Karolių dizainas gali būti labai žavus. Taip pat galite juos gauti 5 gramuose už labai ekonomišką pirkimą. Šie dizainai gali būti modernaus stiliaus arba tradiciniai su visomis sudėtingomis detalėmis. Kaklo papuošalas iki 5 gramų suteikia puikią išvaizdą jūsų kaklui. Peržiūrėkite šį 5 gramų auksinių karolių dizaino sąrašą ir eikite į priekį ir nusipirkite sau geriausią.

Geriausi 5 gramų auksiniai karoliai:

Čia pateikiami keli geriausi 9 5 g aukso karolių dizainai,

1. Klasikinis karoliai:

Klasikinis karoliai

Galite įsigyti gražų klasikinį ir tradicinį 5 gramų aukso karolių dizainą. Karoliai taip pat yra su to paties modelio auskarais. Dizainas yra ilgo stiliaus su kabančiais auskarais. Šis dizainerių rinkinys taip pat atitinka jūsų biudžetą.

2. Virvių grandinė 5 g:

Virvių grandinė 5 g

Vienas iš populiariausių karolių dizaino yra virvių grandinė. Šis 5 g aukso karoliai yra puikus pirkinys kasdieniam naudojimui. Grandinė atrodo blizgi dėl susuktos virvės stiliaus, nes ji žiba šviesoje. Šio tipo 5 g aukso lynų grandinės suteikia patogią išvaizdą ir vestuvių vakarėliuose.

3. Spike dizaino karoliai:

Spike dizaino karoliai

Čia yra prieinamas, tačiau spalvingas aukso karolių rinkinys. Šie 5 tola aukso karolių dizainai puikiai tinka progoms, nes auksas šviečia ryškiai. Spygliai karoliuose ir auskarai atrodo labai patraukliai. Skirtingi dizainai visada yra geriausias pasirinkimas moterims, įsigykite šį savo kitam vakarėliui.

4. Kabelio karoliai:

Kabelio karoliai

Tai modernus kaklo papuošalo dizainas. 5 g aukso karoliai yra pagaminti iš mažų kabelių, sujungtų kartu. Puikiai tinka naudoti biure ir dėvėti kasdien. Karoliai taip pat turi tvirtą užsegimą gale. Moterys gali mėgautis tokio tipo papuošalais savo biuro vakarėlio metu.

5. Auksinė mangalsutra:

Auksinė Mangalsutra

Įsigykite šį nuostabų mangalsutra dizainą iš 5 g aukso ir galėsite mėgautis juo kasdien. Subtilus lapų rašto pakabukas puikiai tinka paprastam įvaizdžiui. Šis 5 gramų karoliai yra būtent tai, ko jums reikia kitai mangalsutrai. Vyrai gali dovanoti tokio tipo papuošalus savo žmonai bet kurią ypatingą dieną ar Valentino dieną.

6. V formos karoliai:

V formos karoliai

Šį V formos auksinį karolį galite įsigyti kaip puikų pirkinį gimtadieniui ar jubiliejui. V formos karoliai turi mažus deimantus. Subtilūs auskarai, pagaminti iš to paties modelio karolių, puikiai atrodo. Tai puikiai atrodo prie bet kokios aprangos, jei norite dėvėti vakarietiškus drabužius, tai bus puikus pasirinkimas.

7. Karoliukai su karoliukais:

Karoliukai su karoliukais

Šis nuostabus trijų sruogų karoliai yra puikus būdas atkreipti dėmesį. Kiekviena gija turi skirtingo dydžio karoliukus, todėl ji atrodo labai spalvingi. Auskarai taip pat yra to paties modelio, tačiau labai dramatiški.

8. „Drop Link“ karoliai:

„Drop Link“ karoliai

Čia yra geras kaklo papuošalas, kurį galite naudoti dėvėdami kasdien. Nuimama nuoroda atrodo labai paprasta ir kartu labai stilinga. Prie kaklo taip pat galite pritvirtinti pakabuką.

9. Gyvatės grandinės karoliai:

Gyvatės grandinės karoliai

Tai dar vienas populiarus karolių dizainas, kuris atrodo kaip gyvatės modelis. Karoliai yra labai stiprūs ir atrodo sunkūs. Šios konstrukcijos gale yra spaustukas.

5 gramų aukso karoliai gali būti išskirtiniai ir stilingi. Juos galite turėti įvairių dizainų – nuo paprastų ir paprastų iki sudėtingų. Tradicinis ir modernus dizainas yra labai patrauklus.