Rankų darbo papuošalai gali būti surinkti ir sukurti rankomis, o ne naudojant mašinas. Šie papuošalai atrodo labai gražiai ir jūs galite susikurti savo stilių ir puikuotis. Galite būti kūrybingi tiek, kiek norite. Galite sukurti karolius naudodami perlus, karoliukus ir net sidabrines monetas bei pakabukus. Šie rankų darbo karoliai yra labai unikalūs ir, jei norite, galite sukurti savo asmenybei tinkančius puošnius.

rankų darbo karoliai

Rankų darbo papuošalų karoliai:

Šie karoliai gali puikiai derėti prie bet kokios aprangos ir gali būti dėvimi bet kokio amžiaus moterų ir mergaičių. Čia pristatome keletą unikalių rankų darbo karolių dizaino:

1. Individualus rankų darbo sidabro karoliai:

Individualizuotas rankų darbo sidabro karoliai

Sidabras yra metalas, per kurį galite sukurti savo rankų darbo karolius ir suteikti jam asmeninį prisilietimą. Galite būti tokie kūrybingi, kokius norite, ir sukurti sau išskirtinius karolius. Vėrinyje galite naudoti sidabrines monetas kaip pakabas ir pritvirtinti prie meninių apkaustų, taip sukurdami jums išskirtinį karolį. Šio tipo rankų darbo karoliai puikiai tinka biuro drabužiams, taip pat puikiai atrodo „Hangout“ ir vakarėliuose.

2. „Swarovski Red Crystal Heart“ rankų darbo karoliai:

Swarovski raudona kristalinė širdies rankų darbo kaklas

Naudodami raudonus kristalus galite sukurti šaunų „Swarovski“ karolį, taip kurdami dizainerio karolius. Jei norite, galite naudoti skirtingų spalvų kristalus pagal savo dienos aprangą. Tarp jų pakabinkite pakabuką ant širdies formos, pagerindami karolių išvaizdą. Šio tipo karoliai atrodo šauniai prie bet kokios aprangos.

3. Rankų karoliukų karoliai su metalinėmis gėlėmis:

Rankų darbo karoliukai su metalinėmis gėlėmis

Naudodami metalinius rutulius, jūs taip pat nuostabiai atrodote karoliai. Juodų ir mėlynų karoliukų derinys suteikia dangišką išvaizdą. Tarp sidabrinių gėlių, sukurtų ant karoliukų, išryškėja karoliai ir jūsų iškirptė, o jūs netgi galite pasikrauti komplimentų.

4. Kelių žiedų putojantis rankų darbo grandininis karoliai:

Kelių žiedų putojantis rankų darbo grandininis karoliai

Štai jums paprastas, bet stilingas rankų darbo karoliai. Į paprastą sidabrinę grandinę galite įterpti žiedus iš bronzos sidabro ir aukso. Šis derinys suteikia karoliams žvilgančią išvaizdą ir savo ruožtu leidžia atrodyti šauniai ir nuostabiai.

5. Rankų karoliai:

Rankų darbo karoliai

Rankų darbo karoliukų karoliai yra nuostabūs ir, atrodo, labai skiriasi nuo kitų metalinių karolių. Tai vaizduoja jūsų kūrybinį proto linkį ir taip leidžia jums atrodyti kitaip nei kiti. Karoliukų karoliuose galite naudoti spalvingus karoliukus ir suprojektuoti gražų kaklo karolį.

6. Rankų perlų karoliai su apsauginiu kaiščiu:

Rankų darbo perlų karoliai su segtuku

Naudodami apsauginius kaiščius galite suprojektuoti menišką karolį, įspausti perlus smeigtukų kraštuose. Tarp jų galite pakabinti paprastą smailų pakabuką, kad karoliai atrodytų žvilgančiai, ir pririšti jį prie bet kokios juodojo metalo grandinės. Šio tipo rankų darbo karoliai atrodo šaunūs paauglių merginoms, todėl atrodo puošniai ir šauniai.

7. Paprastas rankų darbo karoliai su rubinu:

Paprastas rankų darbo karoliai su rubinu

Paprasti rankų darbo karoliai atrodo labai elegantiški, juose jaučiamas unikalumas. Į paprastą paprastą balto metalo grandinę reikia tiesiog pakabinti dolerį raudono rubino. Jūs netgi galite pakabinti įvairius brangakmenius pagal savo stilių ir dienos aprangą.

8. Rankų darbo drugelio karoliai mergaitėms:

Rankų darbo drugelio karoliai mergaitėms

Čia yra gražus rankų darbo karoliai gražioms merginoms. Paprastoje grandinėje grandinės viduryje pakabinsite gražų, spalvingą pakabuką. Pakabos gali būti drugelio, meškiuko, gėlės, žvaigždės ir tt formos pagal jūsų pasirinkimą.

9. Rankų karoliai su kryžminiu dizainu:

Rankų darbo karoliai su kryžiaus dizainu

Šio tipo karoliai vaizduoja jūsų dvasinį mąstymą ir jūsų tikėjimą aukščiausia galia. Kaklo papuošalas atrodo labai stilingai ir leidžia atrodyti šauniai. Šio tipo rankų darbo karoliai gali būti dėvimi ir vakarėliuose, taip pat kasdien dėvint, nebijant sulaužyti.

Kaklo papuošalas suteikia jums kitokią išvaizdą ir suteikia jūsų asmenybei kitokią išvaizdą. Rankų darbo karoliai yra tie, kuriuos galite suprojektuoti pagal savo pageidavimus ir naudoti norimas spalvas. Taigi suprojektuokite karolius ir atitinkamai susitvarkykite, sukurkite stiliaus pareiškimą ir palikite kitiems putojantį įspūdį.