Moterims reikia virvių ir virvių, suprojektuotų grandinėlę aplink savo nepriekaištingą kaklą, o „Coral“ suprojektuoti karoliai – tai puikus teisingumas. „Coral Jewels“ yra patraukliausias, sudėtingiausias organinis akmuo, rastas senovės Egipto ir priešistorinių Europos laidotuvių metu ir iki šiol išlieka populiariausias perlas. Koralų karoliai gali būti suprojektuoti su gražiais koralais arba karoliai su auksu, deimantu, sidabru ir koralais.

koralų karolių dizainas

Koralai gali būti įvairių spalvų, dažniausiai pageidaujami kalkakmeniniai raudoni koralai (corallium rubrum), balti, nuo blyškių iki gilių rožių, mėlyni ir Conchiolin tipo juodi, rudi. Giliai raudoni koralai ir skaidrūs balti koralai rinkoje yra labai brangūs. Geriausi raudoni koralai yra iš Viduržemio jūros. Brangakmenių gamyboje naudojami koralai yra kieti koralai, kurie gali būti labai blizgūs.

Skirtingi koralų karolių tipai:

Pateikiame 9 populiarius koralų karolių dizainus:

1. Paprastas koralų karolių dizainas:

Paprastas koralų karolių dizainas

Koralas savaime suteikia vėriniui grožio. Dėl šios priežasties moterys nori dėvėti sukurtus koralų karolius ir sukuria antikvarinį vaizdą, o spalvų derinys taip pat gali išryškinti skirtingas koralų karolių spalvas. Kaklo papuošalas gali būti dviejų arba kelių koralų virvės su koralų pakabuku arba koralų akmuo, lituojamas prie pačios grandinės. Koralų karoliai puikiai dera su paprasta medvilnine saree arba medvilnine Kurta. kai moterys vilki paprastus drabužius su koralų sukurtais karoliais, ji užkariavo visų ten akis!!

2. Moterų raudonų koralų karolių dizainas auksu:

Moterų aukso spalvos raudonų koralų karolių dizainas

Šio tipo karoliai yra tipiškas tradicinis papuošalas. Auksinių papuošalų nešiojimas šventiniu laikotarpiu yra Indijos dalis ir sumaišytas su koralais tampa labiau pritaikytas tradiciniams drabužiams.

Koralų ir aukso derinių papuošalai dažniausiai patinka 50 -ųjų amžiaus grupei, o ne jaunesnei kartai, o dizainas taip pat pritaikytas moterims, vyresnėms nei 50 -ies. Kaklo papuošalo dizainas: koralų brangakmeniai, įdėti tarp aukso karolių, arba auksiniai karoliai su koralų brangakmeniais, kabančiais kaip karoliukai.

3. Koralų kristalų karoliai:

Koralų kristalų karoliai

Koralas gali vėl prisijungti prie gamtos grožio ir jos stebuklų. Su šia mintimi kristalų ir koralų derinys gali padaryti stebuklus. Kadangi kristalai ir koralai suteikia dvasinę paramą santykių gydymui & vidinę ramybę, taip pat padeda išlaikyti emocinį stabilumą. Kristalų spindesys sublima su koralais.

4. Koralų perlų karoliai mergaitėms:

Koralų perlų karoliai mergaitėms

Kaip sako Jean de la Bruyere citatos: „Reti dalykai pasaulyje, šalia įžvalgumo dvasios, yra deimantai ir perlai“. Koralų perlų derinys tikrai yra šedevras. Perlų prabanga ir koralų spalvingumas eina koja kojon. Tai karoliai, kuriuos rekomenduojama dėvėti vakarėliui, dėvint šiuolaikišką aprangą (platėjančią suknelę, nėriniuotą suknelę) arba „Statement Gown“.

5. Dizainerio „Coral Diamond“ karolių dizainas:

Dizainerio „Coral“ deimantinių karolių dizainas

Deimantės vardas visada yra „jos“ dovanų sąraše. Deimantas laikomas meilės ženklu !! Deimantinis karoliai visada paklausūs vestuvių ar šventinio sezono metu visame pasaulyje. Juvelyrikos kūrėjai neabejotinai sugalvojo puikią idėją sujungti du brangakmenius ir dabar ji buvo įvertinta kaip geriausiai parduodamas brangakmenis šiais laikais. Gražią koralų spalvą perka deimantai.

6. Raudonų koralų sidabro karoliai:

Raudonų koralų sidabro karoliai

Sidabras yra ekonomiškiausias metalo papuošalas, lyginant su kitais tauriaisiais metalais ir mėgstamais metalais moterims ir vyrams. Sidabrinis koralų karoliai rekomenduojami visoms amžiaus grupėms. Tai lengvas brangakmenis. Koralų akmenys gali būti įterpti į sidabrinę grandinę arba padaryti sidabrinį koralų raštą. (Pvz .: koralų rutulio ir sidabro rutulio modelis)

7. Koralų baltasis auksas:

Koralų baltas auksas

Baltasis auksas yra aukso lydinys ir vienas lydinys, baltos spalvos ir, kaip sako pavadinimas, sidabro spalvos su rodžio metalu. Baltasis auksas yra vienas iš mėgstamiausių jaunimo. Kadangi aukso spalva nėra palanki mokyklos ir kolegijos mergaičių spalva. Balto aukso ir koralų derinys taip pat gali būti tradicinis drabužis.

8. Koralų emalio karoliai mergaitėms:

Koralų emalio karoliai mergaitėms

Koralų emalis yra populiariausias tarp visų amžiaus grupių ir yra prieinamas rinkoje. Šio tipo koralai trokšta bet kokios norimos formos ir šie raižyti koralai yra susieti su spalvotu emaliu; šie emalio papuošalai taip pat gali būti padengti aukso arba baltojo aukso elementais.

9. Tradicinis Coral Kundan karoliai:

Tradicinis Coral Kundan karoliai

Paskutinis karolių modelis yra su kundano akmenimis (žinomais kaip „Bikaneri“ arba „Jaipuri Jewellery“). Garsiausias brangakmenis, padengtas auksu tarp akmens ir kalno. Jis tapo vienu iš labiausiai Indijos brangakmenių ir yra madingas. Nepoliruota Kundano akmens išvaizda, sumaišyta su koralais, išryškina šiuolaikišką vaizdą.

Dėl intensyvios žvejybos koralai yra gesinimo stadijoje. Taigi žmonės turėtų iš koralų papuošalų, turėdami omenyje šią mintį. Šiuo metu taip pat yra sintetinių koralų, kurie vaizduoja tą pačią savybę kaip tikri koralai. Kuris taip pat gali pavargti jį perkant.

Koralų papuošalų išsaugojimas yra labai svarbus, nes koralai paprastai perduodami iš kartos į kartą. Rekomenduojama nuvalyti minkštą švarią šluostę ir pakilti šiltu muiluotu vandeniu. Koralai niekada neturėtų būti mirkomi. Koralų laikymas yra toks pat svarbus kaip ir šluostymas. Jis turi būti laikomas minkšto audinio piniginėje arba savo brangakmenių dėžutėje. Koralų karoliai turėtų būti dėvimi baigus makiažą ir prireikus pridedant kvepalų.