą išvaizdą. Jis gali puikiai tikti prie bet kokios aprangos, taip pat įvairaus amžiaus moterims.

6. „Baajirao Mastaani“ aukso karolių dizainas:

„Baajirao Mastaani“ auksinių karolių dizainas

Ši unikali garsių Bolivudo filmų kolekcija „Bajirao Mastani“ yra pagrindinė šio modelio koncepcija. Tai visiškai senovinis dizainas, tačiau sudarytas iš gryno 22 kt aukso. Šis auksinis 50 gramų karoliai labai tinka prie tradicinės aprangos, tokios kaip saree ar ghagra cholis.

7. Tradicinis aukso karolių dizainas:

Tradicinis aukso karolių dizainas

Patikrinkite šį visiškai paprastą auksinį 50 gramų karolį, kuriame nėra įdėtų spalvotų akmenų ar deimantų. Šis karolių dizainas yra pritvirtinti maži auksiniai rutuliai, o viduryje yra maža gėlė. Jie nėra pernelyg sudėtingo dizaino ir labai patogūs dėvėti, dažniausiai taikant visus aprangos kodus.

8. Vestuvių aukso karolių dizainas:

Vestuvių aukso karolių dizainas

Tai taip pat yra paprasta 50 gramų aukso karolių kolekcija, kuri dažniausiai teikiama kaip vestuvių rinkinys. Jis gali būti derinamas su modernia ir madinga nuotakos apranga arba su tradicine išvaizda. Šis 50 gramų aukso karolių dizainas yra trijų dolerių apdaila su tos pačios koncepcijos auskarais.

9. Gėlių įkvėptas aukso karolių dizainas:

Gėlių įkvėptas auksinių karolių dizainas

Didžiulė gėlė pasirodo kaip centrinis doleris visai vėrinio išvaizdai. Bendras karolių ir rinkinio svoris yra apie 50 gramų. Čia naudojama šoninė grandinė sukurta rankų darbo, be to, ji yra lanksti.

Čia, visos ponios, žvilgtelėkite į šią nuostabią ir nuostabią 50 gramų aukso karolių kolekciją. Mes supaprastinome jūsų darbą surinkę geriausių modelių asortimentą. Galite pasižiūrėti ir nuspręsti nusipirkti jums tinkamiausius.