Žavingi karoliai yra nuostabūs karoliai, kuriuos mėgsta visi. Ant karolių, kaip pakabučiai, kabo maži pakabukai. Pakabukai paprastai yra mažo dydžio ir paprastai ant kiekvienos grandinės yra du ar daugiau pakabukų.

Naujausi ir stilingi žavesio karoliai moterų madai:

Pažvelkime į 9 populiariausius karolių su pakabukais dizainus.

1. Individualus žavesio karoliai:

Individualus žavesio karoliai

Įsigykite sau šį eklektišką, suasmenintą žavesio karolį, ant kurio išgraviruotas. Čia naudojami pakabukai yra apskrito ir stačiakampio formos. Apskrito formos pavadinimas išgraviruotas. Stačiakampis turi datą, kuri jums bus svarbi. Jie labiau skirti jubiliejams ir pan., Kad jie turėtų tam tikrą sentimentalią vertę.

2. Trumpas žavesio karoliai:

Trumpo žavesio karoliai

Šis ypatingas žavesio karoliai turi trumpą grandinę ir gerai sėdi ant kaklo. Čia naudojami maži pakabukai yra įvairūs – nuo širdies, žvaigždės, skeleto galvos, lūpų ir tt. Galite pasirinkti ir pakeisti, kuris žavesys jums gali patikti, ir padaryti jį asmeniškesnį. Pakabukai gali būti daugiaspalviai arba vienspalviai, pavyzdžiui, sidabro ar aukso.

3. Silueto žavesio karoliai:

Silueto žavesio karoliai

Laikykite savo vaikus prie širdies, dėvėdami šį silueto žavesio karolį. Čia naudojami karolių papuošalai yra galvos formos. Jūs galite padaryti savo vaikų galvučių siluetą iš metalo ir tada jų vardus išgraviruoti centre. Šis karoliai su pakabukais yra puiki dovana mamai gimtadienio ar net Motinos dienos proga.

4. „Constellation Charm“ karoliai:

Žvaigždžių žavesio karoliai

Jei esate įtrauktas į visą zodiako kalendorių ir laikysitės to, kas jums prognozuojama, jums patiks šis žvaigždyno žavesio karoliai. Auksinio žavesio karoliai turi visą žvaigždyną, iš vienos pusės apskrito formos. Priešingoje žavesio pusėje yra išgraviruoti visi zodiako ženklai. Tai tinka tiems, kurie tiki zodiaku.

5. „Birthstone Charm“ karoliai:

„Birthstone Charm“ karoliai

Šis sidabro žavesio karoliai yra labai geras pasirinkimas norintiems nešioti savo gimimo akmenį. Galite pasirinkti gimimo akmenį, kuris jums tinka, ir tada žavesio ranka galite įspausti jums patinkančias formuluotes. Šis ypatingas žavesio karoliai turi mėnulio formos žavesį, kuris yra tiesiog žavingas.

6. Plaukiojantis žavesio karoliai:

Plaukiojantis žavesio karoliai

Galite pastatyti plaukiojantį žavesio karolį, kuriame yra apvalus stiklas su keliais pakabukais. Visa idėja yra tai, kad pakabukai atrodytų tarsi sklandantys ore. Šis nuostabus plaukiojančio žavesio karoliai puikiai tinka jaunajai kartai. Jūs netgi galite išgraviruoti tekstus aplink stiklo rėmą.

7. Atitinkantys žavesio karoliai:

Atitinkantys žavesio karoliai

Šis skirtas geriausiems draugams. Yra du žavesio karoliai, po vieną kiekvienam draugui. Kiekvienas karoliai turi pusę žavesio. Dauguma dizainų, naudojamų atitinkamuose žavesio karoliuose, yra ying ir yang, širdys ir tt Čia ying dizainas bus ant vieno karolių ir yang iš kitos. Taip jis simbolizuoja dviejų žmonių draugystę.

8. Pradinis žavesio karoliai:

Pradinis žavesio karoliai

Galite turėti nuostabų žavesio karolį, kurio žavesys yra jūsų vardo inicialas. Paprastas ir elegantiškas žavesys gali būti pagamintas iš sidabro arba aukso ir yra puiki dovana jūsų mylimam žmogui. Inicialai gali būti atliekami bet kokiu šriftu, dažniausiai naudojami kursyviniai šriftai.

9. Nuotraukų rėmo žavesio karoliai:

Nuotraukų rėmo žavesio karoliai

Įsigykite šį sentimentalios vertės žavesio karolį, kad jūsų šeima būtų šalia. Šis nuotraukų rėmelių žavesio karoliai yra maži nuotraukų rėmeliai. Kiekviename žavesyje galite nustatyti mažas šeimos ar artimųjų nuotraukas. Galite pasirinkti, kad grandinėje būtų vienas ar keli rėmeliai.

Žavesio karoliai gali būti suasmeninti arba turėti jūsų zodiako ženklą. Jūs galite gauti savo inicialą kaip žavesį ir taip pat padaryti tokius pačius žavesius savo geriausiam draugui. Bet kokiu atveju žavesio karoliai gali būti geriausias pasirinkimas kaip asmeninė dovana.