Stambūs papuošalai yra drąsūs ir drąsūs pareiškimai. Stambūs karoliai yra pagaminti taip, kad galėtumėte atskirti ir suteikti madingą kraštą. Šie karoliai yra pagaminti iš didelių drąsių akmenų ar perlų.

9 geriausių naujausių stambių karolių vėriniai:

Prie savo dizainerių drabužių ar tradicinių drabužių galite rinktis ir storus karolius. Čia pasirinkite geriausią ir pasirinkite.

1. Vintage Chunky karoliai:

Vintažinis stambus karoliai

Šis senovinis stambus karoliai yra pagaminti iš tuščiavidurių auksinių gėlių ir filigraniško darbo. Auksinis stambus kaklo papuošalas pagamintas iš dviejų sluoksnių, o apatinis sluoksnis yra šukuotame krašte. Atliktas auksinis darbas taip pat turi povo dizainą, kuris yra iš abiejų pusių. Šis senovinis karoliai gerai ant kaklo sėdi kaip apykaklė.

2. Stambūs perlų karoliai:

Stambūs perlų karoliai

Gaukite šį nuostabų stulbinantį storą perlų karolį, kuriame yra perlų eilės, susipynusios su cirkoniais ir pieno stiklu. Kaklo papuošalas yra storas ir geriausiai tinka vakarėliams. Naudojami perlai yra šampano spalvos ir atrodo kvapą gniaužiantys. Pasirinkite šį šedevrą ir tikrai paversite galvas.

3. Stambūs sidabro karoliai:

Stambūs sidabro karoliai

Jums patiks šis stambus sidabro karoliai, kurie yra pareiškimo karoliai. Sidabriniai stambūs karoliai turi didelius drąsius raštus ir akmenis. Ovalūs akmenys grandinėje ir pakabukas yra dideli ir atrodo visiškai pritrenkiantys. Pasirinkite šį sidabrinį karolį, kuris derėtų prie tradicinių drabužių, taip pat su išskirtinėmis dizainerių suknelėmis.

4. Auksinis stambus karoliai:

Auksinis stambus karoliai

Būkite drąsūs ir gatvės stiliaus su šiuo stambiu auksiniu karoliu, kuris derės prie dizainerio drabužių. Šis stambus karoliai puikiai tinka net kasdieniam dėvėjimui, pavyzdžiui, džinsams ir baltam viršūniui. Auksinis karoliai pagaminti iš storų auksinių saitų, sujungtų tarpusavyje.

5. Karoliukai stambūs karoliai:

Stikliniai karoliukai su karoliukais

Šis juodas stambus karoliai turi tris eilutes skirtingų dydžių juodų karoliukų. Juodi karoliukai yra sujungti juoda grandine. Tai nuostabu derinti prie juodų auskarų ir aprangos, atitinkančios juodą. Stambus juodas karoliai puikiai tinka atsitiktiniams vakarėliams ir vakarienėms.

6. Akmens stambus karoliai:

Storas akmeninis karoliai

Naudokite šį stambų nefrito akmens karolį, kad atrodytumėte akinamai ir įspūdingai. Graži mėlyna tauriojo nefrito spalva yra kvapą gniaužianti. Tai daugiasluoksnis kaklo papuošalas, turintis plaukiojančio ašarų lašo apykaklės stilių. Pagrindinėje grandinėje yra apvalūs nefrito karoliukai, kurių dydis yra didelis.

7. Spalvų bloko stambus karoliai:

Spalvų bloko stambūs karoliai

Pasirinkite šią spalvotą blizgantį karštą karolį, kurį galėsite derinti prie bet kokios aprangos. Kaklo papuošalas turi tris spalvotus karoliukus, kurie yra sudėti į formą. Šio tipo karoliams dažniausiai pasirenkamos tos spalvos, kurios susilieja.

8. „Bauble Chunky“ karoliai:

Riebalinis stambus karoliai

Krepšelio stilius taip pat yra vienas iš dažniausiai naudojamų stambių karolių dizaino. Čia pagaminti rutuliukai yra iš akmenų ir karoliukų. Rutuliukai klojami paprastu raštu, tačiau kiekvienas rutuliukas turi mažą aukso karoliuko rėmelį, todėl atrodo nuostabiai. Kiekvieno karoliuko galai taip pat yra su aukso tinkleliu.

9. Krištoliniai stambūs karoliai:

Stambus krištolo karoliai

Padarykite, kad nuotaka atrodytų stulbinančiai gražiai, naudodami šį storą karolį, pagamintą iš cirkonio ir krištolo. Sidabrinis kaklo papuošalas yra gražiausias papuošalas, kurį dėvės nuotaka. Kalnų krištolas ir karoliai, naudojami karoliuose, yra ašarų lašo ir apskritimo formos. Jie yra sujungti gėlių pavidalu. Nėra matomos grandinės, tik gėlės, sujungtos iki galo.

Prie savo dizainerių drabužių ar tradicinių drabužių galite rinktis ir storus karolius. Šie stambūs karoliai yra spalvingi ir taip pat gali būti pagaminti iš brangiųjų akmenų, tokių kaip nefritas. Pasirinkite storus karolius, kad papildytumėte paprastą drabužį. Tai padarys jį sudėtingesnį.