Kaklo papuošalas yra papuošalas, nešiojamas ant kaklo. Kaklo papuošalai suformuoti iš metalinės juvelyrinių dirbinių grandinės. Kiti yra austi arba pagaminti iš audinio, naudojant virvę ar virvę. Manoma, kad akmens amžiuje karoliai buvo net 40 000 metų. Kaklo papuošalai, dėvimi su mažu pakabinimu, vadinami pakabukais. Vėrinius nešioja tiek vyrai, tiek moterys, tačiau vyrams tai vadinama grandine. Kadangi karoliai yra pagaminti iš skirtingų medžiagų ir yra skirtingų spalvų. Juoda spalva, kuri sugeria visas spalvas, gražiai atrodo ant karolių.

Gražūs juodi karoliai moterims:

Juodi moterų karoliai turi gražų dizainą, kai kurie išvardyti žemiau.

1. Juodas karoliukų karoliai:

Juodų karoliukų karoliai

Įvairių formų juodi karoliukai suveriami kartu, kad susidarytų gražus juodas karoliai. Šis juodas karoliukų karoliai turi zigzaginį dizainą su kabančiais karoliukais. Atrodo žavingai.

2. Juodas kaklo karoliai:

Juodas kaklo karoliai

„Choker“ yra kaklo vėrinys, tvirtai nešiojamas aplink kaklą. Šis juodas kaklo papuošalas pagamintas iš raištelių, kurių dizainas yra nuostabus. Jis yra labai lengvas ir taip pat labai patogus. Tai suteiks žavesio vienam stiliui. Tai vienas iš geriausių stilingų juodų karolių moterims.

3. Juodo stiklo karoliai:

Juodo stiklo karoliai

Juodo stiklo karoliai yra pagaminti iš geros kokybės stiklų, todėl netyčia nukritę nesulūžtų. Jie apakina savo krištolo skaidrumo vaizdu. Šis juodo stiklo karoliai turi apvalius ir kvadratinius akinius, o apačioje – didelį juodą ašarų kristalą, kuris gražina jo išvaizdą.

4. Ilgas juodas karoliai:

Ilgas juodas karoliai

Ilgi juodi karoliai yra žemiau krūtinės arba iki krūtinės. Jie ne tik suteikia stilių savo išvaizdai, bet ir sutelkia dėmesį į aprangą. Šis ilgas juodas karoliai turi daugiasluoksnes grandines ir tarp jų kabo keli kristalai. Šis karoliai atrodys nuostabiai.

5. Juodasis kianito karoliai:

Juodas kianito karoliai

Kianitas yra aliuminio silikato mineralas, dažnai atsirandantis kaip ilgi, dryžuoti ašmenys, kurie gali būti skaidrūs arba permatomi ir perlamutriniai. Šis kianitas naudojamas kaip pakabinamas karoliai. Šis juodas karoliai yra rankų darbo karoliai, nuleidžiantys kianito pakabuką ant audinio. Atrodo gražiai, nes atrodo kaip šiurkštus akmuo su blizgesiu.

6. Juodos odos karoliai:

Juodos odos karoliai

Daugelis dalykų yra pagaminti iš odos, pavyzdžiui, odiniai batai, diržai, skrybėlės, piniginės ir kt. Dabar šis odinis karoliai yra madingi. Juodas odinis karoliai yra gražūs, sujungti į grandinę mažus odos gabalus ir padaryti labai stilingą karolį.

7. Juodųjų perlų karoliai:

Juodųjų perlų karoliai

Perlų karoliai yra populiarūs tarp moterų. Šis juodų perlų karoliai turi dvi stygas, kurių dydžiai skiriasi. Šis karoliai visiškai uždengs kaklo dalį ir atrodys nuostabiai. Perlai suteikia dėvėtojui karališką išvaizdą.

8. Juodas senovinis karoliai:

Vintažinis juodas karoliai

Šis juodas senovinis karoliai yra labai tipiško dizaino su gėlių raštais. Tai suteikia labai aštrų vaizdą. Blizgantys kristalai ir dūminė tekstūra pavergs dėmesį. Puikiai atrodys prie tamsiai mėlynos spalvos suknelės.

9. Juodas deimantinis karoliai:

Juodo deimanto karoliai

Visų laikų deimantai atrodo tokie pat gražūs kaip amžinai. Šis juodų karolių rinkinys atrodo akinantis deimantais. Tai choker stiliaus karoliai su puikiu dizainu. Dėvint šį karolį ant etninių drabužių, dėvėtojas atrodys elegantiškai ir žaviai.

Kaklo papuošalai buvo neatskiriama juvelyrikos dalis nuo senovės civilizacijų laikų ir visada išliks. Jie niekada neišeis iš mados. Nesvarbu, ar tai būtų supamas vakarėlis su draugais, ar tradicinė proga su artimaisiais, karoliai pagražins jūsų išvaizdą. Kai kurios spalvos patinka nedaugeliui, tačiau juoda spalva yra mėgstamiausia iš visų. Juodų karolių spalva suteikia nepaprastą išvaizdą, kurią vertina visi.